Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1520

  • ilos

    1468

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Δεν υπάρχει περίπτωση, σαν τα μάτια τους τον προσέχουν :D 

 

Αν γύριζε o Chris Paul (ονείρωξη), ξέραμε ήδη ποιος θα κόντραρε τους spurs, την άνοιξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμος Mvp ο Davis. Λιγο καλο πλασαρισμα να εχουν οι Πελικανς και δεν το χανει. 26π 17ρ 9κ.. Εν τω μεταξυ οι Πελικανς ειχαν 17 ταπες!

 

M2mmfdl5.jpgP

 

 

...ξέραμε ήδη ποιος θα κόντραρε τους spurs, την άνοιξη...

 

Πρόβλεψη: Δεν φτάνουν οι Σπερς φέτος τελικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος ειναι ιδανικες οι συνθηκες για να φτασουν τις 50 νικες. Σαφως τους λειπει ο 3ος παιχτης που θα αναλάβει να σηκώσει την ομαδα στις πλατες του μετα τον Χολιντει και τον Ντειβις αλλά εφεραν παιχτες που μπορουν να προσφερουν αρκετά οπως ο Ασικ και ο Εβανς. Εχουν και τον Αντερσον στον παγκο που ειναι καλος σκορερ.

Η επόμενη χρονια θα ειναι σαφως καλύτερη αλλά από φετος θα πρεπει να τους υπολογίζουμε για π.ο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετο.εβαλα ballstreams χθες.νταξει μιλαμε καμια σχεση με league pass και καλυτερη ποιοτητα και πιο  smooth λογω των 60 fps.το προτεινω!

 

Εγώ πάλι είχα αρκετά προβλήματα σήμερα στα on-demand streams που είδα. Πολύ "σπάσιμο" σε όλους τους browsers, ήταν πρακτικά αδύνατον να δω. Έπαιζε πολύ καλύτερα (αλλά όχι τέλεια) σε VLC και Potplayer. Ελπίζω να διορθωθούν αυτά τα προβλήματα σιγά σιγά (πέρσι δεν υπήρχαν).

 

Σε live βέβαια δεν έχω ακούσει κάτι. Χάζευα τώρα το pregame του Bucks-Hornets και έπαιζε κομπλέ. Τα 60fps είναι που κάνουν τη διαφορά σε σχέση με το LP.

 

Άντε, καλή χρονιά να έχουμε. Ή μάλλον να έχετε, αφού εμείς οι Lakers έχουμε καπαρώσει την τελευταία θέση τη βαθμολογίας από τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε πως οι προδότες γίνονται σωτήρες μέσα σε μια νύχτα. Ούτε στην ελληνική πολιτική σκηνή (που λέει ο λόγος).

 

ps: Andy, το HD video on demand του BS σού παίζει καλά; Εμένα σέρνεται το ρημάδι σε όλους τους browsers και ψάχνω να βρω τι στο καλό φταίει.

 

pps: Bucks, φάουλ στην τελευταία επίθεση ρε παιδιά, φάουλ. Αν είναι δυνατόν να επιτρέπουν τρίποντο στα 5" με τη διαφορά στους 3 πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όλα. Προσπαθώ να καταλάβω αν φταίει κάτι στο PC μου ή είναι γενικότερο πρόβλημα. Σε Potplayer/VLC γενικά παίζουν καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...