Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1518

  • ilos

    1382

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Ρε παιδιά ας πει κάποιος στο Hibbert ότι δεν πρόκειται να κερδίσουν ματς που αυτός παίρνει 30 σουτ γιατί με τέτοια φόρα που έχει πάρει, πάει για τουλάχιστον 30.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα τί εννοείς (ότι γίνεται) με το "μπαγκάρει" - αλλά δοκίμασε άλλον μπράουζερ.

Ο Όπερας τουλάχιστον που βλέπεις, δεν έχει πρόβλημα (οπότε μάλλον όχι κι ο Κρόουμ).

 

...εναλλακτικά βάλε ένα VPN πλαγκ-ιν (βασικά το ZenMate), και επίλεξε σύνδεση μέσω USA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα την περασμένη εβδομάδα σε Firefox δεν δούλευε καν. Ούτε το link, ούτε ο ορισμός default έκδοσης (που είναι και το σημαντικότερο). Πατούσα το κουμπί και η  javascript δεν έκανε τίποτα. Νομίζω πως κάτι περίεργο είδα στο firebug αλλά πλέον δεν το θυμάμαι. Σε Chrome έπαιζε μια χαρά. Γενικά είναι απίστευτα εκνευριστικό, καθώς ακόμα και η default έκδοση έχει διάρκεια 7 ημερών (ή τουλάχιστον παλιά αυτό γινόταν). Ο μόνος τρόπος για μόνιμο redirection ήταν να πειράξουμε το ίδιο το cookie και να θέσουμε ένα μεγάλο expiry date. Το είχα κάνει παλιότερα και ανέφερα πως γινόταν.

 

Λεπτομέρειες εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/161761-nba-topic/?view=findpost&p=4662883 (δεν ξέρω αν αυτό το workaround ισχύει ακόμα)

 

Τα ίδια σκατά γίνονται και με το site της Ευρωλίγκας. Δεν ξέρω ποιος "επιστήμονας" σκέφτηκε ότι είναι καλή ιδέα το redirection στο sport24, πάντως είναι πολύ μεγάλος μαλάκας. Αυτό έχω να πω, τίποτα άλλο. Υπάρχει πολύς κόσμος που δεν έχει καμία όρεξη να δει την ελληνική (ή γενικά την τοπική) έκδοση του site.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να συμφωνησω περισσοτερο :P. ναι μαλλον ειναι θεμα του firefox.παλια ειχα βρει ενα site που σε εβγαζε στο αμερικανικο απευθειας κατι με nba usa ηταν κ νομιζω οτι το ειχαν γραψει εδω.εχει κανεις ιδεα ποιο ηταν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου οτι εχει φαει αλλοιωση και οτι δεν βλεπω καλα..........................

 

in other news, τα εσπασε ο Κομπε.... 2/14..κατι τετοιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματήστε να γελάτε πάνω από το πτώμα της ομάδας που φοράει τις φανέλες των Lakers και που θα τελειώσει τη σεζόν με 1-81.

 

(1/14 o Kobe)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...