Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1519

  • ilos

    1425

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Το κόβω δύσκολο πάντως, να βρει χημεία ο Ντουράντ σε μία ομάδα με Κάρι-Τόμσον. Εκτός, αν εξαιτίας της φετινής του αποτυχίας, τον "βγάλουν" από τον ρόλο του ηγέτη. (τον Κάρι)

 

Μάλλον Thunder θα μείνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβηκε στα μάτια μου ο KD....Βοστόνη ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα πάει περίμενα ότι θα μείνει Thunder λόγω και της καλής φετινής σεζόν....Αλλά σκέφτηκε έξυπνα και λογικα....Όταν μπορείς να πας σε αυτήν την ομάδα απλά πας..Δεν ξέρω αν θα βρουν ρόλους χημεία και τα λοιπά αλλά είναι ενα πείραμα το οποίο κατ εμέ έπρεπε να γινει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στην θέση του δεν θα πήγαινα.

 

Γιατί με τέτοιο ταλέντο δεν θα δεχόμουν να είμαι #2 στην ομάδα.

 

Αν το μόνο που τον νοιάζει είναι να πάρει πρωτάθλημα του χρόνου, αυτή ήταν η σοφή επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ περισσότερο θα μου άρεσε να πάει στη Βοστώνη και νομίζω ότι θα ήταν και το καλύτερο για το πρωτάθλημα. Από κεί και πέρα να δούμε πως θα ταιριάξει με Curry, Thompson και ποιός θα είναι το πρώτο βιολί. 

 

Ο Thompson θα γίνει τρίτη επιλογή και δεν ξέρω κατά πόσο θα το πάρει καλά ειδικά με τον εγωισμό που έχει επιδείξει με τις δηλώσεις του ότι "είναι ο καλύτερος SG στο NBA"

 

Επίσης συνεχίζουν να μην έχουν rim protector γεγονός που τους στοίχισε στους τελικούς. Για μένα προσωπικά μόλις έγιναν ακόμα πιο αντιπαθείς οι Warriors και ακόμα περισσότερο ο Durant που έδειξε ότι δεν μπορεί να κρατήσει το βάρος της ευθύνης και του πρώτου βιολιού όπως έκανε ο LeBron

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...