Προς το περιεχόμενο

Black Mesa - Half-Life reimagining [Source mod]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Πρωτο μερος της συνεντευξης στο Rock Paper Shotgun του project leader Carlos Montero:

Interview: What Happened To Black Mesa: Source? Part 1

 

Αυριο αναμενεται το δευτερο μερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτο μερος της συνεντευξης στο Rock Paper Shotgun του project leader Carlos Montero:

Interview: What Happened To Black Mesa: Source? Part 1

 

Αυριο αναμενεται το δευτερο μερος.

αναμένεται τριλογία :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Στα 20000 likes στην επίσημη σελίδα στο Facebook ( http://www.facebook.com/BlackMesaDevs ), θα έχουμε νέο media update -ό,τι κι αν σημαίνει αυτό.

 

Και πριν αρχίσει (ξανά) η γκρίνια, δεν χρειάζεται να κάνετε like. Ήδη κοντεύει να συμπληρωθεί το όριο. :)

 

Απλά ενημερώνω ότι προσεχώς θα έχουμε νεότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα πράγματα είναι πιο απλά για μένα. Λένε ότι θα έχουν ένα media update στα 20000 like (για οποιοδήποτε λόγο που δεν με αφορά). Τα likes είναι τώρα στα 17900, οπότε υποθέτω ότι μέσα στην ημέρα (κι αρα προσεχώς), θα έχουμε κάτι νεότερο.

 

Δεν είμαι το ίδιο συγχισμένος με το ότι δεν έχουν κάνει release ακόμα. Είμαι μάλλον αρκετά ok με αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα είναι πιο απλά για μένα. Λένε ότι θα έχουν ένα media update στα 20000 like (για οποιοδήποτε λόγο που δεν με αφορά). Τα likes είναι τώρα στα 17900, οπότε υποθέτω ότι μέσα στην ημέρα (κι αρα προσεχώς), θα έχουμε κάτι νεότερο.

 

Δεν είμαι το ίδιο συγχισμένος με το ότι δεν έχουν κάνει release ακόμα. Είμαι μάλλον αρκετά ok με αυτό.

 

Δεκτόν φυσικά... και εννοείται ότι η δική μου μομφή δεν είναι απέναντι σε σένα αλλά στο ίδιο το project.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...