Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή τώρα τελευταία τό 'χω ρίξει στις κωμωδίες, έχουμε και λέμε (η βαθμολογία στην αρχή είναι η βαθμολογία τους στο imdb από μένα):

 

6 Idiocracy

6 Young Frankenstein

8 Land of the Lost

6 Semi-Pro

6 Anchorman

5 Be Kind Rewind

6 Me, Myself & Irene

 

Κάπου εκεί ανάμεσα, είδα και 2 ταινίες τρόμου, που καλύτερο θα ήταν να μην τις αναφέρω. Και οι 2 παίρνουν από 2 βαθμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τελευταίο είδα το John Q. πολύ καλή κοινωνική ταινία με τον ουασινγκτον πρωταγωνιστη, αξ΄ζει τον κόπο να την δειτε.

επίσης, αρκετά καλό το Unthinakable!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

soul kitchen

 

του φατιχ ακιν

 

kebab connection

 

του Anno Saul

 

απλά κορυφαία έργα...

οντως και τα δυο πολυ καλα το πρωτο καλυτερο φυσικα αλλα και το δευτερο που το ειδα προσφατα με εξεπληξε ευχαριστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες ποιες ταινιες τρομου.

 

Το idiocracy ειναι μαπα; Γιατι σκεφτομουν να το δω.

 

Τις ταινίες τρόμου,

δεν τις αναφέρω καν, γιατί όπως πολύ σωστά λένε, και η δυσφήμιση, είναι είδος διαφήμισης.

 

Το Idiocracy, του έβαλα 6, γιατί είναι μέτριο προς καλό, και είναι μόνο για μια μόνο φορά. Αν π.χ. εκεί που κάνω ζάπινγκ στην tv το πετύχω, το μόνο πράμα που θα μπορώ να κάνω, είναι να συνεχίσω το ζάπινγκ. Θα σου πρότεινα να δεις το Land of the Lost, που και ωραία εφέ έχει, και ωραία ιστορία, αλλά και την απίστευτη τελευταία σκηνή, που είναι όλα τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις ταινίες τρόμου' date='

δεν τις αναφέρω καν, γιατί όπως πολύ σωστά λένε, και η δυσφήμιση, είναι είδος διαφήμισης.

 

εισαι λαθος!!!!:mad:[/quote']

 

Μπορεί να είμαι λάθος, αλλά για ποιο λόγο να αναφέρω ταινίες οι οποίες δεν μου άρεσαν καθόλου; Για να πέσουν στην παγίδα κάποιοι, και να κάτσουν να τις δουν, μήπως και με διαψεύσουν;

Έχω δει αρκετές ταινίες μέσα στο καλοκαίρι, πολύ καλύτερες από τις 2 αυτές. Αν θέλετε, όμως, μπορώ να αναφέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπορεί να είμαι λάθος' date=' αλλά για ποιο λόγο να αναφέρω ταινίες οι οποίες δεν μου άρεσαν καθόλου; Για να πέσουν στην παγίδα κάποιοι, και να κάτσουν να τις δουν, μήπως και με διαψεύσουν;

Έχω δει αρκετές ταινίες μέσα στο καλοκαίρι, πολύ καλύτερες από τις 2 αυτές. Αν θέλετε, όμως, μπορώ να αναφέρω.[/quote']

α σορι δεν καταλαβα!νομιζα οτι συλλήβδην απορριπτεις τις ταινιες τρομου:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 12 Rounds. Κλασική ταινία περιπέτειας με πρωταγωνιστή έναν σκληρό-μπάτσο-που-το-λέει-η-καρδιά-του-και-αγαπά-την-γυναίκα-του. Γρήγορη, δεν βαριέσαι και το σημαντικότερο, δεν σκέφτεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...