Προς το περιεχόμενο

Ασφάλεια Αυτοκινητου


Arxon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη ασχολουμαι με ασφαλισει , οποιος θελει καποια πληροφορια και μπορω να τον βοηθησω ,ευπροσδεκτος.

 

Ο φιλος απο πανω εχει απολυτο δικιο ως αναφορα την αναγκαιοτητα της νομικης , ειδικα στις μερες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους το τελευταίο διάστημα ψάχνω να βρώ να κάνω ασφάλεια στο αυτοκινητό μου αλλά σε μια εταιρεία η οποιά να είναι αξιόπιστη και γενικά να μην κλείσει όπως άλλες εταιρείες έχω ακούσει για την ευρωπαική πίστη ποιά είναι η γνώμη σας? ειναι οικονομική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους το τελευταίο διάστημα ψάχνω να βρώ να κάνω ασφάλεια στο αυτοκινητό μου αλλά σε μια εταιρεία η οποιά να είναι αξιόπιστη και γενικά να μην κλείσει όπως άλλες εταιρείες έχω ακούσει για την ευρωπαική πίστη ποιά είναι η γνώμη σας? ειναι οικονομική?

 

Δεν ξέρω αν είναι οικονομική, είναι αξιοπιστη πάντως. Αν θες κάτι φθηνότερο & αξιόπιστο κοιτα για την anytime.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους το τελευταίο διάστημα ψάχνω να βρώ να κάνω ασφάλεια στο αυτοκινητό μου αλλά σε μια εταιρεία η οποιά να είναι αξιόπιστη και γενικά να μην κλείσει όπως άλλες εταιρείες έχω ακούσει για την ευρωπαική πίστη ποιά είναι η γνώμη σας? ειναι οικονομική?

 

πάρε τηλέφωνο ΕΔΩ.

Τις έχουν όλες τις ασφαλιστικές. Θα έχεις και εξυπηρέτηση. Τα τηλέφωνα θα τα βρεις μέσα στο site.

 

καποια φτηνη με τα απολυτως βασικά για αμαξι 1200 cc καινουριο υπαρχει ?

 

ΝΑΙ υπάρχει. ΕΔΩ ΚΟΙΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ψάχνω για μια ασφάλεια αυτοκινήτου απλή και φτηνή. Το μόνο που με ενδιαφέρει ειναι να μην κλείσει η εταιρεία. Έχετε στο νου καμία εταιρεία που να δινει καμια προσφορά τώρα ή που να ειναι αρκετά φτηνή. Αν δεν βαριέστε πείτε γνωμες για τις διάφορες ασφαλιστικές εταιρείες...

 

στο asfalistra.gr μπορείς και συγκρίνεις. Αλλά πόσο φθηνο; Να σεβόμαστε και αυτόν που θα κληθεί να αποζημιωθεί από την ασφαλιστική μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εγω εχω ενα alfa romeo 1600cc μοντελο του 2002 και τωρα η ασφαλεια μου ηρθε 190 ευρω..θραυση κρυσταλλων εχω σιγουρα τωρα για νομικη καλυψη δεν ξερω..καποιος σχετικος που να γνωριζει πως την βλεπει την τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μας λες λοιπες καλυψεις, δεν μας λες ασφαλιστικη, δεν μας λες περιοχη που ειναι ασφαλισμενο το οχημα, δεν μας λες αν εισαι νεος οδηγος η οχι, δεν μας λες αν το αυτοκινητο εχει εμπλακει σε ατυχημα και να φταιει, δεν μας λες τρεχουσα αξια του για την οποια ειναι ασφαλισμενο.....να συνεχισω;

 

με βαση αυτα μονο που ειπες...οταν στριψω ενα νομισμα θα σου πω αν ειναι καλη τιμη η οχι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μας λες λοιπες καλυψεις, δεν μας λες ασφαλιστικη, δεν μας λες περιοχη που ειναι ασφαλισμενο το οχημα, δεν μας λες αν εισαι νεος οδηγος η οχι, δεν μας λες αν το αυτοκινητο εχει εμπλακει σε ατυχημα και να φταιει, δεν μας λες τρεχουσα αξια του για την οποια ειναι ασφαλισμενο.....να συνεχισω;

 

με βαση αυτα μονο που ειπες...οταν στριψω ενα νομισμα θα σου πω αν ειναι καλη τιμη η οχι :P

χααχχαχαχαχααχ ωραιος!!!

 

καλυψη εχει για πυρκαγια για ανασφαλιστο οχημα,για μεταφoρα μεσω πλοιου μην γινει καποιο ατυχημα..δεν νομιζω να εχω κατι αλλο..

περιοχη μαγνησια

2 χρονια οδηγαω

εχει εμπλακει δεν εφταιγε

alfa romeo 1600cc 120hp Μοντελο 2002 ε λογικα 2000ευρω πανω κατω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλά είναι μερικές προαιρετικές καλύψεις οι οποίες είναι αρκετά κουφές. πχ Θεομηνίες... Κακόβουλες ενέργειες... Τρομοκρατικές ενέργειες... δηλαδή υπάρχει περίπτωση να πάρεις τα χρήματα σου από την ασφαλιστική?! :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

στο asfalistra.gr μπορείς και συγκρίνεις. Αλλά πόσο φθηνο; Να σεβόμαστε και αυτόν που θα κληθεί να αποζημιωθεί από την ασφαλιστική μας..

 

Χαχαχαχαχαχαχα ωραιο αστειο (χωρις να θελω να σε προσβαλω) αλλα οχι ρε φιλαρακι εισαι λαθος.Με την τζεπη του καθενος δεν κανουμε κουμαντο.Φιλικα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

διάβασα αρκετά από τα προηγούμενα posts γιατί θέλω να κάνω ασφάλεια σε ένα nissan micra 1998 που έχω. Το ζήτημα είναι πως ώντας νεός οδηγός (και νέος γενικά με τα αυτοκίνητα), βρήκα ασφάλεια αυτοκινήτου από εδώ για την Αττική, με περίπου στα 200€/εξάμηνο. Η ασφάλεια περιλαμβάνει τις βασικές καλύψεις συν οδική βοήθεια. Παρακαλώ μπορεί κάποιος να με συμβουλέψει για την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

διάβασα αρκετά από τα προηγούμενα posts γιατί θέλω να κάνω ασφάλεια σε ένα nissan micra 1998 που έχω. Το ζήτημα είναι πως ώντας νεός οδηγός (και νέος γενικά με τα αυτοκίνητα), βρήκα ασφάλεια αυτοκινήτου από εδώ για την Αττική, με περίπου στα 200€/εξάμηνο. Η ασφάλεια περιλαμβάνει τις βασικές καλύψεις συν οδική βοήθεια. Παρακαλώ μπορεί κάποιος να με συμβουλέψει για την τιμή.

 

Πάρε τηλέφωνο ΕΔΩ. Έχουν και αυτή που ανέφερες μάλλον και άλλες πολλές. Προφανώς θα βρεις και φθηνότερα. Πάνω απ' όλα όμως να είναι καλή εταιρεία. Πές τους ότι είσαι νέος οδηγός. Παίζει ρόλο στο κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Έχοντας ψαχτεί αρκετά με τα Online για το αμαξάκι μου, κάτι καλύτερο από αυτούς δε βρήκα: http://asfaleies.net.gr/

Φτηνές προσφορές και πολύ εξυπηρετικοί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιταξε καιLink.png Site: http://asfaleies-auto-moto.dom.gr/">ΕΔΩ  το ειχα βρει απο καποιο αλλο φορουμ και απο'οτι ειδα εχει καλες τιμες

Επεξ/σία από Montezuma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...