Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση προς γυναίκες


johnyboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να παρω ενα αρωμα και δεν ξερω ποιο.και οι γυναικες ωσ ποιο ειδικες σε αυτο λογο του οτι ολη την ημερα ψωνιζουν. :-D

 

Ακουο γνωμες.ολες ευπροσδεκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τρομερή επιτυχία το thread σου johnny.

So far, σου απαντάνε όλο άντρες.

 

Χωρίς να παραγνωρίζω το γεγονός ότι πιθανότατα οφείλεται στο ότι είναι το άρωμά της, όταν ανασαίνω το narciso rodriguez, παθαίνω ολικό black out και χάνω τα λόγια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, το αν θα της πηγαίνει εξαρτάται από το PH το δέρματός της (έτσι λένε αυτοί που τις φτιάχνουν για να μπορέσουν να τις πουλήσουν...). Δες τι έχει τώρα (αν σου αρέσει και αγόρασέ της και άλλο:P. Κοίτα το mademoiselle της channel... αυτά.

 

Κάποια στιγμή στα επόμενα 10 ποστς μπορεί να σου απαντήσει και καμιά κοπέλα!

 

edit: Δεν διευκρινίζεις αν θες το άρωμα για τον εαυτό σου... Σε αυτή τη περίπτωση, πήγαινε δες ο ίδιος:P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, το αν θα της πηγαίνει εξαρτάται από το PH το δέρματός της (έτσι λένε αυτοί που τις φτιάχνουν για να μπορέσουν να τις πουλήσουν...). Δες τι έχει τώρα (αν σου αρέσει και αγόρασέ της και άλλο:P. Κοίτα το mademoiselle της channel... αυτά.

 

Κάποια στιγμή στα επόμενα 10 ποστς μπορεί να σου απαντήσει και καμιά κοπέλα!

 

edit: Δεν διευκρινίζεις αν θες το άρωμα για τον εαυτό σου... Σε αυτή τη περίπτωση, πήγαινε δες ο ίδιος:P.

 

Για εμενα το θελω. σε κοπελα ξερω τι να παρω γιατι εχω ξερω ποιο θα μου αρεσει.αλλα σε εμενα ξερει καλητερα μια κοπελα πιο θα εινε τζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσουν (κοπελα ειμαι)

1. Miracle - Lancome

2. Issey Miyake

3. Red Passion - DKNY

4. Oh de Moschino

5. Ultraviolet - Paco Rabbane

1 & 4 ειναι πιο γλυκα αρωματα

2 & 3 ειναι πιο ελαφρυα αρωματα

και 5 ειναι λιγο πιο εντονο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσουν (κοπελα ειμαι)

1. Miracle - Lancome

2. Issey Miyake

3. Red Passion - DKNY

4. Oh de Moschino

5. Ultraviolet - Paco Rabbane

1 & 4 ειναι πιο γλυκα αρωματα

2 & 3 ειναι πιο ελαφρυα αρωματα

και 5 ειναι λιγο πιο εντονο!!!

 

για το just cavalli γνωμη εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ultraviolet - Paco Rabbane και εγω επειδή δεν είναι συνηθισμένο.

Καλο είναι και το light blue docle cabana

 

ρε σεις μισό γιατί θα μπερδευτώ χεχε (αν κάνω πατάτα πείτε μου) το light blue δεν είναι γυναικείο;;;

αντρικό ζήτησε ο άνθρωπος και ρώτησε τη γνώμη του απο γυναίκες γιατί ως γνωστόν τα αντρικά αρώματα είναι φτιαγμένα να αρέσουν σε γυναίκες και τα γυναικεία να αρέσουν σε άντρες. Τώρα οι γνωμες εδώ απο άντρες είναι προφανώς απο τις αντίστοιχες γνώμες των γυναικών που τους συνοδεύουν.

 

Οπως είπε κάποιος βέβαια παίζει μεγάλο ρόλο το δέρμα του καθενός τι αρώματα δέχετε πιο καλά. Αν στο δέρμα σου πάνε τα βαριά θα σου συστήσω ανεπιφύλακτα μια που έχω (και δε θυμάμαι πως λεγετε :evil: :evil: ). Πρέπει να είναι gucci κι έχει άρωμα απο ξύλο και καφέ! Μη σας κουφάνει ωραία είναι :), όταν πάω σπίτι θα δώ ποια ακριβώς είναι και θα πώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...