Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση προς γυναίκες


johnyboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μου έχουν πει ότι μου πάει πολύ η πράσινη Straight.

 

Εντάξει, κι εσύ μην παίρνεις τοις μετρητοίς τα κομπλιμέντα που μας κάνουν οι μανάδες μας. Λένε κάνα ψέμμα λόγω αδυναμίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, κι εσύ μην παίρνεις τοις μετρητοίς τα κομπλιμέντα που μας κάνουν οι μανάδες μας. Λένε κάνα ψέμμα λόγω αδυναμίας.

 

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι με συμπαθείς τρελά punky...

 

Η πρώην μου το είχε πει. Τώρα είμαι alone και sad :( Αν και δεν πιστεύω ότι φταίει η κολόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

miracle & hypnose της Lancome -κορυφαία

ck1 που θα μπορείς να το φοράς κι εσύ

α και μη ξεχάσεις να της ζητήσεις ένα νόμισμα,μη μαλώσετε τώρα άγιες μέρες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

miracle & hypnose της Lancome -κορυφαία

ck1 που θα μπορείς να το φοράς κι εσύ

α και μη ξεχάσεις να της ζητήσεις ένα νόμισμα,μη μαλώσετε τώρα άγιες μέρες :)

 

για μενα την θελω το ξανα ειπα και πιο πριν.για γυναικα εχω γουστο να διαλεξω γιατι ξερω ποια θα της παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη που σου ειχα προτηνει νωριτερα πιστευω οτι ειναι πολυ καλη... (προσφατο δωρο σε φιλο ο οποιος ξετρελαθικε)

αν θελεις κατι πιο βαρυ προτεινω skorpio μαυρη ή κοκκινη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Touch της Burberry ειναι σχετικα πολυ καλη,επισης προτεινω be delicious απο DKNY...

καλυτερα να το ψαξεις σε ενα μαγαζι...

μπορουν να σου δωσουν δειγματα απο ολα τα αρωματα για τα οποια θα ενδοιαφερθεις. ψαξε και βρες απο που προερχεται το αρωμα (πχ. σαδαλοξυλο, ελαια λεβαντας, μυρο), κατι το οποιο γουσταρεις σαν μυρωδια...

και τελος σκεψου τι εντυποση θελεις να δινεις σε καποιον (ο οποιος σιγουρα θα μυρισει το αρωμα σου...

το θεωρεις χρονοβορο αλλα δεν ειναι τοσο...

καποιο αρωμα θα σου κανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο ωραίο αντρικό άρωμα (κατά την ταπεινή μου γνώμη) είναι το κλασικό του HUGO BOSS

επειδή όμως δεν πηγαίνει σε όλους και σε όλες τις ηλικίες αν είσαι κάτω από 30 πήγαινε για τον Ναύτη του Gaultier που είναι πολύ γλυκό άρωμα και αρέσει γενικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ειμαι.Συμφωνο για το hugo boss αλλα το φοραει η μιση Ελλαδα.τελικα πηρα το Black Cavalli το οποιο ειναι καινουριο και δεν το φορα κανεις.Ειναι κορηφη σαν αρωμα πολλη διακριτικο και δεν βραωμαει μποχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δεν φοραω κανενα αρωμα μιας και τα εχω χαλασει εδω και πολλα πολλα χρονια...Αφηστε που ιδρωνω κιολας και δεν λεει...

Γενικα μου αρεσουν οι μυρωδιες του σωματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...