Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση προς γυναίκες


johnyboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

το j adore βγήκε και αντρικό?ολα τα λεφτα ειναι το black code-armani το είπε και ένας φίλος πιο πάνω.επίσης ένα μπομπάτο άρωμα είναι το Happy-clinique.τσέκαρε και το TOUS.και ένα πολύ καλό το inside-trussardi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εγω η τρελη νομιζα οτι ηθελε να παρει αρωμα για το αισθημα!χαχαχαχαχα

 

Μην ανυσηχείς. Πολλοί την πατήσαμε έτσι και του απαντήσαμε αναλόγως του ανθρώπου.

Πως φαίνεται ότι το μυαλό μας δεν μπορεί να ξεκολλήσει από κάποια στερεότυπα τελικά. Χριστούγεννα-δώρα-άρωμα, και το μυαλό πάει ότι μιλάμε για δώρο σε γυναίκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τι θα παρει δεν μας ειπε.........

 

ειπα πιο πανω τι πηρα.πηρα το Roberto Cavalli Black ειναι πολυ γλυκο αρωμα με απιστευτη διαρκεια και λογο του οτι ειναι καινουριο δεν το φορανε πολλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα πιο πανω τι πηρα.πηρα το Roberto Cavalli Black ειναι πολυ γλυκο αρωμα με απιστευτη διαρκεια και λογο του οτι ειναι καινουριο δεν το φορανε πολλοι.

 

 

Ωχ, σορρυ βρε πατριδα δεν το ειδα..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε και το Armani - Black Code το οποίο τόσο σωστά πρότεινα πρώτος (ξεφεύγω και εγώ σιγά σιγά...) :)

 

Θα σου αρέσει είμαι σίγουρος. Ζήτα το για δώρο την πρωτοχρονιά :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε και το Armani - Black Code το οποίο τόσο σωστά πρότεινα πρώτος (ξεφεύγω και εγώ σιγά σιγά...) :)

 

Θα σου αρέσει είμαι σίγουρος. Ζήτα το για δώρο την πρωτοχρονιά :mrgreen:

 

εχω παρει τo black cavalli οπος ειπα ποιο πανω αλλα εκτως απο αυτο δεν μπορω να ζητησω εγω το δωρο που θα μου φερουν.ειναι καπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...