Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση προς γυναίκες


johnyboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε σεις μισό γιατί θα μπερδευτώ χεχε (αν κάνω πατάτα πείτε μου) το light blue δεν είναι γυναικείο;;;

αντρικό ζήτησε ο άνθρωπος

 

α, καλά. νόμιζα ότι ήθελε να πάρει δώρο κάποιο άρωμα στην κοπέλα του.

μαλακίες έγραψα δηλαδή. :oops:

μου πήρε το μυαλό η fireflies σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
α, καλά. νόμιζα ότι ήθελε να πάρει δώρο κάποιο άρωμα στην κοπέλα του.

μαλακίες έγραψα δηλαδή. :oops:

μου πήρε το μυαλό η fireflies σήμερα.

 

Hey punky!

Μπήκα να γράψω αμέριμνη για τα αγαπημένα μου αρώματα και σε βλέπω εδώ!

 

Λοιπόν εγώ χρησιμοποιώ

Youth Dew - Amber Nude (Estee Lauder)

Eternity Moment (Calvin Klein).

Δύο τελείως διαφορετικά μεταξύ τους. Το δεύτερο το θεωρώ αρκετά καλό για δώρο, είναι μάλλον mainstream ως άρωμα.

 

EDIT XAXAXA κι εγώ ξεμυαλισμένη είμαι, γράφω για γυναικεία. Λοιπόν, αντρικό, το Donna Karan το μήλο δε θυμάμαι-πώς-το΄λενε. ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey fireflies, κι εγώ μπήκα νωρίτερα να γράψω εδώ γιατί το ήξερα ότι θα μπεις, γιατί είμαι λαμόγιο και ήθελα να με πετύχεις ξανά.

Μέχρι να λυγίσεις από το κυνηγητό και να μου πεις επιτέλους αν είσαι μελαχρινή ή όχι, αν σου αρέσουν τα παντζάρια, και τα ναρκωτικά, για να δω άμα ταιριάζουμε.

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω τελικά εδώ, γιατί δεν φοράω αρώματα κι έτσι δεν έχω άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε και παίρνε αρώματα.Σε κανά δυο χρόνια που θα χωρίσετε θα τα κλαις τα λεφτά σου.

 

Κατσε και διαβαζε/βλεπε τηλεοραση. Σε 60 χρονια θα κοιτας τα ραπανακια στον βολβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσουν (κοπελα ειμαι)

 

Το ξερουμε. Και ωραια.

 

Ωραιο αρωμα ειναι ενα που ειναι σε κοκκινομπορντο μπουκαλακι που εχει σχημα κασσετας. Γκοτιε ισως, αλλα δεν το κοβω κιολας.(το χερι ,πανκυ)

 

edit: Γιατι με φαγανε τα "πεσιματα" και δεν ειδα οτι το θελει για αυτον. Βoss, kenzo και ferrari kokkini.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά μπόχα ρε άμπαλε. Γαμεύει και δεν είμαι και φαν των αρωμάτων. Εναλλακτικά το παλιό αρμάνι ουάητ.

 

Επίσης, είχα μια σοφή γκόμενα κάποτε που έλεγε πως η κολώνια που σου ταιριάζει είναι αυτή που όταν τη φοράς, δεν την μυρίζεις ο ίδιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά μπόχα ρε άμπαλε. Γαμεύει και δεν είμαι και φαν των αρωμάτων. Εναλλακτικά το παλιό αρμάνι ουάητ.

 

Εγώ πάντως σε έκανα report. Δε μπορείς να μιλάς έτσι ρε!

 

 

Btw Gaultier^2 γαμεί και δέρνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο αρωμα ειναι ενα που ειναι σε κοκκινομπορντο μπουκαλακι που εχει σχημα κασσετας.

 

Γαμώ τα εταιρικά πάρτυ, γαμώ. (Γκρινιάζω, μη δίνετε σημασία)

 

Στο θέμα μας τώρα, το καλό με το να ντύνεται κανείς από τη λαϊκή όπως ο Forensick είναι ότι σου έρχεται πραγματικά φτηνά. Το κακό είναι ότι επειδή είναι undranded τα προϊοντα, πρέπει να τα περιγράψεις με την άνωθεν γλαφυρότητα.

 

Τέλος, ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το Donna Karan το μήλο;

Θέλω να σαγηνεύσω τη fireflies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσα post και κανεις δεν ανεφερε την πιο κλασσικη,αισθησιακη και συναμα διαχρονικη κολωνια! ΜΥΡΤΩ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...