Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω αυτο βλεπω...βασικα,καλα κανουν!

Τελευταια παω πολυ συχνα,γιατι μ'αρεσουν:

-σταφιδες με επικαλυψη σοκολατας!!!!!!!!

-κατι μπισκοτα jaff cookies φοβερα!!!

-ice tea ροδακινο! γαματο! 0,70 τα 2 lt

-γαλοπουλα σε φετες

-διαφορα τυρια και γιαουρτια σε πολυ καλη τιμη!

-ψωμι του τοστ 0,80!

-χαρτι υγειας και καθαριστικα!

 

Μακαρι να ειχε μεγαλυτερη ποικιλια και θα πηγαινα αποκλειστικα εκει....φερνει και κατι καινουρια,μυστηρια,Γερμανικα φαγητα που μ'αρεσει να δοκιμαζω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Ψωνιζω χρονια απο το lidl, αλλα μολις προσφατα μου τυχε ενα χαλασμενο-μουχλιασμενο γιαουρτι, που εληγε πολυ αργοτερα.

Κοιταξα πανω στη συσκευασια του γιαουρτιου για τυχον 'γραμμη καταναλωτη' ή 'εξυπηρετησης πελατων' οπως εχουν αλλες εταιριες, αλλα δεν βρηκα.

Τελικα τι γινεται σε τετοιες περιπτωσεις;

Αυτο εδω

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/5497.htm

ειναι το τηλεφωνο?

 

Εχει τυχει σε κανεναν χαλασμενο προϊον και να επικοινωνησει μαζι τους; Δεν ειναι παντα ευκολο να σηκωθεις να πας στο ιδιο καταστημα, οποτε καποια τηλεφωνικη επικοινωνια οπως προσφερουν αλλες εταιριες θα ηταν βολικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κάτι τέτοιο είχα πάθει χρόνια πριν στο ΤΡΕΣΚΟ. Είχα βρει ένα σκουλήκι σε ένα φουντούκι της λάκτα.

Η μάνα μου δεν το 'χε πάρει πολύ καλά. Την επόμενη μέρα μου στείλανε 2 κούτες λάκτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοιο είχα πάθει χρόνια πριν στο ΤΡΕΣΚΟ. Είχα βρει ένα σκουλήκι σε ένα φουντούκι της λάκτα.

 

Καλά ρε σιχαμένο, πώς το είδες το σκουλήκι μέσα στο φουντούκι μέσα στη λάκτα; Δεν τη μπούκωνες όλη τη σοκολάτα μέσα στο στόμα; Καθόσουν και έβγαζες και δάγκωνες ένα ένα τα φουντούκια και τα τσέκαρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστειεύεσαι; Είχα μέθοδο. Έτρωγα ένα-ένα κομμάτι την πρώτη σειρά και την τελευταία. Έσπαγα την προτελευταία από κάθε μεριά, που είχε το διπλό κομμάτι με το λόγκο και το άφηνα στην άκρη. Μετά έσπαγα διπλή σειρά κατά μήκος και έτρωγα 2-2 τα κομμάτια. Ύστερα την τριπλή που 'χε μείνει, αντίστοιχα 3-3. Ύστερα απ' αυτά που 'χα αφήσει απ' την αρχή, ένωνα τα 2 λόγκο και έτρωγα 4 μαζί και ύστερα τις 2 τριάδες και έτρωγα 6 μαζί.

 

Δεν έχω φάει ποτέ 5 κομμάτια λάκτα μαζί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστειεύεσαι; Είχα μέθοδο. Έτρωγα ένα-ένα κομμάτι την πρώτη σειρά και την τελευταία. Έσπαγα την προτελευταία από κάθε μεριά, που είχε το διπλό κομμάτι με το λόγκο και το άφηνα στην άκρη. Μετά έσπαγα διπλή σειρά κατά μήκος και έτρωγα 2-2 τα κομμάτια. Ύστερα την τριπλή που 'χε μείνει, αντίστοιχα 3-3. Ύστερα απ' αυτά που 'χα αφήσει απ' την αρχή, ένωνα τα 2 λόγκο και έτρωγα 4 μαζί και ύστερα τις 2 τριάδες και έτρωγα 6 μαζί.

 

Δεν έχω φάει ποτέ 5 κομμάτια λάκτα μαζί.

 

Talking about ψυχαναγκασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω εκείνη στο πράσινο χαρτόνι με τη διαφανή ζελατίνα μπροστά και τα ολόκληρα φουντούκια.

Θα τη φάω με όποια σειρά θες :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...