Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, le vent nous porterAAAA είπε

τωρα το made in Italy  τι σημασια εχει ρε τύπε; 

τυπε αν εχεις παει ιταλια θα εχεις καταλαβει τι market share Και ιστορια εχει ο λαβατζα... οι ιταλοι εχουν παραδωση στο processing του καφε..

του λιντλ νομιζω κατι γερμανικα εγραφε αλλα παιζει να κοβεται /επεξεργαζεται σε κανενα μαλαουι, ο @papoys1 θα μας πληροφορήσει αρμοδιως

ερωτηση προς παππου, γιαγια και οποιον γνωριζει

εχω πελωρια αναγκη μια φτηνη ηλεκτροκολληση, ξερει κανεις αν παρω στα κεντρικα που σιγουρα θα εχουν αποθεμα στην θεσαλλονικη/αθηνα whatever μεγαλη αποθηκη αν μπορουν να μου στειλουν εννοειται με μεραφορικα δικη μου και τιμη την εκαστοτε?

οσες ηλεκτροκολλησεις βλεπω ειναι ακριβες, ενω στου λιντλ μια χαρα 3 χρονια εγγυηση και στα 50 ευρω , με μια κολληση εβγαλα τα λεφτα μου...

ακουω γνωμες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, opcorsa είπε

τυπε αν εχεις παει ιταλια θα εχεις καταλαβει τι market share Και ιστορια εχει ο λαβατζα... οι ιταλοι εχουν παραδωση στο processing του καφε..

του λιντλ νομιζω κατι γερμανικα εγραφε αλλα παιζει να κοβεται /επεξεργαζεται σε κανενα μαλαουι, ο @papoys1 θα μας πληροφορήσει αρμοδιως

ερωτηση προς παππου, γιαγια και οποιον γνωριζει

 

Ας μην ήταν η 3Ε πίσω του και θα σου έλεγα εγώ τι και που θα πουλούσε.

Νομίζω πως δεν κυκλοφορεί χειρότερος εσπρέσο από το lavatza και αυτό το διαπιστώνουμε στο ότι καμία καλή αλυσίδα καφέ δεν τον προωθεί.Παλαιότερα ήταν αρκετές αλλά σήμερα καμία.

Έχω δοκιμάσει σχεδόν όλους που πουλάνε τα s/m.Καλά ο ORO και κάτι ROSSA είναι για τα μπάζα και απορώ πως κάποιοι τους αγοράζουν.Πήρα τελευταία τον top class και είπα αμάν να τελειώσει.Πήρα και κιλό άκοπο ο μάπας. 

Πολύ ανώτερος ο κομμένος του lidl.Κρατάει γεύση μέχρι το τέλος ενώ κάτι άλλοι μετά τις πρώτες ρουφηξιές σκέτο ξέπλυμα.Τον είχα μέσα στο πόδια μου και με έφαγε η αέναη αναζήτηση ψάχνοντας στις επώνυμες μάρκες αλλά πάντα με απογοήτευαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, villasg είπε

Ipanema μαμαει ο καφες αλλα το πιο μικρο ειναι 3 κιλο

(86,79  τιμή με Φ.Π.Α) που θα τα βρούμε το νεφρό μας θα πουλήσουμε;;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o lavazza ορο ειναι οντως εξαιρετικος... οταν βγαινει προσφορα απο σκλαβενιτη (να το τονισουμε :P ) περνω αρκετα πακετα...και τα κοβω και τιμολογιο και εχει 3 % εκπτωση ακομα...

εχω πιει αρκετα κιλα γυφτο μπελαρομ του λιντλ για να εχω αποψη οτι ξεθυμαινει αρκετα γρηγοροτερα απο αλλους καφεδες και ειπαμε οτι πληρωνεις περνεις..ακομα και η συσκευασια (χαρτι κολλημενο και μετα απο μεσα το αλουμινιο, και οχι τυπωμενο αλουμινοφυλλο οπως ολοι οι αλλοι τα λεει ολα)

θεωρω οτι ο μπελαρομ ειναι κατι αναμεσα σε χωμα απ χωραφι, σκουρια απο λαμαρινα αποθηκης του 1970  και μετριοτατου καφε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...