Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αστειεύεσαι; Είχα μέθοδο. Έτρωγα ένα-ένα κομμάτι την πρώτη σειρά και την τελευταία. Έσπαγα την προτελευταία από κάθε μεριά, που είχε το διπλό κομμάτι με το λόγκο και το άφηνα στην άκρη. Μετά έσπαγα διπλή σειρά κατά μήκος και έτρωγα 2-2 τα κομμάτια. Ύστερα την τριπλή που 'χε μείνει, αντίστοιχα 3-3. Ύστερα απ' αυτά που 'χα αφήσει απ' την αρχή, ένωνα τα 2 λόγκο και έτρωγα 4 μαζί και ύστερα τις 2 τριάδες και έτρωγα 6 μαζί.

 

Δεν έχω φάει ποτέ 5 κομμάτια λάκτα μαζί.

 

Θέλω να τελειώσεις μέσα μου και να γεννήσω το παιδί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αστειεύεσαι; Είχα μέθοδο. Έτρωγα ένα-ένα κομμάτι την πρώτη σειρά και την τελευταία. Έσπαγα την προτελευταία από κάθε μεριά, που είχε το διπλό κομμάτι με το λόγκο και το άφηνα στην άκρη. Μετά έσπαγα διπλή σειρά κατά μήκος και έτρωγα 2-2 τα κομμάτια. Ύστερα την τριπλή που 'χε μείνει, αντίστοιχα 3-3. Ύστερα απ' αυτά που 'χα αφήσει απ' την αρχή, ένωνα τα 2 λόγκο και έτρωγα 4 μαζί και ύστερα τις 2 τριάδες και έτρωγα 6 μαζί.

 

Δεν έχω φάει ποτέ 5 κομμάτια λάκτα μαζί.

 

Ακριβώς το ίδιο πράγμα έκανα κι εγώ με τη Lacta. Mέχρι που σταμάτησα να την τρώω επειδή μου φαίνεται πλέον πολύ γλυκιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστειεύεσαι; Είχα μέθοδο. Έτρωγα ένα-ένα κομμάτι την πρώτη σειρά και την τελευταία. Έσπαγα την προτελευταία από κάθε μεριά, που είχε το διπλό κομμάτι με το λόγκο και το άφηνα στην άκρη. Μετά έσπαγα διπλή σειρά κατά μήκος και έτρωγα 2-2 τα κομμάτια. Ύστερα την τριπλή που 'χε μείνει, αντίστοιχα 3-3. Ύστερα απ' αυτά που 'χα αφήσει απ' την αρχή, ένωνα τα 2 λόγκο και έτρωγα 4 μαζί και ύστερα τις 2 τριάδες και έτρωγα 6 μαζί.

 

Δεν έχω φάει ποτέ 5 κομμάτια λάκτα μαζί.

 

Πες μου οτι δεν πατας τις γραμμες στα πλακακια πεζοδρομιου. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντεθλο, χάη φάηβ!!!

 

πουρνάρα όχι, δεν έχω γενικά ψυχαναγκασμούς. Έναν χοντρό με τα στραβά κάδρα έχω, με τα φιλτράκια των τσιγάρων και που και που κάνω τα δάχτυλά μου ανθρωπάκι στις κυλιόμενες που πρέπει να πηδάει πάνω από όλες τις γραμμές στα αλουμίνια. Παλιότερα έπρεπε να πάω από δωμάτιο σε δωμάτιο πλακάκι παρά πλακάκι (στις 3 φορές δικαιούμουν να πάω ένα διαγώνιο) και να έχω κατέβει/ανέβει τη σκάλα πριν κλείσει η πόρτα πίσω μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσουν πάρα πολύ οι σοκολάτες του lidl ειδικά εκείνη στην πράσινη συσκευασία με ολόκληρα φουντούκια...

 

Θέλω εκείνη στο πράσινο χαρτόνι με τη διαφανή ζελατίνα μπροστά και τα ολόκληρα φουντούκια.

Θα τη φάω με όποια σειρά θες :mrgreen:

 

^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αγοραζω συνηθως εποχιακα πραγματα που εχουν πολυ καλη σχεση value/money . Πολλες φορες δημητριακα...Οντως ψωνισε μια 2 φορες για ολο σου το ψυγειο απο τα lidl και μετα θα εχεις μια καθαρη εικονα για το τι συμβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμησε η μεταφραση... :mrgreen:

"Υπάρχουν διάφορα είδη τυριών υπενθύμισε. Στις Κάτω Χώρες, μόνο στη μνήμη του Αγίου Maarten Classic κομμένο σε φέτες τυρί σε συσκευασία των 200 γραμμαρίων."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμησε η μεταφραση... :mrgreen:

"Υπάρχουν διάφορα είδη τυριών υπενθύμισε. Στις Κάτω Χώρες, μόνο στη μνήμη του Αγίου Maarten Classic κομμένο σε φέτες τυρί σε συσκευασία των 200 γραμμαρίων."

 

Γιατι το "De βακτήριο" που το πας :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο πράγμα έκανα κι εγώ με τη Lacta. Mέχρι που σταμάτησα να την τρώω επειδή μου φαίνεται πλέον πολύ γλυκιά.

 

η λακτα δεν ειναι σοκολατα ποσες φορες θα το επαναλαβω; :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...