Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άσχετο, πήρε κανείς άλλος πρέφα το περασμένο ΠαρασκευοΣάββατο πως τα Carrefour είχαν έκπτωση 20% σε όλα τα videogames,consoles & accessories?

 

Yeap, PS3 στα 530 ευρουλάκια. Και από τη στιγμή που είχα πει πως θα το πάρω όταν θα βγαίνει το πολύ 600 με ένα παιχνίδι... Είμαι κι εγώ ένας ευτυχής κάτοχος PS3!!!

 

Μια μικρή επίσης σκέψη. Το XBOX360 μου βγήκε 400 ευρώ συν το φορτιστή του χειριστηρίου. Το θεωρούσα απαράδεκτο να τρέχουν 10 μέτρα καλώδια στο σπίτι για ίντερνετ οπότε θα αναγκαζόμουν να πάρω και τον ασύρματο αντάπτορα (ευτυχώς δεν πρόλαβα να τον πάρω)... Αν τα υπολογίσεις... με τα ίδια λεφτά πήρα παραπάνω 40 gb, card reader, άντε και το Blu-Ray πες, αν και παραδέχομαι ότι δεν καιγόμουν κι όλας.

 

Σπαστικό η μη ελληνική υποστήριξη του PS Store και ελπίζω σύντομα να υποστηρίζει divx (ήμαρτον πια όλοι με τα κ*** ΜΡ4).

 

Και επιτέλους βγάλαν αυτή τη λαλακία τη δόνηση! Ευχαριστώ πραγματικά! Το πιο σπαστικό πράγμα, να βλέπεις κανά βιντεάκι ή καμιά τρελή επίθεση σε κανά JapRPG, να ξεχνιέσαι και να αφήνεις το κοντρόλερ στο τραπέζι να το απολάυσεις κι αυτό να αρχίζει να κάνει σαν κομπρεσέρ.

 

SIXAXIS.. αν εξαιρέσεις πως στο Spiderman 3 στο New Goblin δεν είχα πάρει πρέφα ότι ήταν ενεργοποιημένο και κόντεψα να πάθω έμφραγμα όταν τον είδα να κάνει συνεχώς σβούρες, έχω ανάμεικτα συναισθήματα. Έχει προοπτικές πιστεύω, αλλά βάσει της λίγης εμπειρίας (Motorstorm & SPiderman 3) κυρίως θα τα σπάει σε... εναέριες καταστάσεις.

 

Αυτά τα ολίγα προς το παρόν ως εντυπώσεις :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδιά καλησπέρα,

 

Πήρα κι εγώ ένα PS3 κι εχω μία ερώτηση. Αν έχει ήδη απαντηθεί ζητάω συγγνώμη. Ουσιαστικά με ενδιαφέρει να μάθω άν θα παίζουν στο PS3 δύο συγκεκριμένα παιχνίδια που έχουν βγεί για PS2, συγκεκριμένα το God oF War 2 και το Tomb Raider Anniversary. Και εάν ναι, χρειάζεται να εγκαταστήσω κανένα update για να παίξουν;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το god of war 2 παιζει κανονικα.ριξε μια ματια δω φιλε μου.εχει ολα τα παιχνιδια του psx,ps2 που παιζουν στο ps3.

http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm;ZSESSIONID=G464RJPTkXLlQp3F39JvZyN1BhdT7LDTTgnnLxvJJnwRhLTQGF14!73331366?locale=en_GB

 

βαλτο στο net για να κανει updates το ps3 sou.διορθωνουν τυχον flaws στα παλια παιχνιδια του psx/ps2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ξένα φόρουμ λένε πως το GOW2 παίζει, αν και δεν είναι στην επίσημη λίστα, όμως λέει λείπει η σκιά του Κράτος :P Για το έτερο δεν ξέρω. Πιστεύω πως με τα διαρκή updates δεν θα περιμένεις και πολύ. (Kαι ναι πρέπει να έχεις τα τελευταία update)

 

Εγώ πάντως μέχρι να έρθει η παραγγελία από Άμαζον, παίζω Canis Canem Edit και είναι μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το god of war 2 παιζει κανονικα.ριξε μια ματια δω φιλε μου.εχει ολα τα παιχνιδια του psx,ps2 που παιζουν στο ps3.

http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm;ZSESSIONID=G464RJPTkXLlQp3F39JvZyN1BhdT7LDTTgnnLxvJJnwRhLTQGF14!73331366?locale=en_GB

 

βαλτο στο net για να κανει updates το ps3 sou.διορθωνουν τυχον flaws στα παλια παιχνιδια του psx/ps2

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε! Αν και το god of war δεν υπάρχει στη λίστα σε εμπιστεύομαι ότι θα παίζει και θα το αγοράσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...