Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακαρι να γινει κατι!Το πηρα αποφαση πως θα το αγορασω και μαζευω ενα-ενα τα ευρουδακια!:P

 

ypologise to kapelaki ths kolosony hellas...k ypologise k ena kalodiaki hdmi... :) peripou 30 eyro..opote mazeve k ase tous kafedes... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε ProΕvoFun ξερεις οτι σε αντιπαραθεση με σενα δεν εχω ερθει ποτε(Forza Καραγκουνης)αλλα δεν μπορω να ακουω κουλα του στυλ οτι ηταν πειραματαζωα οι κατοχοι μιας κονσολας που προηγειτε αυτη τη στιγμη με διαφορα σε πωλησεις,τιμη,τιτλους και ειναι εξυπνοι αυτοι που εχουν παρει μια κονσολα, που μπορει να ειναι η καλυτερη του κοσμου,ομως αυτη τη στιγμη υπαρχει προβλημα και η μειωση τιμης αυτο δειχνει ξεκαθαρα..Ασε που αν θες τη πρωσοπικη μου γνωμη και αυτο εις βαρος της θα γυρισει,για φαντασου αυριο η MS sthn Ε3 να ανακοινωσει και αυτη αντιστοιχη πτωση τιμης και θα καταλαβεις οτι θα ερθει ακομα σε πιο δυσκολη θεση απο οτι ηταν πριν την μειωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..Ασε που αν θες τη πρωσοπικη μου γνωμη και αυτο εις βαρος της θα γυρισει,για φαντασου αυριο η MS sthn Ε3 να ανακοινωσει και αυτη αντιστοιχη πτωση τιμης και θα καταλαβεις οτι θα ερθει ακομα σε πιο δυσκολη θεση απο οτι ηταν πριν την μειωση.

 

και μιας και το εθεσες αυτο το θεμα, ειναι επιβεβαιωμενο πια οτι το επομενο πρωι απο το conference της microsoft στην Ε3, ο peter moore καλει τους επενδυτες για ..πρωϊνο καφε, ενω συνηθως αυτη ειναι δουλεια αλλωνων..

...ποιος ξερει γιατι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσευχομαι για το Blu ray , φιλαρακο πες μας τι πινεις και δεν μας δινεις????

 

Εκει κολλησες εσυ;οποτε στα υπολοιπα να υποθεσω οτι συμφωνεις;:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μιας και το εθεσες αυτο το θεμα, ειναι επιβεβαιωμενο πια οτι το επομενο πρωι απο το conference της microsoft στην Ε3, ο peter moore καλει τους επενδυτες για ..πρωϊνο καφε, ενω συνηθως αυτη ειναι δουλεια αλλωνων..

...ποιος ξερει γιατι..

 

Πετρο αστο βρε δεν θελω να τους στεναχωρησω αλλο σημερα και αυριο μερα ειναι...και τι μερα, θα πεσει πολυ γελιο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παίδες,μία μέρα ανέβηκε ο υδράργυρος και αρχίσατε πάλι;:mrgreen:

 

Πάντως αν συμβεί αυτό

για φαντασου αυριο η MS sthn Ε3 να ανακοινωσει και αυτη αντιστοιχη πτωση τιμης

θα έχω έναν λόγο για να χαμογελώ...

 

 

ΥΓ:Spown,βάλε και τα κλασικά ''ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ'',ομορφαίνουν τα post σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Euro PS3 Pricing Announcement at E3

Will Europe receive a US-style price drop or 80 Gig PS3?

by Rob Burman, IGN UK

 

UK, July 9, 2007 - This weekend's big news is that Americans are being treated to a $100 PlayStation 3 price cut, slashing the price down to $499. Plus, a beefy 80 Gig version of the console - complete with a free copy of MotorStorm - is heading to stores in August for $599. But Europeans are going to have to wait until this Thursday to hear if SCEE is planning something similar.

 

This $100 reduction has been rumoured since early last week when American stores started mumbling about price cuts for Sony's machine. However, news of an 80 Gig PS3 has arrived pretty much out of the blue. The $100 cut knocks the PS3 down to roughly 247 quid (365 EUR), which is more than 170 notes (250 EUR) cheaper than the current UK console.

 

When asked about any potential similar strategies for EU consumers, Sony Computer Entertainment Europe told us: "We are releasing a statement on Thursday during E3 that relates to the American announcement."

 

So, make sure you come back later this week to see what Sony has up its sleeve for Europe.

 

 

 

http://ps3.ign.com/articles/802/802300p1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε boys να ρωτησω.. Το component καλωδιο κανονικα δεν πρεπει να βγαζει 1080p σημα στο ps3? Το εβαλα στην καινουργια 2707wfp μου και μου λεει Οut of range :-?

 

Υπαρχει καποια αλλη ρυθμιση που πρεπει να κανω απο τα settings ή δουλευει για 1080p μονο με hdmi->dvi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...