Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"πηρες το ps3 530ε προσφορα απο το carrefour, με 30ε διαφορα απο το 360"

 

σορρυ αλλα εισαι ο ορισμος του fanboy, μιας και περα απο το γεγονος οτι κανενα 360 δεν κανει 500,

ακριβως στο ιδιο μαγαζι που πηγες εσυ για την προσφορα του ps3, εχουνε και προσφορες xbxox360 premium στα 299 με +1 joypad.

 

οποτε εσκασες 230ε παραπανω φιλε μου, και οχι 30. icon12.gif

 

ΧΒΟΧ 360 με φορτιστή και wifi adapter πόσο έχει αγόρι μου? Εγώ μίλησα πόσο θα έβγαινε σε μένα που πήρα το X360 όταν είχε 400 ευρώ. Κι αν το θες αλλιώς οκ, πήρα και BR Player με 130 ευρώ (συν card reader, συν +40gb hdd) Σας παρακαλώ λίγη σοβαρότητα, διαβάστε και τα προηγούμενα ποστ. Ειδικά από σένα πετράν δεν περίμενα κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΧΒΟΧ 360 με φορτιστή και wifi adapter πόσο έχει αγόρι μου? Εγώ μίλησα πόσο θα έβγαινε σε μένα που πήρα το X360 όταν είχε 400 ευρώ. Κι αν το θες αλλιώς οκ, πήρα και BR Player με 130 ευρώ (συν card reader, συν +40gb hdd) Σας παρακαλώ λίγη σοβαρότητα, διαβάστε και τα προηγούμενα ποστ. Ειδικά από σένα πετράν δεν περίμενα κάτι τέτοιο.

 

εσυ μιλησες τρολαριστα οπως συνηθως... 30ε διαφορα την ειδες στον υπνο σου.

απλα πραματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X360 Premium 400 + Φορτιστής 20 + Αντάπτορας 80 = 500

530-500 = 30

 

Τώρα κατάλαβες ελπίζω. Στο ποστ στο πάνω μέρος της σελίδας είπα να κάνω μια υποχώρηση για να καταλάβεις ότι δεν πήγα να τρολάρω, αλλά δυστυχώς η ευγένεια και η λογική πήγαν για βρούβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X360 Premium 400 + Φορτιστής 20 + Αντάπτορας 80 = 500

530-500 = 30

 

Τώρα κατάλαβες ελπίζω. Στο ποστ στο πάνω μέρος της σελίδας είπα να κάνω μια υποχώρηση για να καταλάβεις ότι δεν πήγα να τρολάρω, αλλά δυστυχώς η ευγένεια και η λογική πήγαν για βρούβες.

σου ειπα οτι στα carrefour, στο διπλα ραφι απο εκει που ψωνισες ps3 530ε, ειχε 360 premuim στα 299.

 

για να τελειωνουμε, να σου βγαλω εγω ενα πιο ακριβο κουστουμι?

 

xbox 360 + 10 παιχνιδαρες = 1000 ευρω

χτυπα το αν μπορεις ;)

 

εσυ αντε παρε ps3 που σου αρεσει καλυτερα και εχει διαφορα <<μολις 30ε>>. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε p3tran πλακα κανεις, σου λεει οτι αφου θελει ολα αυτα η διαφορα ειναι 30 ευρω...δεν λεει κατι λαθος...εαν ηθελε μονο την κονσολα τοτε ναι, αλλα θελει και ολα τα αξεσουαρ....Δεν υπαρχει ειδος τρολαρισματος, εαν και εφοσον τα θελει ολα αυτα....Αμεσως να αρπαχτεις....Ηρεμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα και ετσι, εφοσον δεν θες να τρολαρεις, και ψωνισες απο γα쬣(¬%νο το carrefour,

ξεκινας με την τιμη που δινει το carrefour στην προσφορα του, δηλαδη 299 το premium, συν οτι σκατα θες απο πανω

 

αντε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι φάγαμε χέσιμο από $ony εμείς οι Ευρωπαίοι:

 

http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=26698

 

Μη τσακωνεστε συνεχεια, αυτη ειναι η λυπηρη ειδηση.:???:

 

Αραγε θα ξαναβγαλει προς Αυγουστο το eshop την προσφορα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε λοιπόν και λέμε:

 

PS3 US: 80gb $599

PS3 Europe: 60gb E599 = $825

 

Δηλαδή με λίγα λόγια ξεστοκάρουν τον 60gb (όπως θα έλεγε και ο spown) και μάλιστα με περίπου 40% καπέλο στην Ευρώπη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το elite μιας και ειναι μια πιο σωστη συγκριση με το ps3 λογω 1080p ποσο εχει ρε παιδια;

 

Παντως σε σχεση αποδοσης /τιμης προς το παρων το 360 παραμενει king of the hill για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους.

Οπως εχω ξαναπει καποιος μπορει να μην γουσταρει να πληρωνει το καπελο του BR..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε λοιπόν και λέμε:

 

PS3 US: 80gb $599

PS3 Europe: 60gb E599 = $825

 

Δηλαδή με λίγα λόγια ξεστοκάρουν τον 60gb (όπως θα έλεγε και ο spown) και μάλιστα με περίπου 40% καπέλο στην Ευρώπη!!!

 

ahm

 

xbox360 core xwris disko =299$

xbox360 premium me 20gb disko 399E=549$

 

3estokaroun 360 premiums lolololololol re miltoz wraia logikh bravo ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ahm

 

xbox360 core xwris disko =299$

xbox360 premium me 20gb disko 399E=549$

 

3estokaroun 360 premiums lolololololol re miltoz wraia logikh bravo ;)

 

Ξεστοκάρουν λέω γιατί απ' ότι φαίνεται θα αποσυρθούν και τα 60gb ;)

Ασφαλώς και ισχύει η συναλαγματική διαφορά και στο 360, αλλά τονίζω σε αυτή τη περίπτωση ότι παίρνεις πιο ακριβά κάτι που αξίζει λιγότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το elite μιας και ειναι μια πιο σωστη συγκριση με το ps3 λογω 1080p ποσο εχει ρε παιδια;

 

1080p εχεις με ολα τα 360, ακομα και με το core που κανει 299 (τιμη καταλογου και οχι με εκπτωση/bundle κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...