Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1080p εχεις με ολα τα 360, ακομα και με το core που κανει 299 (τιμη καταλογου και οχι με εκπτωση/bundle κλπ)

την ΜΙΚΡΗ λεπτομερεια που ειναι οτι πρεπει να σου φυγει ο κωλος στο ψαξιμο για να βρεις TV που θα ειναι 1080p και θα υποστηριζει κατι τετοιο απο αναλογικη εισοδο την αφησες απ'εξω ετσι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο το διπλανο και αυτο

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1702056&postcount=5761

 

Απο το διπλανο κι αυτο

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1701272&postcount=5724

 

Ποιον πρεπει τωρα να πιστεψουμε; Τον Kaz Hirai ή το PR τμημα της Sony;;

Για παρτους ενα τηλεφωνο και ενημερωσε μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quote από το διπλανό thread:

 

 

 

Ότι κατάλαβες, κατάλαβα! O 80ρης πάντως θα έρθει μόλις εξαντληθεί το stock από 60ριδες. Τώρα το πότε θα γίνει αυτό, εξαρτάται και από το πόσο καλά θα πουλήσει το υπάρχον.

 

Ναι οντως, συνεντευξη ηταν αυτη ή αινιγμα?Τι να πω, για 20GB δεν αξιζει να περιμενει κανεις.

 

Btw, ο σκληρος μπορει να αλλαχθει αργοτερα με μεγαλυτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτον τον σκλιρο 20 πανω 20 κατω, εγω τον εβγαλα και του εβαλα ενα 250 GB 7200 rpm 16μβ cashe sata2, kai παει σφαιρα, ποιος ειναι τα στισουμε στο OBLIVION ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτον τον σκλιρο 20 πανω 20 κατω, εγω τον εβγαλα και του εβαλα ενα 250 GB 7200 rpm 16μβ cashe sata2, kai παει σφαιρα, ποιος ειναι τα στισουμε στο OBLIVION ....

 

Αρα γινεται δλδ.Καλο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ΜΙΚΡΗ λεπτομερεια που ειναι οτι πρεπει να σου φυγει ο κωλος στο ψαξιμο για να βρεις TV που θα ειναι 1080p και θα υποστηριζει κατι τετοιο απο αναλογικη εισοδο την αφησες απ'εξω ετσι????

μαλλον εσυ αφησες απʼεξω τη μικρη λεπτομερια οτι ο lοuis εχει monitor. λες να εχει προβλημα?

:mrgreen:

 

..ωστε σουʼχει φυγει ο κωλος να ψαχνεις hdtv που να παιζει 1080p το 360 ε? :D

αμα θες βοηθεια να σου δωσω το τηλ. ενος φιλου μου που εχει μαγαζι με tv's βρε.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ΜΙΚΡΗ λεπτομερεια που ειναι οτι πρεπει να σου φυγει ο κωλος στο ψαξιμο για να βρεις TV που θα ειναι 1080p και θα υποστηριζει κατι τετοιο απο αναλογικη εισοδο την αφησες απ'εξω ετσι????

 

Samsung 37M86, Samsung 40M86, Samsung 46M86, Samsung 52M86. Όλες 1080p και δέχονται αυτό το σήμα από component, VGA, HDMI. 'Εχω τη δεύτερη δηλ. την 40' και μπορώ να πω είναι άψογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον εσυ αφησες απʼεξω τη μικρη λεπτομερια οτι ο lοuis εχει monitor. λες να εχει προβλημα?

:mrgreen:

to sxolio soy htan PRIN matheis oti exei monitor opote????

 

..ωστε σουʼχει φυγει ο κωλος να ψαχνεις hdtv που να παιζει 1080p το 360 ε? :D

αμα θες βοηθεια να σου δωσω το τηλ. ενος φιλου μου που εχει μαγαζι με tv's βρε.. ;)

 

oti kai na les DEN mporeis na allaxeis to gegonos oti h syntriptikh meiopshfia ton FullHD thleoreson yposthrizei kati tetoio, en antithesh OLES oi fullhd yposthrizoyn 1080p meso HDMI, btw ekeino to HDMI kalodio poy perimenes pos kai pos ti ginetai? akoma ston dromo gia na soy erthei einai?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε slay εσυ σχολιασες αφου ειδες οτι ο vegos μιλαει για monitor. :D

 

και να σου πω και κατι για τις τηλεορασεις της sony? μονο και μονο που μπλοκαρουν σημα ανταγωνιστη ειναι ΑΚΥΡΕΣ,

αλλα περα απο αυτο, panels της samsung χρησιμοποιουν, οποτε ποιος ο λογος για το καπελο? ;)

 

 

οσο για το <<fullHD>>, αυτο ηταν του κουταραγκι 2005 edition, ο οποιος ειναι εκτος προσκηνιου πλεον. βρες αλλο moto.

ή εναλλακτικα αντε δες στην ιδια tv 1080p απο vga και hdmi μαζι να σου περασει η μανια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλωστε υπαρχει και η λυση του VGA καλωδιου....θα μου πεις τωρα, χρειαζεται να πληρωσεις επιπλεον....αλλα στο PS3 πρεπει αναγκαστικα να πληρωσεις για HDMI γιατι στη συσκευασια υπαρχει καλωδιο composite!!! (εν ετη 2007)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...