Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο hard το έπαιζα όχι titan! Για το gow1 μιλούσα!

ρε παιδια αξιζει αυτο το το god of war ή ειναι μαπα το καρπουζι?ρωταω γτ το βρηκα στα public πακετο (σε ενα dvd νμζ) και τα δυο πρωτα γυρω στα 20Ε νομιζω και το 3 το βρηκα εκει παλι στα 20Ε αν θυμαμαι καλα platinum!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@kjtzemis

Αξίζει, αλλά αν τα έχεις ήδη παίξει στο PS2, και να μην τα πάρεις, δεν χάνεις κάτι.

Το GOW3 εννοείται πως αξίζει και απορώ πως δεν το έχεις πάρει ήδη.

 

υγ : mados εσύ με έκανες add στο Psn? ή εσύ kjtzemis? για να ξέρω ποιός είναι ποιός ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kjtzemis

Αξίζει, αλλά αν τα έχεις ήδη παίξει στο PS2, και να μην τα πάρεις, δεν χάνεις κάτι.

Το GOW3 εννοείται πως αξίζει και απορώ πως δεν το έχεις πάρει ήδη.

δεν ειναι ομως μια συνεχεια της ιστοριας?αν παω κατευθειαν στο 3 δεν θα εχω καποια κενα επειδη δεν εχω παιξει τα προηγουμενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ομως μια συνεχεια της ιστοριας?αν παω κατευθειαν στο 3 δεν θα εχω καποια κενα επειδη δεν εχω παιξει τα προηγουμενα?

Ενταξει αν ξεκινησεις απο το 3 φυσικα και θα εχεις κενα... Οποτε παρε καλυτερα την collection για να σαι καλυμμενος. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί, θα έχεις κενά αν πάς απευθείας στο 3 (πολλά κι όλας), απλά επισημάνω πως αν τα GOW1/2 τα έπαιξες στο PS2, δεν θα έχεις.

Αλλά απ' ότι φένεται δεν τα έπαιξες, οπότε χτύπα και τα τρία και είσαι κομπλέ. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kjtzemis

 

υγ : mados εσύ με έκανες add στο Psn? ή εσύ kjtzemis? για να ξέρω ποιός είναι ποιός ^_^

Εγω προσωπικα οχι ακομη...:-)

 

Ναί, θα έχεις κενά αν πάς απευθείας στο 3 (πολλά κι όλας), απλά επισημάνω πως αν τα GOW1/2 τα έπαιξες στο PS2, δεν θα έχεις.

Αλλά απ' ότι φένεται δεν τα έπαιξες, οπότε χτύπα και τα τρεία και είσαι κομπλέ. :-D

Για να ρωταει αν θα χασει τιποτα παει να πει οτι ειναι νεωπας σε αυτην τη σειρα. Για αυτο οπως σου ειπα πριν παρε την collection και θα σαι πληρης.:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί, θα έχεις κενά αν πάς απευθείας στο 3 (πολλά κι όλας), απλά επισημάνω πως αν τα GOW1/2 τα έπαιξες στο PS2, δεν θα έχεις.

Αλλά απ' ότι φένεται δεν τα έπαιξες, οπότε χτύπα και τα τρία και είσαι κομπλέ. :-D

το 1 το ειχα παιξει σε demo στο ps2 την πρωτη νμζ πιστα πανω σενα καραβι!!!

 

γαμωτο εχω πουλησει και το ps2 να τα εποιανα τωρα μπας και τα τελειωνα!:/

 

στο ps3 δεν νομιζω να τα αγορασω ολα γτ πιστευω το 1 και το 2 δεν θα με εντυπωσιασουνε τοσο πολυ μιας και ειναι παλια και δεν θα εχουνε τοσο καλα γραφικα!!

το ιδιο επαθα και στα uncharted πηρα το 1 και το 2 και το 1 δεν μαρεσε απο θεμα γραφικων...φενετε οτι ειναι παλιο το παιχνιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλεις πρώτα το 3 και μετά τα 1/2, ναί, θα ξενερώσεις. Δεν παύουν να είναι όμως ωραία παιχνίδια και να αξίζουν να ασχοληθείς.

 

Στα Uncharted μπορεί το 2 να είναι καλύτερο σε γραφικά, αλλά το 1 είναι πολύ πιο ωραίο (κατά την άποψή μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υγ : mados εσύ με έκανες add στο Psn? ή εσύ kjtzemis? για να ξέρω ποιός είναι ποιός ^_^

ουτε εγω σε εκανα add!

@γιαννη οχι στο psn εχω το ιδιο ονομα με εδω kjtzemis!

εντομεταξυ εχω και εγω εναν στο psn που δεν ξερω ποιος ειναι εχει το ονομα καπως ετσι νομιζω mgm και κατι αριθμους απο διπλα αν θυμαμαι καλα!:S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 1 το ειχα παιξει σε demo στο ps2 την πρωτη νμζ πιστα πανω σενα καραβι!!!

 

γαμωτο εχω πουλησει και το ps2 να τα εποιανα τωρα μπας και τα τελειωνα!:/

 

στο ps3 δεν νομιζω να τα αγορασω ολα γτ πιστευω το 1 και το 2 δεν θα με εντυπωσιασουνε τοσο πολυ μιας και ειναι παλια και δεν θα εχουνε τοσο καλα γραφικα!!

το ιδιο επαθα και στα uncharted πηρα το 1 και το 2 και το 1 δεν μαρεσε απο θεμα γραφικων...φενετε οτι ειναι παλιο το παιχνιδι!

Κοιτα να σε νοιαζουν πρωτιστως τα γραφικα παρε μονο το 3, αν και τα 2 πρωτα μερη της σειρας εχουν πολυ καλυτερα γραφικα στο ps3 απο αυτα του ps2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλεις πρώτα το 3 και μετά τα 1/2, ναί, θα ξενερώσεις. Δεν παύουν να είναι όμως ωραία παιχνίδια και να αξίζουν να ασχοληθείς.

 

Στα Uncharted μπορεί το 2 να είναι καλύτερο σε γραφικά, αλλά το 1 είναι πολύ πιο ωραίο (κατά την άποψή μου).

δεν ξερω!τα πηρα και τα 2 τα χρθστουγεννα (πριν την πρωτοχρονια) και εχω παιξει μονο το 1 στο οποιο καπου εχω κολλησει και εω καιρο να το παιξω...το 2 ουτε καν το εχω βαλει στο drive του ps3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα το ξεκινήσω στο medium για να το τελειώσω και γρήγορα και να προσπεράσω αυτά που εδώ ήδη περάσει στο ps2. Εκεί στην έρημο νε τις σειρήνες πάντως δεν μου αρεσει καθόλου. Στο easy δεν νομιζω να το βάλω γιατί το παιζει ο 9χρονος αδερφός μου και ειναι πανεύκολο (να φανταστείτε με είχε περάσει για τα καλα αν και το άρχισε αργότερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kjtzemis

Σε ένα μπλέ δωμάτιο εννοείς?

Και που να το παίξεις hard ή crushing...

 

@naruto14

Εγώ σου είπα, αν έχεις πολλά παιχνίδια (που λογικά θα έχεις), βάλε easy να φεύγουν.

Θα τα βλέπεις έτσι όλα μαζεμένα και θα λές "Πώ...! Ποιός τα παίζει όλα αυτά..!"

Και αφού το έχεις ξαναπαίξει, κανένας λόγος να σε καθυστερεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...