Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λιγο πριν τη μεση εισαι περιπου... Κοιτα εσυ αποφασιζεις τι θα κανεις. Αλλα μιας και εισαι στην μεση θα σου λεγα να το συνεχισεις και να παιξεις το επομενο στο ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μολις τωρα καταφερα και εβαλα το mw3 στο pc!μεγαλη πατατα το παιχνιδι!τελικα ειχανε δικιο οσοι λεγανε οτι αν ξεκινησεις το bf3 μετα δεν ξαναγυρνας στο cod!το mw3 ουτε ρεαλιστικο ηχο εχει ουτε ωραια γραφικα σε σχεση με το bf3!!!με απογοητευσαν πολυ!ευτυχως που δεν πηγα να το αγορασω για το ps3 (ημουν ετοιμος αλαλ μολις ειδα την τιμη το μετανιωσα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι αν υπαρχει καποια λυση!!!

μου χαλασε το joystick για το ps3!δεν εχω το DS3 εχω ενα της speedlink!

το φιφα εφθηνετε για ολα :mad:

να σας πω το προβλημα!!!το joystick λειτουργει μια χαρα ολα τα κουμπια εκτος του δεξι αναλογικου ο οποιος δεν λειτουργει δεν κανει τιποτα!το μονο που κανει ειναι αν τον πατησω προς τα μεσα κατευθειαν κοβει την μπαλα προς τα αριστερα!!!

ανοιξα το joystick να δω μηπως εχει φυγει τπτ αλλα δεν μπορεσα να κανω κατι!

υπαρχει καποια λυση ή ειμαι για καινουριο?

 

Υ.Γ.αν παραγγειλω απο το ebay ενα της SONY που το βρισκω μεχρι 15-20Ε λετε ναναι το αυθεντικο ή καμια μουφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι αν υπαρχει καποια λυση!!!

μου χαλασε το joystick για το ps3!δεν εχω το DS3 εχω ενα της speedlink!

το φιφα εφθηνετε για ολα :mad:

να σας πω το προβλημα!!!το joystick λειτουργει μια χαρα ολα τα κουμπια εκτος του δεξι αναλογικου ο οποιος δεν λειτουργει δεν κανει τιποτα!το μονο που κανει ειναι αν τον πατησω προς τα μεσα κατευθειαν κοβει την μπαλα προς τα αριστερα!!!

ανοιξα το joystick να δω μηπως εχει φυγει τπτ αλλα δεν μπορεσα να κανω κατι!

υπαρχει καποια λυση ή ειμαι για καινουριο?

 

Υ.Γ.αν παραγγειλω απο το ebay ενα της SONY που το βρισκω μεχρι 15-20Ε λετε ναναι το αυθεντικο ή καμια μουφα?

 

90% θα είναι μούφα. Η καλύτερη τιμή για DS3 αυτήν την στιγμή είναι από κωτσόβολο στα 40 ευρώ.

 

http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10101564

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το παραγγειλεις απ' εξω μπορεις να βρεις dualshok πολυ φθηνοτερα...

 

Ναι αλλά από ebay το πιο πιθανόν να είναι καμία μαϊμού. Εγώ δεν θα το εμπιστευόμουν στην θέση του.

 

Στο easy τελικά είναι γελοίο. Μέσα σε 1 ώρα και 45 λεπτά προχώρησα τόσο όσο είχα προχωρήσει στις 3 ώρες και κάτι στο hard. Πραγματικά ξεφτίλα. Το 2 θα το παίξω σίγουρα σε normal και το 3 θα δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το παραγγειλεις απ' εξω μπορεις να βρεις dualshok πολυ φθηνοτερα...

εσυ απο που πρωτεινεις να το παραγγειλω?απο ποια σελιδα δλδ ebay ή καποιο αλλο?

 

Ναι αλλά από ebay το πιο πιθανόν να είναι καμία μαϊμού. Εγώ δεν θα το εμπιστευόμουν στην θέση του.

 

Στο easy τελικά είναι γελοίο. Μέσα σε 1 ώρα και 45 λεπτά προχώρησα τόσο όσο είχα προχωρήσει στις 3 ώρες και κάτι στο hard. Πραγματικά ξεφτίλα. Το 2 θα το παίξω σίγουρα σε normal και το 3 θα δω.

ξερω ρε ναρουτο και εγω αυτο φοβαμαι αλλιος ουτε καν θα το σκεφτομουνα να το παρω απεξω!!αν και ψηνομαι να παω να το παρω απο κοτσοβολο στα 40Ε να ξερω και τι αγοραζω δλδ!!!

μηπως ξερεις μεχρι ποτε θα ειναι αυτη η προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ απο που πρωτεινεις να το παραγγειλω?απο ποια σελιδα δλδ ebay ή καποιο αλλο?

 

 

ξερω ρε ναρουτο και εγω αυτο φοβαμαι αλλιος ουτε καν θα το σκεφτομουνα να το παρω απεξω!!αν και ψηνομαι να παω να το παρω απο κοτσοβολο στα 40Ε να ξερω και τι αγοραζω δλδ!!!

μηπως ξερεις μεχρι ποτε θα ειναι αυτη η προσφορα?

 

Λογικά δεν θα κρατήσει πολύ ακόμα. Πότε τελειώνουν οι εκπτώσεις? Εκεί ανήκει και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά δεν θα κρατήσει πολύ ακόμα. Πότε τελειώνουν οι εκπτώσεις? Εκεί ανήκει και αυτό.

οι εκπτωσεις τελειωνουνε τελη του μηνα!το link ομως που μου εστειλες στην τιμη δεν λεει 40Ε αλλα 60Ε :whistle:

μηπως εχει ειδη τελειωσει η συγκεκριμενη προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι εκπτωσεις τελειωνουνε τελη του μηνα!το link ομως που μου εστειλες στην τιμη δεν λεει 40Ε αλλα 60Ε :whistle:

μηπως εχει ειδη τελειωσει η συγκεκριμενη προσφορα?

 

Λέει -30%. Υπολόγισε το νομίζω βγαίνει 42 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ απο που πρωτεινεις να το παραγγειλω?απο ποια σελιδα δλδ ebay ή καποιο αλλο?

 

 

ξερω ρε ναρουτο και εγω αυτο φοβαμαι αλλιος ουτε καν θα το σκεφτομουνα να το παρω απεξω!!αν και ψηνομαι να παω να το παρω απο κοτσοβολο στα 40Ε να ξερω και τι αγοραζω δλδ!!!

μηπως ξερεις μεχρι ποτε θα ειναι αυτη η προσφορα?

 

Ρε συ ποτε αγορασες το ΠΣ3; αν εισαι μεσα σε εγγυηση πηγαινε το στη ΣΟΝΥ

Το μαμισιο joystic δεν ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο easy τελικά είναι γελοίο. Μέσα σε 1 ώρα και 45 λεπτά προχώρησα τόσο όσο είχα προχωρήσει στις 3 ώρες και κάτι στο hard. Πραγματικά ξεφτίλα. Το 2 θα το παίξω σίγουρα σε normal και το 3 θα δω.

Ειδες που στο λεγα?? Οταν ερθει η ωρα για το 2 να το βαλεις στο medium και σιγα σιγα θα το μαθεις...

 

εσυ απο που πρωτεινεις να το παραγγειλω?απο ποια σελιδα δλδ ebay ή καποιο αλλο?

 

 

ξερω ρε ναρουτο και εγω αυτο φοβαμαι αλλιος ουτε καν θα το σκεφτομουνα να το παρω απεξω!!αν και ψηνομαι να παω να το παρω απο κοτσοβολο στα 40Ε να ξερω και τι αγοραζω δλδ!!!

μηπως ξερεις μεχρι ποτε θα ειναι αυτη η προσφορα?

Θα συμφωνησω και γω οτι το ebay δεν ειναι να το εμπιστευεσαι λογω οτι εχει να κανει με πωλητες. Εγω θα σου προτεινα να κοιταξεις το amazon αλλα να ψαξεις και μονος σου να βρεις σε αλλες σελιδες για οσο το δυνατον καλυτερες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες που στο λεγα?? Οταν ερθει η ωρα για το 2 να το βαλεις στο medium και σιγα σιγα θα το μαθεις...

 

Για το 3 τι έχεις να προτείνεις? Hard ή medium?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ ποτε αγορασες το ΠΣ3; αν εισαι μεσα σε εγγυηση πηγαινε το στη ΣΟΝΥ

Το μαμισιο joystic δεν ειναι;

οχι ρε!!!το DS3 το ειχα κανει χιλια κομματακια!!ενα της speedlink εχω!δεν ειχε απο μονο του προβλημα...εγω του το δημιουργησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...