Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως ξεκίνησα να παίζω το Adventure Mode του naruto ultimate ninja storm 2 χθες. Έπαιξα 4 ωρίτσες σίγουρα. Βέβαια πήγαινα αργά αργά για να καταλάβω τι γίνεται. Φοβερό πάντως το game. Ειδικά για κάποιον που βλέπει naruto το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Ή αλλιώς ας περιμένει κανά μήνα ακόμα για να τσιμπήσει το Generations!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

SPOILER WARNING!! Περιέχει στοιχεία σεναρίου!!

 

 

Εμένα συλλάβανε τον ethan πριν πάει για τα τελευταία γράμματα,αλλά η madison πήγε στο διαμέρισμα του scott και ενώ είχα βρει τη διεύθηνση έκανα το λάθος να πηδήξω απο το παράθυρο :confused: :-D όταν έπιασε η φωτιά!Και είχα φτάσει στην κουζίνα αλλά δε σκέφτηκα να μπω στο ψυγείο.

Μετά πήγαν όλα στραβά..

 

 

 

Τώρα θα το αφήσω για λίγο καιρό το heavy rain και θα επανέλθω αργότερα.

Σειρά έχει το uncharted 1.Έτυχε να μείνει τελευταίο αφού έχω παίξει ήδη το 2 κ 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ τους κατέστρεψες. :P

 

Φοβερό το Unch1, μέχρι τώρα που έπαιξα το 1 και 2, προτειμώ το 1. Σε λίγες μέρες θα παίξω επιτέλους και το 3. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν αντεξα διαβασα τα spoilers απο το heavy rain, δεν το εχω παιξει ακομη το παιχνιδι, το εχω παραγγειλει και δεν εχω παει ακομη να το παρω (μεχρι να το παρω θα εχω ξεχασει οτι εχετε γραψει)!

βλεπω οτι σαν να ειναι διαφορετικη η ιστορια στον καθενα σας,δεν ειναι ιδιο το παιχνιδι σε ολους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα θα το αφήσω για λίγο καιρό το heavy rain και θα επανέλθω αργότερα.

Σειρά έχει το uncharted 1.Έτυχε να μείνει τελευταίο αφού έχω παίξει ήδη το 2 κ 3.

Αναποδα τα αρχισες αλλα καλλιο αργα παρα ποτε... :-D

 

 

Εσύ τους κατέστρεψες. :P

 

Φοβερό το Unch1, μέχρι τώρα που έπαιξα το 1 και 2, προτειμώ το 1. Σε λίγες μέρες θα παίξω επιτέλους και το 3. ^_^

 

Φοβερο το 1 δεν λεω ειναι και η αρχη της τριολογιας αλλα θα διαφωνησω οτι ειναι το καλυτερο δινοντας την ψηφο με διαφορα στο 2...:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kjtzemis

Έχει 22 διαφορετικά τέλη, ανάλογα με τις αποφάσεις που θα πάρεις.

 

@mados

Το 1 το ευχαριστήθηκα πιο πολύ απο το 2, μάλλον γιατί το 1ο το έπαιξα μια easy και μετά hard, ενώ το 2ο απευθείας hard και μου έβγαλε το λάδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kjtzemis

Έχει 22 διαφορετικά τέλη, ανάλογα με τις αποφάσεις που θα πάρεις.

 

@mados

Το 1 το ευχαριστήθηκα πιο πολύ απο το 2, μάλλον γιατί το 1ο το έπαιξα μια easy και μετά hard, ενώ το 2ο απευθείας hard και μου έβγαλε το λάδι.

τωρα καταλαβα!αρα το τελος του παιχνιδιου θα ειναι αναλογο με το τι κινησεις θα εχεις επιλεξει εσυ ο ιδιος να κανεις!

ωραιο μου ακουγετε!

 

εμενα το Uncharted 1 γιατι δεν μεχει τραβηξει? :confused:

ισως να φταιει το οτι εχω να το παιξω κανα 2 μηνες επειδη εχω κολλησει σε ενα σημειο! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1 το ευχαριστήθηκα πιο πολύ απο το 2, μάλλον γιατί το 1ο το έπαιξα μια easy και μετά hard, ενώ το 2ο απευθείας hard και μου έβγαλε το λάδι.

Αυτα ειναι γουστα φιλε!!:rolleyes:

Παντως και γω που ξεκινησα την σειρα με το 2 και επαιξα αμεσως μετα το 1, μου φανηκε οτι το 1 ητανε μαλλον το πιο δυσκολο απο τα 3 της σειρας...

 

τωρα καταλαβα!αρα το τελος του παιχνιδιου θα ειναι αναλογο με το τι κινησεις θα εχεις επιλεξει εσυ ο ιδιος να κανεις!

ωραιο μου ακουγετε!

 

εμενα το Uncharted 1 γιατι δεν μεχει τραβηξει? :confused:

ισως να φταιει το οτι εχω να το παιξω κανα 2 μηνες επειδη εχω κολλησει σε ενα σημειο! B)

 

Φιλε σε ποιο επιπεδο το παιζεις και εχεις κολλησει?? Θα σε συμβουλευα να το συνεχισεις απο κει που μεινες στο αμεσως χαμηλοτερο επιπεδο.

 

Υ.Γ. Σε ποιο σημειο εχεις κολλησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε σε ποιο επιπεδο το παιζεις και εχεις κολλησει?? Θα σε συμβουλευα να το συνεχισεις απο κει που μεινες στο αμεσως χαμηλοτερο επιπεδο.

 

Υ.Γ. Σε ποιο σημειο εχεις κολλησει?

νομιζω στο normal το ειχα ξεκινησει αν θυμαμαι καλα.Γιατι γινετε απο εκει που εχω μεινει να του αλλαξω το επιπεδο δυσκολιας και να το παω σε easy ή σε hard?

στο παρακατω βιντεο δες στο 5:20, εκει περα κολλαω δλδ μολις πηδαω μεσα στο νερο, μου την πεφτουνε απο παντου και δεν εχω και πολλες σφαιρες (για κανενα απο τα 2 οπλα)!

http://www.youtube.com/watch?v=q9Z_aDgOSo4&feature=relmfu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω στο normal το ειχα ξεκινησει αν θυμαμαι καλα.Γιατι γινετε απο εκει που εχω μεινει να του αλλαξω το επιπεδο δυσκολιας και να το παω σε easy ή σε hard?

στο παρακατω βιντεο δες στο 5:20, εκει περα κολλαω δλδ μολις πηδαω μεσα στο νερο, μου την πεφτουνε απο παντου και δεν εχω και πολλες σφαιρες (για κανενα απο τα 2 οπλα)!

http://www.youtube.com/watch?v=q9Z_aDgOSo4&feature=relmfu

 

Απο οσον θυμαμαι γιατι εχω να παιξω πολυ καιρο το 1, γινεται να αλλαξεις την δυσκολια ανα chapter. Παντως αν δυσκολευεσαι τοσο θα σε συνιστουσα να το βαλεις στο easy...

 

Το συγκεκριμενο σημειο με το νερο το θυμαμαι καλα και ειναι ενα απο τα πιο δυσκολα σημεια του game. Για να το βγαλεις πρεπει να καλυπτεσαι συνεχως και να αλλαζεις γρηγορα θεσεις ωστε να μην στην πεφτουν μαζεμενοι πολλοι εχθροι... Αν εχεις προβλημα με τις σφαιρες ξαναρχισε το chapter απο την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναποδα τα αρχισες αλλα καλλιο αργα παρα ποτε... :-D

 

 

Η σειρά που ακολούθησα καθοριστηκε απο οικονομικούς λόγους..

Αρχικά αγόρασα το 2 που είναι το φτηνότερο απο τα 3,μετά νοίκιασα το 3,και τέλος αγόρασα το 1 μεταχειρισμένο απο ένα παιδί.

Το 3 πάντως μου άρεσε νομίζω πιο πολύ απο το 2.Κάνεις πιο πολλά πράγματα.

Καβαλάς άλογο,πέφτεις απο αεροπλάνο,μπαίνεις σε πλοίο σε θαλασσοταραχή,πας στην έρημο..

Ένώ το δύο είναι πιο στατικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά που ακολούθησα καθοριστηκε απο οικονομικούς λόγους..

Αρχικά αγόρασα το 2 που είναι το φτηνότερο απο τα 3,μετά νοίκιασα το 3,και τέλος αγόρασα το 1 μεταχειρισμένο απο ένα παιδί.

Το 3 πάντως μου άρεσε νομίζω πιο πολύ απο το 2.Κάνεις πιο πολλά πράγματα.

Καβαλάς άλογο,πέφτεις απο αεροπλάνο,μπαίνεις σε πλοίο σε θαλασσοταραχή,πας στην έρημο..

Ένώ το δύο είναι πιο στατικό.

 

Και γω αρχισα απο το 2, πηγα μετα στο 1 και τελος τερματισα το 3. Και τα 3 τα τερματισα στο crushing. Θα συμφωνησω οτι το 3 σου δινει περισσοτερες δυνατοτητες απο το 2 αλλα θεωρω οτι το 2 για πολλους λογους ειναι το καλυτερο της σειρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οσον θυμαμαι γιατι εχω να παιξω πολυ καιρο το 1, γινεται να αλλαξεις την δυσκολια ανα chapter. Παντως αν δυσκολευεσαι τοσο θα σε συνιστουσα να το βαλεις στο easy...

 

Το συγκεκριμενο σημειο με το νερο το θυμαμαι καλα και ειναι ενα απο τα πιο δυσκολα σημεια του game. Για να το βγαλεις πρεπει να καλυπτεσαι συνεχως και να αλλαζεις γρηγορα θεσεις ωστε να μην στην πεφτουν μαζεμενοι πολλοι εχθροι... Αν εχεις προβλημα με τις σφαιρες ξαναρχισε το chapter απο την αρχη.

θα το ξαναπροσπαθησω λογικα μολις βγαλω το gow1 (το οποιο θα το ποιασω αυριο το μεσημερι και θα το λιωσω)!

ενα απο τα πιο δυσκολα σημεια του παιχνιδιου?ειναι και ακομη πιο δυσκολα δλδ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το ξαναπροσπαθησω λογικα μολις βγαλω το gow1 (το οποιο θα το ποιασω αυριο το μεσημερι και θα το λιωσω)!

ενα απο τα πιο δυσκολα σημεια του παιχνιδιου?ειναι και ακομη πιο δυσκολα δλδ?

 

Νομιζω οτι αν το ξαναπαιξεις στο easy θα μπορεσεις να το βγαλεις αυτο το επιπεδο. Παντως για να ξες το uncharted 1 ειναι το πιο δυσκολο απο τα παιχνιδια της σειρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι αν το ξαναπαιξεις στο easy θα μπορεσεις να το βγαλεις αυτο το επιπεδο. Παντως για να ξες το uncharted 1 ειναι το πιο δυσκολο απο τα παιχνιδια της σειρας...

καλο χρυσο μπορει ναναι αλλα εκει που εισαι και σκωτωνεις και νομιζεις οτι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τους τελειωσες τσουπ σου κανουν αλλο ενα ντου, αυτο που θελω να πω ειναι οτι πεφτει πολυ πιστολιδι και δεν εχουν σταματημο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...