Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αλλα τα γραφικα του Gow3/UC3 και αλλα του bf3(στο pc) πιστευω δεν συγκρινοντε αυτες οι δυο κατηγοριες!το bf3 σου δινει την αισθηση οτι εισαι μεσα στον πολεμο (αν εχεις κιολας καλα ηχεια πορωνεσε :mrgreen: ), το Gow3 εχει αλλου ειδους γραφικα (πιο "ψευτικα") αλλα πιστευω οτι μολις το δω (αρκει να μην αργησω) θα με εντυπωσιασουν! :mrgreen:

 

Αυτό σου είπα και εγώ. ΤΟ Gow3 έχει animated γραφικά ενώ το bf3 προσπαθεί να απεικονίσει την πραγματικότητα. Και τα 2 τα πάνε περίφημα πάντως! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα ειχα μια πολυ ωραια εμπειρια με το error 80029519.Αγορασα μια Psn card για να περασω τo dlc bundle του GT5

ολα ωραια,κανω την εξαργυρωση,παει να το περασει στην κονσολα κ εκει τρωω το πρωτο error.

οκ λεω δεν ειναι τιποτα.Δοκιμαζω μετα απο λιγο,ξανα τα ιδια.Δοκιμαζω με κατι αλλο..ουτε.

Μπαινω στο ιντερνετ,διαβαζω για restore file system.

Μπαινω recovery menu,παταω restore,μου λεει οτι οντως θελω επιδιορθωση.Την κανει.Μπαινω Psn,παλι τα ιδια

 

Ψαχνω περισσοτερο,λεει ενας τυπας η μονη λυση ειναι να σβησεις τον χρηστη σου και να το περασεις παλι.ΟΚ ΛΕΩ ΚΑΙ ΝΑ Η ΠΡΩΤΗ ΜΛΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

δεν διαβαζω ολο το ποστ και παω και το κανω.ΤΣΟΥΠ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,saves,trophies.Εμειναν μονο τα game data utility,τα θεματα,εικονες,μουσικη κλπ

ευτυχως ειχα σωσει τα saves σε στικακι πριν καιρο,το μονο ¨λαθος¨ηταν που δεν εσωσα το GT5 μεχρι εκει που το ειχα παει,ειχα κρατησει backup 2 εβδομαδες πριν.

 

Τωρα ξανα παλι τα ιδια,να βρισκω αυτοκινητα,κατι endurance αγωνες που ειχα περασει κλπ

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ,ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΗ ΚΟΝΣΟΛΑ ΣΩΣΤΕ ΤΑ SAVES ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΙΚΑΚΙ.10δυευτερολεπτα δουλεια ειναι!!!

τα τροπαια τα πηρα παλι κανοντας sync with server ευτυχως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα ειχα μια πολυ ωραια εμπειρια με το error 80029519.Αγορασα μια Psn card για να περασω τo dlc bundle του GT5

ολα ωραια,κανω την εξαργυρωση,παει να το περασει στην κονσολα κ εκει τρωω το πρωτο error.

οκ λεω δεν ειναι τιποτα.Δοκιμαζω μετα απο λιγο,ξανα τα ιδια.Δοκιμαζω με κατι αλλο..ουτε.

Μπαινω στο ιντερνετ,διαβαζω για restore file system.

Μπαινω recovery menu,παταω restore,μου λεει οτι οντως θελω επιδιορθωση.Την κανει.Μπαινω Psn,παλι τα ιδια

 

Ψαχνω περισσοτερο,λεει ενας τυπας η μονη λυση ειναι να σβησεις τον χρηστη σου και να το περασεις παλι.ΟΚ ΛΕΩ ΚΑΙ ΝΑ Η ΠΡΩΤΗ ΜΛΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

δεν διαβαζω ολο το ποστ και παω και το κανω.ΤΣΟΥΠ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,saves,trophies.Εμειναν μονο τα game data utility,τα θεματα,εικονες,μουσικη κλπ

ευτυχως ειχα σωσει τα saves σε στικακι πριν καιρο,το μονο ¨λαθος¨ηταν που δεν εσωσα το GT5 μεχρι εκει που το ειχα παει,ειχα κρατησει backup 2 εβδομαδες πριν.

 

Τωρα ξανα παλι τα ιδια,να βρισκω αυτοκινητα,κατι endurance αγωνες που ειχα περασει κλπ

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ,ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΗ ΚΟΝΣΟΛΑ ΣΩΣΤΕ ΤΑ SAVES ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΙΚΑΚΙ.10δυευτερολεπτα δουλεια ειναι!!!

τα τροπαια τα πηρα παλι κανοντας sync with server ευτυχως!

μολις ανοιξα το ps3 επαθα και εγω κατι παρομοιο, μου πεταει και μου λεει κατι για error (νομιζω απο 800 ξεκιναγε οπως και το δικο σου), παω να μπω στο playstation store αλλα μου ξαναπεταει αυτο το μηνυμα παταω οκ και οπως ημουν στην καρτελα playstation network πατω sign in μου βγαζει παλι error και μου λεει οτι δεν γινετε να συνδεθω απο την καρτελα playstation network, παω και εγω και μπαινω στην διπλανη καρτελα που ειναι για το ιντερνετ, βαζω ιστοσελιδα google.gr και μου την ανοιγει μια χαρα, τεσπα λεω θα βαλω ενα παιχνιδια μεσα και θα κανω συνδεση απο εκει, βαζω το φιφα και μολις παω να μπω στο κεντρικο μενου μου βγαζει να συνδεθω μ τον λογαριασμο κανω sign in και μπηκε μια χαρα, δεν ξερω ειπα να το γραψω γτ ειδα το μηνυμα σου και ειπα μην εχω και εγω κανα ατυχημα!να ανυσηχησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα ειχα μια πολυ ωραια εμπειρια με το error 80029519.Αγορασα μια Psn card για να περασω τo dlc bundle του GT5

ολα ωραια,κανω την εξαργυρωση,παει να το περασει στην κονσολα κ εκει τρωω το πρωτο error.

οκ λεω δεν ειναι τιποτα.Δοκιμαζω μετα απο λιγο,ξανα τα ιδια.Δοκιμαζω με κατι αλλο..ουτε.

Μπαινω στο ιντερνετ,διαβαζω για restore file system.

Μπαινω recovery menu,παταω restore,μου λεει οτι οντως θελω επιδιορθωση.Την κανει.Μπαινω Psn,παλι τα ιδια

 

Ψαχνω περισσοτερο,λεει ενας τυπας η μονη λυση ειναι να σβησεις τον χρηστη σου και να το περασεις παλι.ΟΚ ΛΕΩ ΚΑΙ ΝΑ Η ΠΡΩΤΗ ΜΛΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

δεν διαβαζω ολο το ποστ και παω και το κανω.ΤΣΟΥΠ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,saves,trophies.Εμειναν μονο τα game data utility,τα θεματα,εικονες,μουσικη κλπ

ευτυχως ειχα σωσει τα saves σε στικακι πριν καιρο,το μονο ¨λαθος¨ηταν που δεν εσωσα το GT5 μεχρι εκει που το ειχα παει,ειχα κρατησει backup 2 εβδομαδες πριν.

 

Τωρα ξανα παλι τα ιδια,να βρισκω αυτοκινητα,κατι endurance αγωνες που ειχα περασει κλπ

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ,ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΗ ΚΟΝΣΟΛΑ ΣΩΣΤΕ ΤΑ SAVES ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΙΚΑΚΙ.10δυευτερολεπτα δουλεια ειναι!!!

τα τροπαια τα πηρα παλι κανοντας sync with server ευτυχως!

 

Αυτό για τα saves ισχύει και για τις cfw κονσόλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ολες ισχυει.

αρκει να μην αλλαξει ο χρηστης,δλδ δεν μπορεις να μου δωσεις δικο σου save να το παιξω εγω.Μια φορα το ειχα προσπαθησει σε GTA IV και επρεπε να περασω το patch 1.06 του παιχνιδιου ωστε να δεχτει save που ειχε γινει απο αλλη κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάνουν συντήρηση το SEN, γι' αυτό και σας έβγαλε error.

 

kjtzemis όχι, μην ανυσηχείς.

Χρηστάρα, για τη δικιά σου περίπτωση πάω πάσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειδα κ εγω κατα καιρους μου πεταγε οτι ειναι υπο συντηρηση κλπ

η πλακα ειναι οτι εκανα δευτερο χρηστη μπηκα κανονικα εκανα register και δουλευανε ολα,με τον δικο μου ειχα θεμα.

ασε γιατι εχω ψιλονευριασει,εχασα τοση προοδο στο GT5...

ξενερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειδα κ εγω κατα καιρους μου πεταγε οτι ειναι υπο συντηρηση κλπ

η πλακα ειναι οτι εκανα δευτερο χρηστη μπηκα κανονικα εκανα register και δουλευανε ολα,με τον δικο μου ειχα θεμα.

ασε γιατι εχω ψιλονευριασει,εχασα τοση προοδο στο GT5...

ξενερα.

και να τα εσωνες σε στικακι παλι δε θα στα αναγνωριζε. τουλαχιστο σιγουρα οχι μεχρι την 1.09 εκδοση. δεν αναγνωριζει ακομη και του ιδιου χρηστη μετα απο restore (καρατσεκαρισμενο)

Και για να γινω κακος :confused: :rolleyes: καλα να παθετε οσοι αλαξοπιστησατε και μου θελετε online !!!

πλακα κανω στο τελευταιο ε !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα το αναγνωρισε κανονικα παντως ειχα σωσει 23/2 στην 2.05 εκδοση του παιχνιδιου βεβαια.

ωρες ωρες σκεφτομαι τι μλκια εκανα και δεν διαβασα τι μου εγραψε και πατησα yes.....

απο τις 1.15 το μεσημερι τωρα τελειωσε το backup που εβαλα να κανει η κονσολα. 42γιγα backup!!!

και αλλα saves που εχω κανει κατα καιρους σε αλλα παιχνιδια μου τα εχει αναγνωρισει παντως...

το στικακι που ειχα για το cfw(για .pkg κλπ)γινεται πλεον το δευτερο μεσο αποθηκευσης των saves Μου.Αν το ξαναπαθω πραγματικα θα την πουλησω μετα :Ρ

 

δε λες ευτυχως που δεν μου εχασε τα dlc 20ευρω περιπου του GT5,να κατεβαινα ιαπωνια χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε λες ευτυχως που δεν μου εχασε τα dlc 20ευρω περιπου του GT5,να κατεβαινα ιαπωνια χαχαχαχαχα

 

Αν ειναι αγορα μεσω PSN store παντως εχω διαβασει οτι σιγουρα μπορεις και τις ξανακατεβαζεις. Καπου εχει ιστορικο αγορων και το κραταει στον λογαριασμο σου. Για ψαξτο

 

Αυτό για τα saves ισχύει και για τις cfw κονσόλες?

Μπορεις να τραβας saves + trophies στον υπολογιστη σου μεσω ftp

dev_HDD0/home/XXXXXX/savedata

dev_HDD0/home/XXXXXX/trophy

οπου ΧΧΧΧΧΧ ειναι καποιος αριθμος (εμενα παραδειγμα ειναι 00000004)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι αγορα μεσω PSN store παντως εχω διαβασει οτι σιγουρα μπορεις και τις ξανακατεβαζεις. Καπου εχει ιστορικο αγορων και το κραταει στον λογαριασμο σου. Για ψαξτο

 

 

Μπορεις να τραβας saves + trophies στον υπολογιστη σου μεσω ftp

dev_HDD0/home/XXXXXX/savedata

dev_HDD0/home/XXXXXX/trophy

οπου ΧΧΧΧΧΧ ειναι καποιος αριθμος (εμενα παραδειγμα ειναι 00000004)

 

Ευχαριστώ mtzs!

 

Υ.Γ Έχω πολλά ερωτήματα. Σε περιμένω skype. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...