Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bug εκεί στον κάτω κόσμο? Με τους δύο στήλους με λεπίδες? :confused:

Για πές γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα, να ξέρω αν τύχει να το ξαναπαίξω.

 

Όχι στον κάτω κόσμο. Πάνε στο 1 λεπτό στο παρακάτω video. Δες πως πήδηξε εκείνο. Μετά πάγωσε στο 1:07. Ενώ πας κανονικά να προχωρήσεις στον κορμό, φτάνεις στην γωνία και πηδάς 2 φορές και προσγειώνεσαι πάνω στο απέναντι ξύλο. Με αυτό και το άλλο που έκανε ο άλλος (που πήδηξε στο 1:02-1:03) γλιτώνεις αρκετό δρόμο ο οποίος είναι πολύ δύσκολος και μου είχε σπάσει τα νεύρα. Δεν είναι τίποτα σπουδαίο αλλά τον kjtzemis πιστεύω θα τον βοηθήσει να μην κολλήσει σε εκείνο το σημείο.

 

http://www.youtube.com/watch?v=eGDYqt7Jndg&feature=relmfu

 

Αυτό που λες στον κάτω κόσμο με τους στήλους και τις λεπίδες πραγματικά είναι πανδύσκολο. Έφαγα πόσο χρόνο μέχρι να το περάσω! Παραλίγο να πετάξω το DS3 (!) κάτω! Έλεος και αυτοί τι βάλαν! :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, σε αυτό το σημείο δεν είχα πρόβλημα, στους στήλους είχα τρελαθεί, δύο φορές το πέταξα το χειρηστήριο (στον καναπέ).

Είχα φάει κανένα μισάωρο αν όχι παραπάνω. Θέλω να το παίξω και 2η φορά, και πραγματικά το σκέφτομαι λόγω εκείνου του σημείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, σε αυτό το σημείο δεν είχα πρόβλημα, στους στήλους είχα τρελαθεί, δύο φορές το πέταξα το χειρηστήριο (στον καναπέ).

Είχα φάει κανένα μισάωρο αν όχι παραπάνω. Θέλω να το παίξω και 2η φορά, και πραγματικά το σκέφτομαι λόγω εκείνου του σημείου.

 

Και εγώ ανησυχώ πως θα βοηθήσω τον αδερφό μου να το περάσει! Είναι και μικρός άρα μόνο εγώ θα μπορέσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ανησυχώ πως θα βοηθήσω τον αδερφό μου να το περάσει! Είναι και μικρός άρα μόνο εγώ θα μπορέσω!

naruto με ειχες ρωτησει για την αλλαγη επιπεδου δυσκολιας ενω επαιζα μεσα στο παιχνιδι, που οταν χανεις καποιες φορες σε ρωταει για να το μετατρεψει στο easy!εχασα καμποσες φορες σενα σημειο και μου πεταξε αυτη την ερωτηση και το διαβασα δεν το προσπερασα ελεγε ωντος αν ηθελα να "μετατρεψω" την δοκιμασια στο easy πατησα ναι και οντως ειδα διαφορα με την πρωτη το περασα!

 

Υ.Γ.προσπερναω και το παραπανω βιντεο που εστειλες, θελω να δοκιμασω να το περασω μονος μου! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

naruto με ειχες ρωτησει για την αλλαγη επιπεδου δυσκολιας ενω επαιζα μεσα στο παιχνιδι, που οταν χανεις καποιες φορες σε ρωταει για να το μετατρεψει στο easy!εχασα καμποσες φορες σενα σημειο και μου πεταξε αυτη την ερωτηση και το διαβασα δεν το προσπερασα ελεγε ωντος αν ηθελα να "μετατρεψω" την δοκιμασια στο easy πατησα ναι και οντως ειδα διαφορα με την πρωτη το περασα!

 

Υ.Γ.προσπερναω και το παραπανω βιντεο που εστειλες, θελω να δοκιμασω να το περασω μονος μου! :mrgreen:

 

Καλή τύχη τότε! Πάντως προς το τέλος θα μάθεις τα πάντα προς την ιστορία και θα σου κεντρίσει το ενδιαφέρον για να παίξεις και το 2. Εγώ απλά επειδή θέλω να ξεδώσω λίγο με άλλο παιχνίδι θα ασχοληθώ με το naruto μέχρι να το τερματίσω. Μετά πάω σε gow 2. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τύχη τότε! Πάντως προς το τέλος θα μάθεις τα πάντα προς την ιστορία και θα σου κεντρίσει το ενδιαφέρον για να παίξεις και το 2. Εγώ απλά επειδή θέλω να ξεδώσω λίγο με άλλο παιχνίδι θα ασχοληθώ με το naruto μέχρι να το τερματίσω. Μετά πάω σε gow 2. :rolleyes:

εγω θα τερματισω το gow1 και μετα δεν ξερω αν θα παω κατευθειαν στο gow2, πιστευω να εχω παρει μεχρι τοτε το heavy rain και να παιξω εκεινο αλλιως μπορει να ασχολειθω λιγο και με το MGS4 που δεν το εχω παιξει καθολου λογου του παλιου μοχλου και τωρα που πηρα τον καινουριο επαιξα μονο φιφα/Gow!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα τερματισω το gow1 και μετα δεν ξερω αν θα παω κατευθειαν στο gow2, πιστευω να εχω παρει μεχρι τοτε το heavy rain και να παιξω εκεινο αλλιως μπορει να ασχολειθω λιγο και με το MGS4 που δεν το εχω παιξει καθολου λογου του παλιου μοχλου και τωρα που πηρα τον καινουριο επαιξα μονο φιφα/Gow!

 

Καλά θα κάνεις. Αν παίζεις συνεχόμενα gow όσο καλό παιχνίδι και να είναι μπορεί να το βαρεθείς κάποια στιγμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα κάνεις. Αν παίζεις συνεχόμενα gow όσο καλό παιχνίδι και να είναι μπορεί να το βαρεθείς κάποια στιγμή!

και εγω αυτο πιστευω!

απτην αλλη θελω να τα τελειωσω οσο πιο γρηγορα για να παιξω το gow3 να μην παλιοσει και μετα δεν μαρεσουνε καθολου τα γραφικα (επειδη θα εχω δει αλλα πιο ωραια και εντυπωσιακα, σε πιο καινουρια παιχνιδια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτο πιστευω!

απτην αλλη θελω να τα τελειωσω οσο πιο γρηγορα για να παιξω το gow3 να μην παλιοσει και μετα δεν μαρεσουνε καθολου τα γραφικα (επειδη θα εχω δει αλλα πιο ωραια και εντυπωσιακα, σε πιο καινουρια παιχνιδια).

 

To gow 3 έχει animated γραφικά οπότε δεν μπορείς να τα συγκρίνεις με του bf3 (που είμαι σίγουρος ότι με αυτό τα συγκρίνεις! :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To gow 3 έχει animated γραφικά οπότε δεν μπορείς να τα συγκρίνεις με του bf3 (που είμαι σίγουρος ότι με αυτό τα συγκρίνεις! :P )

χαχαχαχα οχι ρε!δεν το συγκρινω με το battlefield3!τα γραφικα του πιστευω να ειναι σαν αυτα που εχει τωρα το 1,2 δλδ σε αυτο το στυλ και οχι στο στυλ του prince of persia 2008 (και ξενερωσω) ε?

αλλωστε το bf3 δεν μπορω να το κρινω στο ps3 γιατι μονο σε κατι βιντεακια στο youtube το ειδα (και μου φανηκε μαπα σε σχεση με το pc), μου φανηκε καπως πιο ψευτικο να το πω?καποιος πιο τετραγωνισμενα τα γραφικα του δεν ξερω πως ακριβως να το πω παντως δεν ειμαι απολυτα σιγουρος γιατι απο ενα βιντεο στο youtube δεν μπορεις να κρινεις ενα ολοκληρο αριστουργημα οπως ειναι δηλαδη στο pc!στο pc ειναι αλλη φαση, παιζει ναναι και απο τα καλυτερα παιχνιδια με τοσο καλα γραφικα και τοσο καλο ηχο που εχω παιξει, για καθε οπλο εχει διαφορετικο ηχο, παιζεις εκεινο το mw3 και ειτε περνεις μπαζουκα ειτε περνεις καραμπινα ενα και το ιδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απτην αλλη θελω να τα τελειωσω οσο πιο γρηγορα για να παιξω το gow3 να μην παλιοσει και μετα δεν μαρεσουνε καθολου τα γραφικα (επειδη θα εχω δει αλλα πιο ωραια και εντυπωσιακα, σε πιο καινουρια παιχνιδια).

Εγω γιατι δεν εχω δει ακομη καλυτερα γραφικα απο το GOW3 σε κανενα παιχνιδι; Ακομη και μεταγενεστερα του. Μονο το UC3 μπορω να συγκρινω με το GOW3. To GOW3 kj δεν εχει καμια σχεση με τo GOW collection. Τα γραφικα, η ατμοσφαιρα και η μουσικη εκτοξευονται σε αλλο επιπεδο

Καλυτερα γραφικα αν τυχει θα δουμε μονο στο GOW4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα μια πολυ ωραια σελιδα που εξηγει αναλυτικοτατα το Ps3 απο hardware και software.

Οποιος θελει ας της ριξει μια ματια

http://www.edepot.com/playstation3.html

 

@mtzs εγω νομιζω το ακριβως αναποδο,το U3 εχει τα καλυτερα μεχρι στιγμης!^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστα ειναι αυτα φιλε Χρηστο !!!! Δεν θα τα χαλασουμε σε αυτα. Οπως και να εχει αποτελει παιχνιδι σταθμο για το ΠΣ3 που το εκτοξευσε ενα level παραπανω.

για μενα ηταν η ολη ατμοσφαιρα που μου αρεσε στο Gow3 και επισης οτι μεχρι τοτε δεν ειχα δει κατι αναλογο (σαν το U3) ετσι ωστε να με εντυπωσιασει τοσο. Οποτε καταλαβαινεις την ηττα που επαθα μολις το ειδα, μιας και δεν υπηρχε κατι αναλογο τοτε.

Φιλος μου ειχε ερθει σπιτι και ειδε gameplay στον ποσειδωνα, την επομενη μερα πηγε και αγορασε ΠΣ3 για να παιξει GOW3

Επισης απο καθαρα προσωπικο γουστο προτιμω τα animated graphics.

Πολυ καλη η σελιδα που πεταξες, αλλα ποσοι θα την διαβασουν :rolleyes: :rolleyes:

Την εχω καιρο στα bookmarks μου. Πραγματικα αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κατσει απο τις 9 και διαβαζω σκεψου(μας την χαλασαν οι απεργιες και δεν πηγαμε σχολη:-D)

 

δεν αντιλεγω και εμενα μ αρεσει το GOW3,ειδικα οταν ειχε βγει και ειχε γινει χαμος!αλλα γραφικα,αλλη ατμοσφαιρα.Κ εγω εχω φιλο που πηρε ps3 για GOW3 μονο(το εχει τερματισει καμια 10αρια φορες σκεψου χαχαχαχα)

 

εγω προσωπικα την πηρα......Δεν ξερω γιατι την πηρα βασικα,ισως για το GT5 :-D

Ξυπνησα ενα πρωι και ειπα θα παω να την παρω δε μαμιεται^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι δεν εχω δει ακομη καλυτερα γραφικα απο το GOW3 σε κανενα παιχνιδι; Ακομη και μεταγενεστερα του. Μονο το UC3 μπορω να συγκρινω με το GOW3. To GOW3 kj δεν εχει καμια σχεση με τo GOW collection. Τα γραφικα, η ατμοσφαιρα και η μουσικη εκτοξευονται σε αλλο επιπεδο

Καλυτερα γραφικα αν τυχει θα δουμε μονο στο GOW4

αλλα τα γραφικα του Gow3/UC3 και αλλα του bf3(στο pc) πιστευω δεν συγκρινοντε αυτες οι δυο κατηγοριες!το bf3 σου δινει την αισθηση οτι εισαι μεσα στον πολεμο (αν εχεις κιολας καλα ηχεια πορωνεσε :mrgreen: ), το Gow3 εχει αλλου ειδους γραφικα (πιο "ψευτικα") αλλα πιστευω οτι μολις το δω (αρκει να μην αργησω) θα με εντυπωσιασουν! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...