Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή τύχη τότε! Πάντως προς το τέλος θα μάθεις τα πάντα προς την ιστορία και θα σου κεντρίσει το ενδιαφέρον για να παίξεις και το 2. Εγώ απλά επειδή θέλω να ξεδώσω λίγο με άλλο παιχνίδι θα ασχοληθώ με το naruto μέχρι να το τερματίσω. Μετά πάω σε gow 2. :rolleyes:

 

Ετσι ακριβως ειναι. Αν δεν τερματισεις το 1 και πας αμεσως στο 2 θα εχεις πολλα κενα...

 

εγω θα τερματισω το gow1 και μετα δεν ξερω αν θα παω κατευθειαν στο gow2, πιστευω να εχω παρει μεχρι τοτε το heavy rain και να παιξω εκεινο αλλιως μπορει να ασχολειθω λιγο και με το MGS4 που δεν το εχω παιξει καθολου λογου του παλιου μοχλου και τωρα που πηρα τον καινουριο επαιξα μονο φιφα/Gow!

 

Νομιζω οτι οταν τελειωσεις το gow1 θα θες να πας αμεσως στο 2...;)

 

Καλά θα κάνεις. Αν παίζεις συνεχόμενα gow όσο καλό παιχνίδι και να είναι μπορεί να το βαρεθείς κάποια στιγμή!

 

Φυσικα και ειναι τρομερη σειρα αλλα δεν νομιζω οτι ειναι ευκολο να τα βαρεθει κανεις, αν σκεφτεις οτι ολα τα gow δεν εχουν και μεγαλη διαρκεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβως ειναι. Αν δεν τερματισεις το 1 και πας αμεσως στο 2 θα εχεις πολλα κενα...

 

 

 

Νομιζω οτι οταν τελειωσεις το gow1 θα θες να πας αμεσως στο 2...;)

 

 

 

Φυσικα και ειναι τρομερη σειρα αλλα δεν νομιζω οτι ειναι ευκολο να τα βαρεθει κανεις, αν σκεφτεις οτι ολα τα gow δεν εχουν και μεγαλη διαρκεια...

1)αυτο δεν παιζει αφου το ξεκινησα και το εχω φτασει ως την μεση θα το τελειωσω και μετα θα παω στο 2 και επειτα στο 3!

2)δεν ξερω παιζει να παω κατευθειαν στο 2 γιατι δεν παιζω καθημερινα gow ετσι ωστε να το εχω βαρεθει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)αυτο δεν παιζει αφου το ξεκινησα και το εχω φτασει ως την μεση θα το τελειωσω και μετα θα παω στο 2 και επειτα στο 3!

2)δεν ξερω παιζει να παω κατευθειαν στο 2 γιατι δεν παιζω καθημερινα gow ετσι ωστε να το εχω βαρεθει!

 

Αυτο λεω και γω!! Αφου την αρχισες δεν λεει να την αφησεις την μεση...:rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά από που, μπορώ να αγοράσω άλλο FIFA 12 online pass γιατί το έχασα το κλειδί μου :-(

Το κλειδί είναι πίσω απο το manual.

Μπορείς να αγοράσεις απο το psn store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλειδί είναι πίσω απο το manual.

Μπορείς να αγοράσεις απο το psn store.

αληθεια απορια το ειχα, αν πχ καποιος αγωρασει ενα μεταχειρισμενο παιχνιδι και εχει χρησημοποιειθει το online pass μετα γινετε να βρει αλλον κωδικο απο το psn store και αν ναι με ποσα λεφτα πανω κατω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το heavy rain το τερμάτισα..

Αν και αρχικά με κούρασε το αργό gameplay και οι κουραστικές δουλείες(πχ να φτιάξω φαγητό) τελικά το παιχνίδι άξιζε..

Το ερώτημα μου είναι απο πόσο πίσω πρέπει να ξαναπαίξω για να αλλάξει σημαντικά η ιστορία;

Στην πορεία δεν κατάλαβα να βρίσκομαι μπροστά σε κάποιο μεγάλο δίλλημα που θα άλλαζε τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετράει αν (ΠΡΟΣΟΧΗ! MAJOR SPOILER! ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΞΕΤΕ!)

 

αφήσεις τον ληστή στο μαγαζί να φύγει αφού σκοτώσει τον καταστηματάρχη ή τον πείσεις να φύγει, αν θα εξαφανήσεις όλα τα στοιχεία στο μαγαζί του manfred, αφήσεις τον krammer να πεθάνει, την κοπελα να πνiγεί στο αυτοκίνητο, αν επιβιώσουν ή όχι οι κεντρικοί χαρακτήρες (jayden, madison, ethan), αν σε πιάσει η αστυνομία, αν περάσεις τα trials ή όχι κλπ).

 

Γενικά θέλει πολύ δουλειά το παιχνίδι για να τα κάνεις/δείς όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μπορεις πολυ απλα να το ψαξεις @ youtube.Εχει ενα βιντεακι με μαζεμενα ολα τα endings.Υπαρχουν και 2-3 σελιδες που ειχα ψαξει και σου λενε τι ακριβως πρεπει να κανεις για να τα δεις ολα.

Αλλα οντως θελει πολυ δουλεια.

2 φορες το τερματισα κ αυτο γιατι την πρωτη εκανα βλακεια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 φορες το τερματισα κ αυτο γιατι την πρωτη εκανα βλακεια :-D

 

Εγώ στεναχωρήθηκα γιατί έκανα ένα λάθος λίγο πριν το τέλος(μπας και κάναμε το ίδιο; :mrgreen: ) και όλα πήγαν στραβά..

Μετά το ξανάπαιξα απο κει και τέλειωσε καλά η ιστορία αλλά κατα τη γνώμη μου το πρώτο φινάλε που θα έχεις είναι αυτό που σου μένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑ SPOILER

 

 

εγω την πατησα στην δευτερη αποστολη για να βρεις τις καρτες για το παιδι εκει που εισαι σε εναν ηλεκτρικο σταθμο,εχανα συνεχεια και μετα λεω δε μαμιεται και βγηκα απο την πορτα.Εχασα πολλα στοιχεια απο εκει και μετα στο τελος δεν μπορουσα να βρω που ειναι το παιδι.Δεν ακουσα και καλα το ηχητικο στο τελος και ξενερωσα τη ζωη μου.Πραγματικα αν χασω κατι που το εχω κουραστει για να το αποκτησω μετα το παραταω τελειως για ενα διαστημα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται μόνο εγώ τα πήγα καλά στο πρώτο playthough? :P

Το μόνο που δεν έκανα "σωστά" ήταν

 

να βάλω τον jayden στη μπανιέρα εκεί που τα έχανε στο διαμέρισμά του, και να λύσω τον "γρίφο" για το ποιός είναι ο ΟΚ

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...