Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πακέτο περιλαμβάνει τα Metal Gear Solid: Peace Walker, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty & Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Από Ελλάδα το βρήκα μόνο ΕΔΩ πανάκριβο στα 210€. Από εξωτερικό έχει 85€ από το Zavvi.

στο βιντεο μολις ανοιγει το κουτι βγαζει απο μεσα πρωτο πρωτο το MGS4 Platinum :eek:

ναι εριξα και εγω μια ματια και τα λεφτα δυστυχως ειναι πολλα :confused:

κριμα και ηθελα να εχω αυτο το πακετο!

 

το φθηνοτερο ειναι γυρω στα 80-85Ε στο zavvi!

αυτο που λες εσυ ειναι η απλη εκδοση και γιαυτο εχει τοσο, αν και το play ακριβω το εχει γιατι στα public το ειχανε στα 30Ε!

εμενα με ενδιεφερε η limeted edition αλλα ειναι ακριβη πολυ :-(

 

EDIT: Τελικα εμαθα οτι ηταν exclusive του zavvi και αν εκανες προπαρραγελια την limeted edition σου εδιναν και το MGS4 Platinum!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry μαγκες, για να μην ανοιγω καινουριο θεμα...

επειδη ειμαι πανασχετος με το θεμα ps3...κι επειδη θελω να κανω δωρο στο βαφτιστηρι μου 1

-μπορειτε να μου πειτε αν χρειαζεται να προσεξω κατι firmware/version και τετοια ....ή αυτα εχουν σχεση με το αν θα κανω jailbreak?

-διαβαζω οτι εχουν θεμα ευπαθειας-υπερθερμανσης yellow sign death και κατι τετοια μακαβρια, αυτο ισχυει για ολα τα μοντελα, ή εχει διορθωθει στις τελευταιες εκδοσεις?

 

ευχαριστω εκ των προτερων

(ειμαι σιγουρος οτι αν κατσω και διαβασω τις 479 σελιδες του θρεντ θα βρω απαντησεις στα ερωτηματα μου...αλλα ..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry μαγκες, για να μην ανοιγω καινουριο θεμα...

επειδη ειμαι πανασχετος με το θεμα ps3...κι επειδη θελω να κανω δωρο στο βαφτιστηρι μου 1

-μπορειτε να μου πειτε αν χρειαζεται να προσεξω κατι firmware/version και τετοια ....ή αυτα εχουν σχεση με το αν θα κανω jailbreak?

-διαβαζω οτι εχουν θεμα ευπαθειας-υπερθερμανσης yellow sign death και κατι τετοια μακαβρια, αυτο ισχυει για ολα τα μοντελα, ή εχει διορθωθει στις τελευταιες εκδοσεις?

 

ευχαριστω εκ των προτερων

(ειμαι σιγουρος οτι αν κατσω και διαβασω τις 479 σελιδες του θρεντ θα βρω απαντησεις στα ερωτηματα μου...αλλα ..)

 

-Μόνο αν χρειάζεται να κάνεις jailbreak πρέπει να έχεις firmware 3.55 που δεν το βρίσκεις πια στις καινούργιες κονσόλες. Αλλιώς αν το θέλει για online αναβαθμίζει στην τελευταία έκδοση 4.11 και παίζει κανονικά.

 

-Τα παλιά μοντέλα (fat) είχαν αρκετά μεγάλες πιθανότητες για ylod. Οι slim έχουν σχεδόν μηδαμινές πιθανότητες.

 

Ελπίζω να σε κάλυψα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

πω πω ρε parkos μας πεινασες με το σουβλακι στη φωτο:-D

κατα τα αλλα ειναι οπως τα λεει ο αποπανω μου ^_^

 

Ο από πάνω σου έχει και όνομα :P .

 

Καλά κάνω και δεν κοιτάω τα avatars. Τώρα που το είδα αλλά είδα και την profile picture του parkos με τα κοντοσούβλια και τα αρνιά (δεν μπορώ να δω και καλά τι είναι) δεν κρατιέμαι! :eek: Που σαι Πάσχα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα θα θελει να παιζει ονλαην...οποτε το ξεχναω το jailbreak...?

..κατα τα αλλα ολα τα slim ειναι οκ?...ειταε 160gb ειτε 320?

 

μαγκες ειστε πολυ γρηγοροι, ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξεχνας!

οι slim ναι.Επιβεβαιωμενο προβλημα δεν εχω διαβασει,εχω ακουσει διαφορα αλλα πρεπει να ειναι μουφες.

Εχω τη σλιμ 250 2 χρονια κ 3 μηνες και δεν εχει παθει το παραμικρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους τερμάτισα το gow! Ακόμα και στο easy στο τέλος με δυσκόλεψε. Επίσης μου έσπασε τα νεύρα αυτό που έχει από το 4ο λεπτό και μετά:

http://www.youtube.com/watch?v=_CkdnBppQ-c&ob=av3e

 

Δεν ήταν και εύκολο. Τελικά god of war 2,3 θα τα παίξω στο normal. Το 2 μπορεί και στο easy θα δω. Το 3 πάντως σίγουρα normal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω τι μου θυμισες τωρα!!!!!!ΓΥΜΝΑΣΙΟ το επαιζα αυτο ρε χαχαχαχα

 

ειδικα εκει στα λεπιδια που γυρνανε...πως δεν εχωσα τον μοχλο μεσα στην τηλεοραση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους τερμάτισα το gow! Ακόμα και στο easy στο τέλος με δυσκόλεψε. Επίσης μου έσπασε τα νεύρα αυτό που έχει από το 4ο λεπτό και μετά:

http://www.youtube.com/watch?v=_CkdnBppQ-c&ob=av3e

 

Δεν ήταν και εύκολο. Τελικά god of war 2,3 θα τα παίξω στο normal. Το 2 μπορεί και στο easy θα δω. Το 3 πάντως σίγουρα normal.

εγω δεν κανω τον κοπο να δω το βιντεο γιατι ειμαι πισω ακομη :mrgreen:

απο εκει που σου ειπα στο μηνυμα οτι ειμαι εχω πολυ ακομα μεχρι το τελος?

ποσες ωρες τοκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν κανω τον κοπο να δω το βιντεο γιατι ειμαι πισω ακομη :mrgreen:

απο εκει που σου ειπα στο μηνυμα οτι ειμαι εχω πολυ ακομα μεχρι το τελος?

ποσες ωρες τοκανες?

 

7 ώρες και 15 λεπτά. Σύμφωνα με το save βέβαια. Αλλά από ότι κατάλαβα όταν χάνεις το save δεν μετράει τον χρόνο που έκανες πριν χάσεις οπότε σίγουρα θα έπαιζα γύρω στο 15ωρο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες και 15 λεπτά. Σύμφωνα με το save βέβαια. Αλλά από ότι κατάλαβα όταν χάνεις το save δεν μετράει τον χρόνο που έκανες πριν χάσεις οπότε σίγουρα θα έπαιζα γύρω στο 15ωρο. :)

εγω ειμαι μακρια ακομη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...