Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχει δοκιμάσει κανείς να βάλει στο weapon το sigil με +5% critical chance?

 

To έβαλα και στα στατιστικά δέν άλλαξε τίποτα, δουλευει απλά δεν το δείχνει ή να το αλλάξω ?

 

Δεν φαινεται στα stats σου

 

Ενα tip

 

Τα sigils που βαζετε στα οπλα δεν ισχυουν για ολα τα skills

Αν πχ φορατε 2 daggers , τα sigils του πρωτου οπλου κανουν apply στα 3 πρωτα skills , ενω το sigil του δευτερου κανουν apply στα 2 υπολοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Κοινώς κάτι που δίνει + στα stats παίζει ανεξαρτήτως χεριού, κάτι που δίνει + στο όπλο σε ability (damage/fire/ice κλπ) είναι για το χέρι που βρίσκεται το όπλο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα crit sigils λειτουργούν για όλα τα skills ανεξαρτήτως main hand / off hand. Το force όμως π.χ που δίνει +5% dmg λειτουργεί όπως λες.

 

Εισαι σιγουρος για αυτο?

Ειχα την εντυπωση οτι ακομα και τα crit sigils λειτουργουν ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το pvp έχει πολύ φάση!!Βέβαια ακόμα δεν βρήκαμε πως να μας βάζει μαζί,αν και πάμε σαν party εκεί.

Και πολύ ωραίο το training που σου έχει στην αρχή για εισαγωγή.

 

(btw γιατί δεν έχει γίνει sticky στο φόρουμ ετουτο δω το ιερό thread ; Ας βγει το D3(δεν είναι mmo),μην πω το w0w και να μπει στην θέση του,πλέον είναι ο άρχοντας τον MMO :-D , ελπίζω ο admin να μην αγαπάει w0w το βλέπω το ban)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εντάξει, έχει ακόμα πολύ δρόμο το παιχνίδι και ήδη έχει αρχίσει και με κάνει να βαριέμαι... Just saying...

BAN him! :P λιθοβολισμός είναι η ελάχιστη ποινή νομίζω..Περίμενε κάποιος fan να πάρει την απόφαση/κατάσταση στα χέρια του..

 

(πλάκα κάνω έτσι,μην παρεξηγηθούμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα παίξεις και ακόμα και στο low τα γραφικά του είναι φανταστικά. Οπότε μην ανησυχείς.

Στο PvE κομματι του παιχνιδιου θα εισαι κομπλε. Τωρα στο WvW οταν εχει πολυ κοσμο θα τρως σκαλωμα !

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας..λεω να το παρω το παιχνιδι , ελπιζω πως δεν θα εχω προβληματα.Απο εσας που παιζετε το παιχνιδι πως ειναι μεχρι τωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας..λεω να το παρω το παιχνιδι , ελπιζω πως δεν θα εχω προβληματα.Απο εσας που παιζετε το παιχνιδι πως ειναι μεχρι τωρα;

επικο :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας..λεω να το παρω το παιχνιδι , ελπιζω πως δεν θα εχω προβληματα.Απο εσας που παιζετε το παιχνιδι πως ειναι μεχρι τωρα;

 

Το παιχνίδι είναι τόσο μα τόσο χάλια και βαρετό που με τον main έχω κλείσει 125 ώρες και 250 με όλους. Χάλια λέμε B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...