Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας..λεω να το παρω το παιχνιδι , ελπιζω πως δεν θα εχω προβληματα.Απο εσας που παιζετε το παιχνιδι πως ειναι μεχρι τωρα;

 

καταστροφη

 

θα χασουμε την εξεταστικη... και την επομενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

^Καλα οταν το πας 80,τι πραγματα εχεις να κανεις για να σε κρατησει στο game,εκτος του pvp??

 

Yes,το παιχνιδι τα σπαει!

Jumping στο Lions arch. :P

σοβαρα το παιχνιδι δν εχει αξιολογο end game content , αλλα το κατανοω γιατι ειναι ακομα νωρις οπως κ να το δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

end game δεν υπάρχει στο d3 τί να λέμε τώρα..

 

(ασχολείσαι με pvp με wvw έχουν φάση! )

 

Στο pvp πώς γίνεται να είσαι στην ίδια πλευρά με αυτούς που είσαι στο party ;

έχει ένα create squad αλλά είναι απενεργοποιημένο .

 

Μεγάλο αρνητικό κατεμέ ,το πόσο γρήγορα κάνουν respawn τα mobs σε σημεία που είναι πολύ δύσκολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μεγάλο αρνητικό κατεμέ ,το πόσο γρήγορα κάνουν respawn τα mobs σε σημεία που είναι πολύ δύσκολα!

εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να κανουν remove τα mobs στο WvW ,ενταξει το παιχνιδι εχει πολυ ωραιο pvE , δεν χρειαζεται να βλεπουμε και στο PvP τερατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να κανουν remove τα mobs στο WvW ,ενταξει το παιχνιδι εχει πολυ ωραιο pvE , δεν χρειαζεται να βλεπουμε και στο PvP τερατα.

καλά ναι! είναι και αυτό..σε έναν χάρτη με το point που είναι μέσα στο νερο,έχει 4 καρχαρίες νομίζω,και επιτίθοντε σε όποιον δεν έχει το point..Έρχονται και οι άλλοι και γίνετε ένας χαμός εκεί.

--

Αλλά χτες πάλι τα είχα παίξει..κάναμε πόση ώρα να φάνε έναν champion 7 άτομα,βουτάμε στο νερό να δούμε τι έχει,και μέχρι να ανεβούμε,είχε κάνει spawn αυτός και οι 2 veteran του..Δεν λεω xp είναι,αλλά σου βγαίνει η πίστη τόσο γρήγορα,και είναι ενοχλητικό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παιδί μου. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί το screenshot είναι τόσο χάλια σε θέμα ποιότητας σε σχέση με in game... (Ακόμα δεν έχει τελειώσει το set)

post-155453-0-02722400-1349150413_thumb.jpg

Επεξ/σία από zeniath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και άλλο update/patch ,όχι σαν κάποιες άλλες ''μεγάλες'' εταιρίες ,που πετάνε αετό...και το 2025 ίσως βγάλουν κάτι..

 

Update Notes - October 1st 2012

 

 

https://forum-en.gui...tober-1st-2012/

(είναι μεγάλη λίστα,δεν θα την βάλω μην φάμε την σελίδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ναι! είναι και αυτό..σε έναν χάρτη με το point που είναι μέσα στο νερο,έχει 4 καρχαρίες νομίζω,και επιτίθοντε σε όποιον δεν έχει το point..Έρχονται και οι άλλοι και γίνετε ένας χαμός εκεί.

--

Αλλά χτες πάλι τα είχα παίξει..κάναμε πόση ώρα να φάνε έναν champion 7 άτομα,βουτάμε στο νερό να δούμε τι έχει,και μέχρι να ανεβούμε,είχε κάνει spawn αυτός και οι 2 veteran του..Δεν λεω xp είναι,αλλά σου βγαίνει η πίστη τόσο γρήγορα,και είναι ενοχλητικό .

 

ναι ειναι κουραστικο απο την μια αλλα ιδανικο για οσους φαρμαρουν :P

 

Ανακοινωθηκε η Beta για MAC

 

Ενταξει οι τυποι στην arenanet "ζωγραφιζουν" . απο την μια ο καταιγισμος των bugs fixes και απο την αλλη το ανοιγμα σε αλλες πλατφορμες του δινουν του παιχνιδιου αλλη ωθηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειναι κουραστικο απο την μια αλλα ιδανικο για οσους φαρμαρουν :P

 

Ανακοινωθηκε η Beta για MAC

 

Ενταξει οι τυποι στην arenanet "ζωγραφιζουν" . απο την μια ο καταιγισμος των bugs fixes και απο την αλλη το ανοιγμα σε αλλες πλατφορμες του δινουν του παιχνιδιου αλλη ωθηση

όχι άμα είναι να κάνει respawn ο champion τόσο γρήγορα..

 

Πουλάω το account γιατί δεν έχω χρόνο πλέον να παίζω.

Όποιος ενδιαφέρεται, 40 ευρώ το δίνω(digital copy), pm me.

38€ έχει η deluxe υπόψιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...