Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ٍΣτο 80 έχει sPvP (Bgs),dynamic events σε ολο τον χαρτη (daily quest), συν WvWvW, συν jumping puzzles που καποια ειναι παρανοικα δυσκολα.

Γενικα συγκρινοντας το με τι μπορει να κάνει στο WoW καποιος που δεn προλαβαινει να κανει raids μαλλον απο πανω ειναι το GW2.

 

Υ.Γ. Μπορείς επισης να περασεις ολη την μερα προσπαθόντας να βγαλεις λεφτα στο TP βρισκοντας πραγματα που γίνονται flip. Δυστυχός αυτα αλλάζουν συνεχώς και θα βρεθείς πολλες φορες χαμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικα ποιος ειναι ο σκοπος του παιχνιδιου?να πας 80?για ποιο λογο?

να κανεις wvwvwvw ?για ποσο?

 

ωραια γραφικα ωραia classes proffesions αλλα απο κει και περα τι?σε κανα 5αμηνο δε θα παιζει κανεις γτ δε θα χει τι να κανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο MMO έχει content που δεν τελειώνει στο 5μηνο??? Στο μήνα αντε 2μηνο max τελειώνουν όλα.

Όλα είτε με ψεμματα (gates, limited tries) είτε με patches συντηρούνται. Το ίδιο θα γίνει και εδώ.

Και χωρίς 13e συνδρομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ποιος ειναι ο σκοπος του παιχνιδιου?να πας 80?για ποιο λογο?

να κανεις wvwvwvw ?για ποσο?

 

ωραια γραφικα ωραia classes proffesions αλλα απο κει και περα τι?σε κανα 5αμηνο δε θα παιζει κανεις γτ δε θα χει τι να κανει?

 

εδω θα εμαστε σε 5 μηνες και θα δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O σκοπός του παιχνιδιού δεν είναι να πας 80. είναι να περνάς καλά παίζοντας και αυτό γίνεται από το 1o lvl. Σε άλλα παιχνίδια παίζεις μήνες να πας 80 και μετα ξεκινάει το παιχνίδι, εδώ ξεκινάει από την πρώτη μέρα. και ήδη εοτιμάζουν νέα πράγματα εκτός από το αναμενόμενο expansion που λογικά θα έρθει στα xmas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημαντικό είναι ότι στα άλλα mmorpg's το levelling δεν είναι linear. Στο GW2 δεν είναι πιο δύσκολο να πάς από 70-71 από το να πας από 5-6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποιος να προτεινει καποιο pve leveling build για elementalist η εστω καποιο καλο site που να μπορω να δω διαφορα build?

Random search στο google δεν εχω βρει κατι ικανοποιητικο μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε καλη μου αρχη και μενα στο παιχνιδι. 2 τα ζητουμενα. Να μου ικανοποιησει την casual διαθεση που εχω για gaming και να μου δειξει κατι διαφορετικο απο τα τοσα χρονια wow. See you in game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποιος να προτεινει καποιο pve leveling build για elementalist η εστω καποιο καλο site που να μπορω να δω διαφορα build?

Random search στο google δεν εχω βρει κατι ικανοποιητικο μεχρι στιγμης.

 

Δοκιμασε εδω να βρεις καποιο build http://www.gw2build.com/

 

Οσο για το end game κτλ , το παιχνιδι ειναι casual , στο 80 δεν εχει πολλα πραγματα να κανεις για αυτο και θελει παρεα

Οποιος λοιπον ξεκινησε τωρα το παιχνιδι η δεν εχει βρει καποιο guild , θυμιζω οτι ως Oneironaut παιζουμε στον Gandara

Πληροφοριες για εμας βρισκετε εδω http://www.oneironaut.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σελιδες σαν και αυτη http://www.raidgold.com/ ειναι εμπιστες η θα εχω προβλημα με το acc μ?Θελω να κανω μια μικρουλα αγορα για να παρω κατι runes και απλα βαριεμε το farming :P

 

Γιατί δεν αγοράζεις gold κατευθείαν από το store; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=hCSYfJZNYLY

 

Ένας από τους λόγους που το WvWvW είναι μια βλακεία αυτή την στιγμή. Βάλε τα bots που είναι σε λίμνες και σκοτώνουν τα mobs και γεμίζουν τον server στο wvw και δε μπορεί να μπει κόσμος για pvp, βάλε και τα invisible armies....

 

Εδώ και μια βδομάδα είναι bots στο cursed shore στα κλασσικά 2 events που απλά σκοτώνουν mobs, έχουν φάει τόσο report από τον κόσμο που κάνει τα events και ακόμα να γίνει κάτι.

 

Είπα να κάνω lvl ένα thief και σε κάθε map βλέπω και από μια ομάδα bots να φαρμάρουν σε ένα σημείο ασταμάτητα. Το botting έχει φτάσει σε τραγικά σημεία.

 

Αλλά αυτά παθαίνεις με τα open beta, βγαίνει το game και τα bots στην ίδια ημερομηνία και μετά από ένα μήνα βλέπεις τόσα bots που συχαίνεσαι την ζωή σου.

 

Χώρια ότι απ'όταν έφτασα 80 βαράω μύγες γιατί δεν έχω τι να κάνω.

Αν γυρισουμε πισω 6-7 χρονια θυμαμαι και το WoW ειχε bots.Τοτε η blizzard ειχε κανει ban 200.000 accounts.Μενει να δουμε τη θα κανει η ncsoft τους επομενους μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...