Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηθελα να κανω μια σχετικα χαζη ερωτηση σε οσους παιζουν απο 1η μερα... Το δοκιμασα χθες 10 λεπτα και... Με αρεσε... Εχει ψωμι γενικα; (γι αυτο θελω ατομα απο day 1 που θεωρητικα θα επρεπε να το χαν βαρεθει)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

αναλογως , το παιχνιδι ειναι Endgame απο το πρωτο LvL , σιγουρα οσο περναει ο καιρος δεν θα σου ειναι κ τοσο ενδιαφερον, αλλα ολα αυτα ειναι εικασιες και εξαρτατε απο τι περιμενει ο καθενας να δει .

p.s επαιζα και στις beta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θέλω κάτι έτσι για αλλαγή από τα 7+ χρόνια end game wow + diablo 3 ++++ θέλω απλά κάτι να περνάω καλά και να ξεκουράζομαι.. το είδα και μου γυάλισε περίεργα το παιχνίδι και δεν ξέρω γιατί (ps1: είχα δοκιμάσει κατά καιρούς τα πάντα από warhammer & lotro έως swtor και όλες τις μαλακίες και πρώτη φορά βολεύτηκα με κουμπιά και πατήματα... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω κάτι έτσι για αλλαγή από τα 7+ χρόνια end game wow + diablo 3 ++++ θέλω απλά κάτι να περνάω καλά και να ξεκουράζομαι.. το είδα και μου γυάλισε περίεργα το παιχνίδι και δεν ξέρω γιατί (ps1: είχα δοκιμάσει κατά καιρούς τα πάντα από warhammer & lotro έως swtor και όλες τις μαλακίες και πρώτη φορά βολεύτηκα με κουμπιά και πατήματα... )

 

Το μόνο παιχνίδι που μπορώ να παίξω με πληκτρολόγιο αν και clicker.

 

Για αλλαγή θα σε κρατήσει καλά, αν και δεν είναι τόσο εθιστικό όσο το WoW πράγμα που για εμένα είναι καλό.

 

Τώρα έχω σταματήσει για λίγο λόγω Pandaria αλλά θα επανέλθω σύντομα, γιατί μου έλειψαν τα τοπία του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο zfour να πάει εκεί που ανήκει κ να αφήσει τα πειράματα :lol:

 

fuck they found me...

 

νταξ... από τα 3κ άτομα σε peak times ποια είναι 2κ ίσως και 1800 (όταν πάω να μπω) γι αυτό κατρακύλησα στο gw2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fuck they found me...

 

νταξ... από τα 3κ άτομα σε peak times ποια είναι 2κ ίσως και 1800 (όταν πάω να μπω) γι αυτό κατρακύλησα στο gw2

 

Δεν κατρακύλησες, αναβάθμιση έκανες, απλά δεν το κατάλαβες ακόμα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι για εσενα παιχνιδι χωρις damage meters Παυλο. Αλλα τα λεφτα του τα αξιζει 1000% και ο thief πολυ πιο action combat απο το WoW και με πολυ spike dmg που μαλλον θέλει nerf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει εδω και 2 - 3 μερες που αγορασα το παιχνιδι , εχω ενα Charr Necromancer 10 Level , και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει κανενα καλο Guide για το παιχνιδι διοτι εχω ( αρκετες.. :fear: ) ερωτησεις και μην σας βομβαρδισω με αυτες , δε κανει..

 

Ευχαριστω.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει εδω και 2 - 3 μερες που αγορασα το παιχνιδι , εχω ενα Charr Necromancer 10 Level , και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει κανενα καλο Guide για το παιχνιδι διοτι εχω ( αρκετες.. :fear: ) ερωτησεις και μην σας βομβαρδισω με αυτες , δε κανει..

 

Ευχαριστω.. :-)

 

Ρωτα και θα σου πουμε.

Αν η απαντηση ειναι μεγαλη και βαριομαστε, θα σου δωσουμε λινκ.

Οπως και να'χει ρωτα ο,τι θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=hCSYfJZNYLY

 

Ένας από τους λόγους που το WvWvW είναι μια βλακεία αυτή την στιγμή. Βάλε τα bots που είναι σε λίμνες και σκοτώνουν τα mobs και γεμίζουν τον server στο wvw και δε μπορεί να μπει κόσμος για pvp, βάλε και τα invisible armies....

 

Εδώ και μια βδομάδα είναι bots στο cursed shore στα κλασσικά 2 events που απλά σκοτώνουν mobs, έχουν φάει τόσο report από τον κόσμο που κάνει τα events και ακόμα να γίνει κάτι.

 

Είπα να κάνω lvl ένα thief και σε κάθε map βλέπω και από μια ομάδα bots να φαρμάρουν σε ένα σημείο ασταμάτητα. Το botting έχει φτάσει σε τραγικά σημεία.

 

Αλλά αυτά παθαίνεις με τα open beta, βγαίνει το game και τα bots στην ίδια ημερομηνία και μετά από ένα μήνα βλέπεις τόσα bots που συχαίνεσαι την ζωή σου.

 

Χώρια ότι απ'όταν έφτασα 80 βαράω μύγες γιατί δεν έχω τι να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο αρνητικό που έχω δει μέχρι στιγμής στο παιχνίδι είναι τα mission του. Εχώ την αίσθηση ότι δεν είναι σωστά φτιαγμένα και μερικές φορές η είναι αρκετά δύσκολα η είναι αρκετά πανεύκολα. Δεν έχουν κάποια ισσοροπία για όλους τους χαρακτήρες.

Προτιμούσα τα mission του gw1 που για να μπεις απαιτούσε και team. Είχαν αρκετά ποιο ενδιαφέρων.

Από puzzle πάντως το game έχει τα απίστευτα. Χθές 5 άτομα από το guild προσπαθούσαμε να λύσουμε το μυστήριο του υποβρήχιου πυρήνα στο Blootide Coast.

Μιλάμε απίστευτο puzzle και από καθαρή τύχη βρήκα την λύση και τις σωστές συντεταγμένες.

Το guild μας βρίσκετε στο Underworld και για όποιον θέλει μπορεί να μπει στην παρέα μας. Το guild το έχουμε από την πρώτη στιγμή του Guild Wars 1 και είναι ενεργό εδώ και 6 χρόνια κοντά.

Οσό για την φιλοσοφία του Guild να πω ότι απλά δεν υπάρχει! Οι παίκτες την κάθε δεδομένη στιγμή δημιουργούν την φιλοσοφία του. Αν μαζευτεί μια παρέα που γουστάρει να παίξει hardcore τότε το guild γίνετε hardcore, να θέλει pve τότε ο δρόμος τους πάει στο pve. Με αυτή την φιλοσοφία καταφέραμε και επιβιώσαμε τόσα χρόνια και φτάσαμε σε στιγμές που ήμασταν το ποιο ενεργό ελληνικό guild στον κόσμο του gw και με τα περισσότερα μέλη.

Και φυσικά περάσαμε από όλα τα στάδια από casual, pve, pvp, ξανά casual και ο κύκλος χωρις τελειωμό.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...