Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε άλλα φόρουμ που διαβάζω ασχολούνται με το παιχνίδι. Προτείνουν builds, μοιράζονται ιστορίες, κανονίζουν συναντήσεις για να πάνε για bosses... Εδώ μπαίνω γιατί βλέπω νέα μηνύματα μπας και πάρω καμία ιδέα αλλά βλέπω ιστορίες για αγριους

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε άλλα φόρουμ που διαβάζω ασχολούνται με το παιχνίδι. Προτείνουν builds, μοιράζονται ιστορίες, κανονίζουν συναντήσεις για να πάνε για bosses... Εδώ μπαίνω γιατί βλέπω νέα μηνύματα μπας και πάρω καμία ιδέα αλλά βλέπω ιστορίες για αγριους

Το σωστο κανονικα ετσι ειναι

 

και γιαυτο αλλωστε και δημιουργηθηκαν/υπαρχουν τα forum.Για ανταλλαγη γνωμεων,αποψεων,προτασεων,συμβουλων γυρω απο το ιδιο παιχνιδι που τους ενδιαφερει και αρεσει.Και ειδικα σε τοσο ενεργο θεμα κιολας με τοσες σελιδες πριν κυκλοφορησει expansion του.

Στο αλλο γνωστο mmo στο insomnia τις πρωτες 2 εβδομαδες του release του τελευταιου expansion και εχουν γραφτει σχεδον 40σελιδες....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο επεισοδιο για το living story 3 στις 20 σεπτεμβριου.Ανοιγει νεα περιοχη τα Ring of Fire Isles, με νεα mastery,jumping puzzles,quests,bosses,νεο weapon set,πολλα rewards κ achievments και μια καινουρια αρενα pvp 5x5.

Eρχεται δωρεαν με το καινουριο update

http://dulfy.net/2016/09/06/gw2-lw3-episode-2-arrives-sept-20-with-ring-of-fire/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άλλα φόρουμ που διαβάζω ασχολούνται με το παιχνίδι. Προτείνουν builds, μοιράζονται ιστορίες, κανονίζουν συναντήσεις για να πάνε για bosses... Εδώ μπαίνω γιατί βλέπω νέα μηνύματα μπας και πάρω καμία ιδέα αλλά βλέπω ιστορίες για αγριους

Σωστός, πες τα στα fanboys της Blizzard που η μοναδική τους ασχολία απο ότι φαίνεται είναι να μπούνε στο ποστ ενος mmo ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ και να κάνουν συγκρίσεις/κράξουν ή να μετράνε πόσες λέξεις γράφτηκαν....

 

Στο αλλο γνωστο mmo στο insomnia τις πρωτες 2 εβδομαδες του release του τελευταιου expansion και εχουν γραφτει σχεδον 40σελιδες....

Ρε φίλε πραγματικά αρχίζω και πιστεύω ότι περισσότερο σε νοιάζει πόσος κόσμος σχολιάζει σε κάθε post παρά το ίδιο το game...

Εντάξει το xpansion του WoW είναι 40 φορές καλύτερο και έχει 40 φορές περισσότερο κόσμο επειδή στο ινσόμνια έχουν γραφτεί 40 σελίδες... Ικανοποιημένος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν λογίζομαι και γω στα fanboys της blizzard αλλά το παιχνίδι και το expansion τα έχω από day one άσχετα αν στη βδομάδα πάνω και στις 2 περιπτώσεις έφαγε uninstall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός, πες τα στα fanboys της Blizzard που η μοναδική τους ασχολία απο ότι φαίνεται είναι να μπούνε στο ποστ ενος mmo ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ και να κάνουν συγκρίσεις/κράξουν ή να μετράνε πόσες λέξεις γράφτηκαν....

Ποιοι ειναι τα fanboys της Blizzard που δεν εχουν παιξει κιολας το παιχνιδι(μιας και μιλησες γενικα οχι για το expansion συγκεκριμενα),και που ακριβως αναφερθηκε οτι το guild wars ειναι σε γενικες γραμμες κατωτερο απο το Wow?Για ποιο λογο πας να βαλεις λογια στον αλλο που δεν ειπε? Επισης ξαναδες σελιδα 239 σχολιο 3581 ποιος το ξεκινησε ολο αυτο με την συγκριση GW2 και Wow πριν αρχισεις το διχως λογου κραξιμο).

Ρε φίλε πραγματικά αρχίζω και πιστεύω ότι περισσότερο σε νοιάζει πόσος κόσμος σχολιάζει σε κάθε post παρά το ίδιο το game...

Εντάξει το xpansion του WoW είναι 40 φορές καλύτερο και έχει 40 φορές περισσότερο κόσμο επειδή στο ινσόμνια έχουν γραφτεί 40 σελίδες... Ικανοποιημένος?

Σε σενα απαντησα στο παραπανω που εγραψα?Για ποιο λογο κανεις quote σχολιο μου που πηγαινε σε αλλο συμφορουμιτη?

 

Προς τι η οποια ενοχληση?Επειδη εγινε μια παρατηρηση στο παρον θεμα παιχνιδιου επειδη εμπαινε κοσμος εκανε ερωτησεις και δεν του απανταγε κανεις(και για να γινει μια τετοια παρατηρηση πρεπει να αναφερθει προς προκυπτει αυτο αρα σε σχεση με ποια αλλα ενεργα παιχνιδια βγαινει αυτη η διαπιστωση). Ελεος δηλαδη.

καταρχάς κανείς δε σκάει 30-35 euro για να ανακαλύψει αν το παιχνίδι διορθώθηκε ή είναι ακόμα άψυχο κ αδιάφορο. Η δικαιολογία "είναι τόσο καλό που δεν μπαίνουν καν στο forum να μας το πουν" είναι αστεία, θα περίμενα να την ακούσω απο κάποιο dev μέσα στην απελπισία του μπας και τσιμπήσουν νέοι πελάτες. Επίσης οι 238 σελίδες για mmo και με τέτοιο hype τότε σε θέμα που ανοίχτηκε 9 χρόνια πριν δεν είναι για κανένα λόγο πολλές, οι μισές ήταν απο το 2009 μέχρι το 2012, 3+ χρόνια πριν κυκλοφορήσει το αρχικό , πριν το expansion 

 

Αυτά που λες δεν στέκουν. Οκ σου αρέσει το game αλλα δεν παύει να είναι κ αλήθεια αυτό που λέει όλος ο κόσμος που έπαιξε και το παράτησε , πόσο μάλλον όσοι προσπαθήσαμε να δώσουμε δεύτερη κ τρίτη ευκαιρία αφού παίζαμε απο το release το παιχνίδι ήταν και παραμένει άψυχο. Πολύ όμορφο αρχικά αλλα "τελειώνει" γρήγορα, δεν μπορεί να κρατήσει τον κόσμο κ οι λόγοι είναι αυτά που είπε ο jim777 κυρίως

 

Εγω είπα να του έδινα μια ευκαιρία νε το expansion αλλα δεν.... δυστυχώς

 

 

Για να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη το παιχνίδι είναι μεν εξαιρετικό αλλά είναι και hit or miss με την έννοια ή θα ξετρελαθείς μαζί του ή θα είσαι σε φάση "ε και?".

 

Προσωπικά έχω θέμα με ΟΛΑ τα mmorpg της αγοράς. Το γεγονός ότι δεν υπάρχει loot και economy system με κάνει να rageάρω άσχημα.

Ποιο το νόημα να παίζω mmorpg χωρίς αυτά? Για να κάνω chat με αγνώστους? Για να πατάω /dance και να χαίρομαι?

 

Εγώ έχω μάθει να φαρμάρω για να βρω OP αντικείμενα, να γίνω πλούσιος, να τα tradeάρω αυτά που δε θέλω και να αγοράσω αυτά που θέλω και μετά να πάω pvp και να μονοχιτιάζω κόσμο. Ή αν δε τα κάνω αυτά να με μονοχιτιάζουν και να με αναγκάσουν να πάω να grindάρω.

Τι κάνουν ΟΛΑ τα MMORPG σήμερα?

Σε χώνουν σε ξενέρωτες αρένες, όλοι max lvl, όλοι τα ίδια αντικείμενα και απορείς...καλά εγώ γιατί φαρμάρω τόσο καιρό? 

Όλα τα endgame items πέφτουν σε 5 runs στο Χ dungeon οπότε για τι farming να μίλησουμε ούτως ή άλλως.

Το economy του κάθε game βασίζεται σε...cosmetics....?!@#!#!@#!@ REALLY? Ποιανού μαλάκα ιδέα ήταν το endgame να είναι να αποκτήσεις το χρυσό πήγασο για mount ή τη ροζ στολή για dye? Είναι σαν να λέμε ότι ο Goku έφαγε 15 χρόνια training όχι για να γίνει δυνατότερος αλλά γιατί το ξανθό ήταν της μόδας.

 

Και το Guild Wars 2 πέφτει στη παραπάνω λούπα οπότε εμένα γι'αυτό δε μου άρεσε. Τώρα από κει και πέρα το παιχνίδι σαν παιχνίδι έχει καλύτερο gameplay από το 99% των mmorpg, έχει polished world, ωραία classes αλλά δε βλέπω τι παραπάνω προσφέρει σε σχέση με ένα single player RPG που θα είναι και καλύτερό του στα περισσότερα σημεία.

Αυτά τα χωρίς νόημα αποστειρωμένα pvp δε μου λένε κάτι. Καλύτερα να παίξεις moba ή counterstrike αν είναι να κάνεις pvp just for the sake of it.

 

Γιατι οπως βγηκε το πορισμα,οσοι σχολιασαμε μετα την κυκλοφορια του expansion Και δεν τους κρατησε το παιχνιδι ειναι Blizzard fanboys και δεν εχουν παιξει το παιχνιδι πανω απο ολα....

Κατ'αρχήν έχουν βάλει 2 raid wings και 1 new map απο όταν βγήκε το expansion και σε μια εβδομάδα θα βάλουν και άλλο map και ενα καινούργιο pvp map.

 

Υποψην αλλα το παραπανω(που επρεπε να γινει αυτος ο μικρος αντιλογος για να αναφερθει)ειναι οτι πιο προσφατο εχει γραψει καποιος στο παρον θεμα για το παιχνιδι που το παιζει ακομα οπως λες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγνοηστε τον μη του απαντατε.Ο τυπος δεν εχει τι να κανει το χρονο του και μπαινει σε αλλα topic και τρολλαρει

Ανηκει στη κατηγορια ανθρωπων που εξαιτιας τους που με το τροπο που γραφουν κ λενε δυστιχως δυσφιμηζουν τα παιχνιδια.

Μπορει το WoW να ειναι καλο παιχνιδι (δε το εχω παιξει για λογους που δε χρειαζεται να αναφερω αυτη τη στιγμη) αλλα με το τροπο τους με κανουν να σκεφτομαι οτι καλα εκανα που δε το δοκιμασα ποτε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επειδή διαβάζω αρκετά πράγματα σχετικά με το end game του GW2 θα ξεκαθαρίσω κάποια θέματα.

Το πραγματικό end game PVE content αυτή τη στιγμή είναι το Raid με 3 wings και τα ψηλά fractals(T3-T4). Και τα δύο απαιτούν gear και masteries grind που θέλουν μήνες αν όχι χρόνο για να αποκτηθούν για να μπορέσεις απλά να τα ξεκινήσεις, ειδικά αν θες να έχεις παραπάνω από ένα toon. Η δυσκολία του συγκεκριμένου content είναι πολύ υψηλή, ειδικά το Raid και περισσότερο για τα Pugs. Απαιτεί άριστη γνώση του class/spec και σωστά team comps, αλλά τα πιθανά rewards είναι τόσο καλά που μπορεί να σου γλιτώσουν μήνες farming ενώ παράλληλα δίνουν achievement titles. Όποιος θεωρεί ότι το συγκεκριμένο content είναι εύκολο απλά ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ :)

Τώρα όποιος δεν θέλει ή δεν μπορεί(το gw2 είναι από τα δύσκολα MMO να κάνεις master) να κάνει participate σε αυτό το content, μπορεί απλά να φαρμάρει gold σε map event chains και να αγοράζει skins για να ντύσει όμορφα τους χαρακτήρες του. Και αυτό διασκεδαστικό και χαλαρωτικό είναι, απλά το gw2 δεν προσφέρει μόνο αυτό.

Δε πιστεύω πάντως ότι χρειάζονται αντιπαραθέσεις και συγκρίσεις. Το gw2 είναι niche επιλογή ΜΜΟ και απευθύνεται σε εμάς που μας αρέσει και το παίζουμε. Εγώ πχ δεν θα έπαιζα WoW ούτε δεμένος σε καρέκλα, αλλά ξέρω ότι είναι παιχνιδάρα για αυτούς που το ευχαριστιούνται. To each his own λοιπόν και καλό grinding σε όλους! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγνοηστε τον μη του απαντατε.Ο τυπος δεν εχει τι να κανει το χρονο του και μπαινει σε αλλα topic και τρολλαρει

Ανηκει στη κατηγορια ανθρωπων που εξαιτιας τους που με το τροπο που γραφουν κ λενε δυστιχως δυσφιμηζουν τα παιχνιδια.

Εχεις δικιο αγαπητε.Εγω ειμαι το τρολλ της παρεας που δυσφημιζω το παιχνιδι.Οποιος ενδιαφερομενος  εμπαινε στο θεμα αυτο να διαβασει εντυπωσεις για το expansion και για τον κοσμο δεν ξενερωσε που δεν απανταγε/εγραφε κανεις(λιγες σελιδες πιο πισω αλλωστε ειναι)εγω το δυσφημιζω μετα απο 1 χρονο κυκλοφοριας.Λες και ρωτησε καποιος αν αξιζει το παιχνιδι ή αν εχει κοσμο και εγω του ειπα ''οχι δεν αξιζει το παιχνιδι,και απο κοσμο μια νεκρα παιξε το ταδε παιχνιδι....''

 

Ελεος ορισμενοι πραγματικα λες και πρωτη φορα σχολιαζετε σε forum συμπεριφερεστε.

Δε πιστεύω πάντως ότι χρειάζονται αντιπαραθέσεις και συγκρίσεις. Το gw2 είναι niche επιλογή ΜΜΟ και απευθύνεται σε εμάς που μας αρέσει και το παίζουμε. Εγώ πχ δεν θα έπαιζα WoW ούτε δεμένος σε καρέκλα, αλλά ξέρω ότι είναι παιχνιδάρα για αυτούς που το ευχαριστιούνται. To each his own λοιπόν και καλό grinding σε όλους! :P

Και πολυ καλα κανεις αν σαρεσει.

Το αστειο ομως ξερεις ποιο ειναι?Οτι μπηκα απο ενδιαφερον να δω τι λεει το expansion μιας και το βασικο παιχνιδι δεν με ξετρελανε λογω end game content και επειδη ακριβως εβλεπα οτι δεν απανταγε σχεδον κανεις στα παιδια που λιγες σελιδες πιο πισω ρωταγαν για το παιχνιδι αν αξιζει,αν εχει κοσμο ή εντυπωσεις και συμβουλες ειπα το απλο οτι δεν τραβηξε το expansion τον κοσμο οπως το κανονικο παιχνιδι( ισως και λογω του hype )και 2-3ατομα θιχτηκαν απο οτι φενεται και ειπαν να γραψουν οσο δεν ειχαν γραψει απο τοτε που γραφτηκαν στο forum μαζεμενα προς εμενα.Και αλλωστε πουθενα δεν το εκραξα εγω προσωπικα το expansion απο πλευρας pve ή pvp γιατι ακριβως δεν το εχω παιξει και αν εκανα τοποθετηση πανω σε αυτο θα ηταν απο λογια που θα ειχαν γραψει αλλοι πιο πριν για αυτο.Αλλα μαλλον ειναι τα fanboys αλλα τελος παντων.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοι ειναι τα fanboys της Blizzard που δεν εχουν παιξει κιολας το παιχνιδι(μιας και μιλησες γενικα οχι για το expansion συγκεκριμενα),και που ακριβως αναφερθηκε οτι το guild wars ειναι σε γενικες γραμμες κατωτερο απο το Wow?Για ποιο λογο πας να βαλεις λογια στον αλλο που δεν ειπε? Επισης ξαναδες σελιδα 239 σχολιο 3581 ποιος το ξεκινησε ολο αυτο με την συγκριση GW2 και Wow πριν αρχισεις το διχως λογου κραξιμο).

 

Προς τι η οποια ενοχληση?Επειδη εγινε μια παρατηρηση στο παρον θεμα παιχνιδιου επειδη εμπαινε κοσμος εκανε ερωτησεις και δεν του απανταγε κανεις(και για να γινει μια τετοια παρατηρηση πρεπει να αναφερθει προς προκυπτει αυτο αρα σε σχεση με ποια αλλα ενεργα παιχνιδια βγαινει αυτη η διαπιστωση). Ελεος δηλαδη.

 

Γιατι οπως βγηκε το πορισμα,οσοι σχολιασαμε μετα την κυκλοφορια του expansion Και δεν τους κρατησε το παιχνιδι ειναι Blizzard fanboys και δεν εχουν παιξει το παιχνιδι πανω απο ολα....

 

 

Παλι τις ιδιες αερολογιες αρχισαμε?

 

Σε τι ειναι ανταγωνιστικο το guild wars που πριν το expansion ουτε raid δεν ειχε.Κατα τα αλλα θα μου χτυπαγε το Wow....Αφου αντοχη στο χρονο δεν ειχε το παιχνιδι παρα μονο για οσους θελανε(οσο μπορουσαν παντα)να το λιωσουν στο pvp.

 

Εκει πατησε και το guild wars για να τραβηξει κοσμο.Οτι δηλαδη δεν χρειαζεται συνδρομη οπως τα περισσοτερα αλλα mmo,ασχετως ομως που απο πλευρας περιεχομενου μονο και μονο που στο pve κομματι ηταν αδειο ηταν μισο παιχνιδι.

 

1) Τι λόγια βάζω που δεν είπες? Εδω είναι τα ποστς με τις ημερομηνίες. Μέχρι τότε οι μοναδικές αναφορές στο WoW στην κουβέντα ήταν μερικά πόστς παραπάνω που είπε κάποιος οτι ίσως το gw2 να είναι το mmo με τους περισσότερους χρήστες μετα το WoW και οτι το ΗοΤ 1 χρόνο μετα την κυκλοφορία του έχει ακόμα ενεργό πληθυσμό (δλδ δεν πάσχει απο σύνδρομο WoW που παραδέχτηκες και εσυ παρακάτω ότι υπάρχει).

 

Αν το 2o quote που ποστάρω δεν είναι αναφορά στην "ανωτερότητα" του WoW τότε τι είναι?? Και το ξαναλέω, ο μόνος που ξεκίνησε την σύγκριση των 2 είσαι εσύ στις 2 Αυγούστου.

 

2) Εσυ δλδ θίχτηκες που δεν απάντησε κανείς στις ερωτήσεις στο Insomnia και έβγαλες το συμπέρασμα ΧΩΡΙΣ να έχεις το ΗοΤ (μόνος σου το είπες) και έχοντας παίξει ελάχιστα το vanilla ότι το παιχνίδι δεν έχει αντοχή στο χρόνο, δεν έχει κόσμο κλπ?

 

3) Και οι 2 που σχολιάσατε αρνητικά το gw2 παραδεχτήκατε ότι ο ενας δεν το έπαιξε ούτε μια εβδομάδα και εσύ δεν το έχεις καν. Όταν λοιπόν μπαίνεις στο thread ενος παιχνιδιού που ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ και βγάζεις συμπεράσματα και το κράζεις αποκλειστικά και μόνο με βάση την δημοτικότητα ενος ελληνικού φόρουμ και το συγκρίνεις με το WoW πως αλλιώς να σε χαρακτηρίσω εκτος απο Blizzard fanboy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3) Και οι 2 που σχολιάσατε αρνητικά το gw2 παραδεχτήκατε ότι ο ενας δεν το έπαιξε ούτε μια εβδομάδα και εσύ δεν το έχεις καν. Όταν λοιπόν μπαίνεις στο thread ενος παιχνιδιού που ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ και βγάζεις συμπεράσματα και το κράζεις αποκλειστικά και μόνο με βάση την δημοτικότητα ενος ελληνικού φόρουμ και το συγκρίνεις με το WoW πως αλλιώς να σε χαρακτηρίσω εκτος απο Blizzard fanboy?

Μαρεσει που τα εχεις κανει quote τα δικα μου χωρις βεβαια να αναφερεις και τι ακριβως γραφτηκε και σε τι απαντησα.Επισης ξαναδιαβασε τα και πες μου που ακριβως περιγραφω το expansion του GW2. Το εχω γραψει ηδη οτι το κανονικο παιχνιδι επαιξα οχι το expansion.Που ειδες λοιπον να θαβω το expansion του GW2 και που να μιλαω αρνητικα για το περιεχομενο του expansion?

 

Παλι μου βαζεις λογια που δεν ειπα?

Η μηπως ειναι ψεμματα οτι το GW2 πριν το expansion δεν ειχε raids και αρα στο Pve κομματι του δεν ειχε αντοχη?

Πως γινεται να κρατησεις κοσμο που δεν τον ενδιαφερει τοσο το pvp κομματι,αν δεν εχεις ισχυρο pve,για 3χρονια?

 

Και αυτο παει γενικα για ολα τα mmo ειτε,το λενε Guild wars,ειτε Wow,ειτε Final Fantasy,ειτε Wildstar κλπ(και το προηγουμενο expansion του wow εκτως των αλλων εφαγε τρελο κραξιμο και θαψιμο γιατι το παρατησε η εταιρια για να ασχοληθει με αλλο παιχνιδι που κυκλοφορησε προσφατα). Αν δεν υπαρχει απο πισω υποστηριξη με συχνα(σχετικα)patches με περιεχομενο,θα μπαινο βγαινει ο κοσμος μια στο τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κουβέντα έχει παραγίνει προσωπική. Πλέον δε καταλαβαίνω καν το θέμα της.

 

Να κάνω μια ερώτηση σε σχέση με το παιχνίδι. Νομίζω είναι κοινώς αποδεκτό ότι το PvE κομμάτι του GW2 δεν είναι και ιδιαίτερα δυνατό σε σχέση με τον ανταγωνισμό (και δεν είναι μόνο το WoW).

Οπότε μένει το PvP κομμάτι του που είναι αυτό που διαφημίζετε. Ρωτάω λοιπόν έμπειρους GW2 παίκτες. Για ποιο λόγο να κάνω PvP? Τι κερδίζω? Τι progress έχει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κουβέντα έχει παραγίνει προσωπική. Πλέον δε καταλαβαίνω καν το θέμα της.

 

Να κάνω μια ερώτηση σε σχέση με το παιχνίδι. Νομίζω είναι κοινώς αποδεκτό ότι το PvE κομμάτι του GW2 δεν είναι και ιδιαίτερα δυνατό σε σχέση με τον ανταγωνισμό (και δεν είναι μόνο το WoW).

Οπότε μένει το PvP κομμάτι του που είναι αυτό που διαφημίζετε. Ρωτάω λοιπόν έμπειρους GW2 παίκτες. Για ποιο λόγο να κάνω PvP? Τι κερδίζω? Τι progress έχει? 

 

1) Μια χαρα δυνατό είναι. Έχει 3 raids και t4 fractals που είναι αρκετά δύσκολα και δεν είναι tank n spank

 

2) Κερδίζεις εναν ψυγειοκαταψήκτη και μια 2ήμερη εκδρομή στα Σούρμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...