Προς το περιεχόμενο

PS3 vs XBOX 360


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και είναι και πολλοί αυτοί. Όπως και αυτοί που θα τρέχουν μόνο homebrew εφαρμογές και ποτέ τίποτα που να φέρνει σε πειρατεία.

 

Η διαφωνία μου εμένα είναι στο ότι το jailbreak αντιμετωπίζεται ως κάτι αγνό και αμόλυντο, ενώ το flashing στο 360 είναι το ΚΑΚΟ και είναι η αιτία που το 360 έχει πουλήσει τόσο πολύ και το υπερασπίζονται οι κάτοχοι του. Δηλαδή ντάξει μην πουλάμε και τρέλα συνέχεια, καταντάει βαρετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αμα δεις την συνεντευξη που εδωσε ο geohot στο bbc (αν θυμαμαι καλα), θα δεις γιατι ειπε οτι εκανε το jailbreak.

 

Και οντως, το flashing ειναι η αιτια που πουλησε τοσο πολυ. Για μενα προσωπικος δεν ειναι κακο, παιζω τζαμπε οσο γουσταρω και οτι γουσταρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχνάνε μερικοι οτι υπάρχουν και άτομα με χαλασμένο ps3 blue ray drive και αυτή η λύση είναι μονόδρομος αν δεν θέλουν να πληρώσουν τα μαμιάτικα για την διόρθωση.

 

Δεν είναι λύση αυτή. Δεν παίζουν όλα τα παιχνίδια με το Flash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια πως γινεται εσεις οι κατοχοι πσ3 να συμφωνειται σε ολα. Καποιος να μου λυσει αυτην την αθωα απορια

 

 

Oλοι διακατεχονται απο το ιδιο ΧΟΥΙ :lol: της ανυπαρξιας και προσπαθουν με το καθε τι να μας δειξουν οτι το κλαιωstation 3 ειναι κονσολα που αξιζει!

 

Η κονσολα με το 99% των games σκαλες κατω σε ποιοτητα απο το χβοχ 360 προσπαθουν να πεισουν εμας οτι ειναι ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ! ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ!

 

SubHD και NOAA που σας χρειαζεται! Εκει στην ΟΠΤΙΚΗ ΣΑΠΙΛΑ :-D

 

Ρε θρησκευμα ειχατε κανει την ΚΟΠΙΑ sonakides...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ. Ε, αφου ειναι ετσι, αφηστε εμας τους ανιδεους και αχρηστους να παιζουμε αποκλειστηκοτητες σε γραφικα που η πιπασοφτ θα φτασει με την επομενη κονσολα της.

 

---------- Προσθήκη στις 22:31 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:28 ----------

 

εχω μια απορια πως γινεται εσεις οι κατοχοι πσ3 να συμφωνειται σε ολα. Καποιος να μου λυσει αυτην την αθωα απορια

 

Δεν ειμαστε κατοχοι μονο ps3, και Χ360 και wii εχουμε. Εχουμε μια συπληρωμενη εικονα απο το τι μπορει να αποδοσει η καθε κονσολα.

 

Τουλαχιστον συμφωνουμε, οχι σαν τους xboxακιδες που αλλοι το υπερασπιζοντε σαν την ζωη τους και αλλοι που λενε "ναι, το ps3 ειναι ανωτερο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

john οι πιο πολλοι απλα δεν μπορουμε να λετε "α κοιτα παιχνιδια που εχω" την στιγμη που οταν εμεις παιζαμε παιχνιδια εσεις κανατε folding και βλεπατε mgs4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ το ακουσαμε και αυτο.

οι κατοχοι ps3 με τα χαλασμενα drives και τα αντιγραφα ασφαλειας απο τα παιχνιδια στο ραφι...

 

Σ' αρεσει η ιδεολογια? Παρε και εσυ ps3 με χαλασμενο drive και παιξε κοπιες.

Αλλα μην λες οτι να 'ναι απο την στιγμη που το Χ360 το φλασαραν απο την στιγμη που πρωτοβγηκε και ξεκωλωθηκαν ολοι να κανουν αντιγραφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλοι διακατεχονται απο το ιδιο ΧΟΥΙ :lol: της ανυπαρξιας και προσπαθουν με το καθε τι να μας δειξουν οτι το κλαιωstation 3 ειναι κονσολα που αξιζει!

 

Εσείς, οι 360fanboys, δεν πιστεύεται στην ανωτερότητα της κονσόλας σας; αν ναι τότε γιατί ασχολίστε; πιο το νόημα του να πετάγεσαι σαν κλανιά και να λες ότι σου κατέβει προσπαθώντας να υποβιβάσεις αυτά που λέμε; μήπως τα πιστεύεις ενώ δεν θέλεις; μήπως δεν πιστεύεις στην ανωτερότητα της κονσόλας που υπερασπίζεσαι τόσο δυναμικά; μήπως δεν έχεις τι να κάνεις και ήρθες να μας τα πρήξεις για να περάσει η ώρα;

 

tl;dr εσείς οι υπαρκτοί γιατί ασχολίστε με μερικούς ανύπαρκτους και τις μπούρδες που λέμε;

 

Δεν χρειάζεται να απαντήσεις, είναι ρητορική ερώτηση(το λέω γιατί αμφιβάλλω αν θα το καταλάβεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

john οι πιο πολλοι απλα δεν μπορουμε να λετε "α κοιτα παιχνιδια που εχω" την στιγμη που οταν εμεις παιζαμε παιχνιδια εσεις κανατε folding και βλεπατε mgs4

 

Το mgs4 που λες ότι βλέπαμε είναι καλύτερο από όλα τα παιχνίδια που παίζατε και ακόμα είναι ένα έπος που δύσκολα ξεπερνιέται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mgs4 που λες ότι βλέπαμε είναι καλύτερο από όλα τα παιχνίδια που παίζατε και ακόμα είναι ένα έπος που δύσκολα ξεπερνιέται.

 

Έγραψες! +1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

john οι πιο πολλοι απλα δεν μπορουμε να λετε "α κοιτα παιχνιδια που εχω" την στιγμη που οταν εμεις παιζαμε παιχνιδια εσεις κανατε folding και βλεπατε mgs4

 

Nα το παρεις αναλογικα , εχουν ενα χρονο διαφορα στην αγορα και το γεγονος οτι ο προγραμματισμος του 3 ηταν πιο δυσκολος απο του 360 δικαιολογειται αυτη η καθυστερηση

Απο τοτε που μαθευτηκε n αλλαξε αρδην η αναλογια και σε ποιοτητα αλλα και σε ποσοτητα υπερ του 3 στα exclusives

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλοι διακατεχονται απο το ιδιο ΧΟΥΙ :lol: της ανυπαρξιας και προσπαθουν με το καθε τι να μας δειξουν οτι το κλαιωstation 3 ειναι κονσολα που αξιζει!

 

Η κονσολα με το 99% των games σκαλες κατω σε ποιοτητα απο το χβοχ 360 προσπαθουν να πεισουν εμας οτι ειναι ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ! ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟ!

 

SubHD και NOAA που σας χρειαζεται! Εκει στην ΟΠΤΙΚΗ ΣΑΠΙΛΑ :-D

 

Ρε θρησκευμα ειχατε κανει την ΚΟΠΙΑ sonakides...

 

subhd και noAA ??? για τα παιχνίδια του xbox μιλάς??? για τσέκαρε το gow3 με 2xMLAA,το ίδιο και το killzone 3 ....απο την άλλη το xbox τώρα το ανακάλυψε το mlAA,,,

 

gow3 http://forums.godofwar.com/t5/God-of-War-III-Discussion/Developers-on-Forums-Right-Here/td-p/30061/page/14

 

killzone3

 

xbox360 http://www.iryokufx.com/mlaa/

 

ποιός μιλάει για οπτική σαπίλα, γελάει ο κόσμος ρεεεε ,άντε πάνε για καινούριο account δεν σε πέρνει πια.....ακόμα να ξεπεράσει το 360 τα γραφικά του gears2 και βρήσκετε δικαιολογίες για open area και AI και ότι σας κατέβει για να ξεφύγετε απο την πραγματικότητα... αυτό ήταν gears3 και τέλος ,πάμε για καινούριο xbox μετά...ελπίζω να είναι γερή κατασκευή πάντος γιατί θα την τιμήσω day1,μην τρέχω με rrod2....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...