Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
From my work experience it can be seen that I am person who can cope with situations that require accountability, responsibility, dutifulness, collaboration with other persons or individual effort.

Στέκει;;

 

Ποιες λεξεις θα μπορουσα να χρησιμοποιησω αντι για το, παναρχαιο απ'οτι φαινεται, therewithal;; Αν γινεται να μπαινουν στην αρχη της προτασης..

 

το therewithal, to be honest, ουτε εγω το εξω ξανακουσει, μπορει ομως και να υπαρχει... αλλες λεξεις που μπορεις να χρησιμοποεις για να ξεκινας παραγραφους μπορεις να βρεις εδω... λεγονται linking words. θα βρεις για καθε περιπτωση, ειτε αρχη κειμενου ειτε μεση ειτε τελος!!!:-):-)

http://www.open.ac.uk/skillsforstudy/list-of-linking-words.php

 

αν μου επιτρεπεις αυτο το κομματι θα το εγραφα στο δικο μου βιογραφικο, καπως ετσι:

"From my work experience it can be seen that I am able to cope successfully with situations that require accountability, dutifulness, strong sense of responsibilty, collaboration with other people or individual effort".

 

εννοειται οτι αυτο που γραφεις εσυ πιο πανω ειναι σωστο, δεν εχει κατι λαθος, απλως λεω πως θα το εγραφα εγω!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είδα όλα, στο ΚΑΤ την παρασκευή.

 

Combo "η χειρότερη δουλειά στον κόσμο - αυτή και το να παίρνεις γλυφιτζούρια απο μωρά για μεταπώληση" αλλά και "wtf που μπορεί να φτάσει ο κόσμος για το κέρδος" με ολίγη από "ήμαρτον ρε κράτος"

 

 

IMAG0004.png

 

Δηλαδή αν καθυστερήσουν το νοίκι οι ασθενείς, έρχεται και την παίρνει την ώρα που βλέπουν δρουζα; ημαρτον;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας που να μπορεί να βοηθήσει εδώ και εδώ (όπου ευκολύνεστε... πρόβλημα δεν έχω) για να μην κάνω το touch μου σουβέρ πολυτελείας για τον καφέ μου...

 

[parsifal... βάλε ένα χεράκι... αφού το ξέρω ότι μπορείς... ε φανταστικέ mod!!!]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει αν θες απο τον parsifal κάτσε και περιμένε να σου απαντησει :P

εγω παντως δε σου λεω.

 

hnit hint: total video converter

 

Είπα να καλοπιάσω (σλούρπ- σλούρπ) λίγο το καλό μας (σλούρπ- σλούρπ) mod αλλά αφού και εσύ φανταστικέ συμφωρουμήτη μου (σλούρπ- σλούρπ) μπορείς να βοηθήσεις σε ευχαριστώ!

 

Κάνει δηλαδή και υπότιτλους κτλ κτλ και σου παίζουν κανονικά; Άντε γιατί θα το βάψω μπλε και θα το πετάξω στην θάλασσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ipod classic είχε δώσει ρέστα, και στο zen τώρα :)

 

a btw δεν είναι freeware :S

 

Δεν πειράζει... μόλις πήρα το καλάθι μου και βγαίνω τσάρκα στην αγορά να το βρω.

Όλο και κάποιος θείος μου θα το έχει.

 

Edit: ΟΚ... όντως το είχε ένας από τους θείους μου (μεγάλο σόι είμαστε τελικά)... τώρα μένει να σχολάσω και να πάω σπίτι να το δοκιμάσω. Αν δουλεύει σωστά freakster... θα σε ψηφίσω για δήμαρχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...