Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Υπέροχα, πώς θα περνούσε :P

 

Ξέρω γω; Κάτι για πράσινες κάρτες κτλ έλεγε τελευτάια... :P

Αν δεν έβρεχε και τόσο πολύ τελευταία.. απλά δεν θα υπήρχαμε σαν πόλη :P (we rule) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έβρεχε και τόσο πολύ τελευταία.. απλά δεν θα υπήρχαμε σαν πόλη :P (we rule) :P

 

μμ, από την πέμπτη που πήγα εγώ, μέχρι και προχθές που έφυγα είχα πονοκέφαλο από την υγρασία. αύριο επιστρέφω πάλι, ελπίζοντας.

 

καληνύχτα και τέτοια παιδιά.

 

 

θελει η garnele να κρυφτει κι η χαρα δεν την αφηνει....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

χεχ :o

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω απο το σύνολο της σημερινής ημέρας αύριο θα αγγίξουμε την τελειότητα :P (αν και τώρα έχει πουτ$οκρυο έξω..)

 

εδιτ: beta/ groanf.. δεν έχει το αγαπημένο μου simple ie7 skin... back to v2 ;p (δεν βλέπω διαφορά to be honest..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ναι το εκανα και αυτο!

 

δε το περιμενα ποτε απο τον εαυτο μου να το κανω εγω αυτο αλλα το εκανα!

τι εκανα....

 

αγορασα software απο το ιντερνετ με paypal!

 

πανε 9 χρονια που πρωτοακουμπησα υπολογιστη και παντα τα ειχα ολα αντιγραφη ή σπασμενα προγραμματα.

βρεθηκε ομως ενα που το χρειαζομαι και δεν υπαρχει πουθενα σπασμενο....

ετσι αναγκαστηκα να αγορασω το πρωτο μου software!

 

γκαλοπ

εχετε αγορασει κανενα software? αν ναι ποσα και ποια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, σήμερα είχαμε 4 εκτρώσεις (στατιστικά: 3 κάγκουρες και ένας καθυστερημένος πόστερ στον απόγονο του ινσόμνια λιγότεροι) και μια διαγνωστική απόξεση στη μάνα του Σχορτσιανίτη -ο οποίος μπροστά στη μάνα του κυμαίνεται από "παιδάκι στο Μαλάουι" προς το "ακτινογραφία".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, σήμερα είχαμε 4 εκτρώσεις (στατιστικά: 3 κάγκουρες και ένας καθυστερημένος πόστερ στον απόγονο του ινσόμνια λιγότεροι) και μια διαγνωστική απόξεση στη μάνα του Σχορτσιανίτη -ο οποίος μπροστά στη μάνα του κυμαίνεται από "παιδάκι στο Μαλάουι" προς το "ακτινογραφία".

 

Review ή υπότιτλους για το παραπάνω έχουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...