Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Παιδιά γνωρίζει κανείς το ωράριο της αστυνομίας για υπεύθυνες δηλώσεις??

 

 

Αληθεια ειναι για υπευθυνη δηλωση?:P

 

 

εγω εχω την εντυπωση οτι ειναι 8 με 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια στο mtv παλια (94-95 λεω περιπου) ηταν ενας τυπας που εκανε εκπομπη και ειχε τον κοσμο να σκεπαζετε με κατι χαλια στο πατωμα, στους τιτλους της αρχης εδειχνε τον τυπο να κανει μια ληστεια και να κλεβει κατι σχεδια. θυμαται κανεις ποιον λεω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια στο mtv παλια (94-95 λεω περιπου) ηταν ενας τυπας που εκανε εκπομπη και ειχε τον κοσμο να σκεπαζετε με κατι χαλια στο πατωμα, στους τιτλους της αρχης εδειχνε τον τυπο να κανει μια ληστεια και να κλεβει κατι σχεδια. θυμαται κανεις ποιον λεω?

 

Αν σε βοηθάει κάπως τότε έπαιζε whigfield - saturday night ;p

Επίσης την ίδια εποχή ήταν και τα pop boxes με Info για τα τραγούδια...

ίσως βρείς κάνα παλιό πρόγραμμα..

Google search always works..

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_programs_broadcast_by_MTV

 

maybe...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα έβγαλα το κινητό μου (k700i) από το πλυντήριο στους 60 ,με έξτρα στύψιμο αλλά χωρίς μαλακτικό για 120 λεπτά τι πιθανότητες του δίνεται. Μαζί με το κινητό "έπλυνα" και το πορτοφόλι που είχε μέσα μερικά λεφτά(ευτυχώς σώα),το πάσο(ότι απόμεινε από αυτό) και κάτι κάρτες (από πλαστικό οπότε δε κατάλαβαν τίποτα).Το μόνο που με καίει είναι το κινητό,πάσο θα πάω να βγάλω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα έβγαλα το κινητό μου (k700i) από το πλυντήριο στους 60 ,με έξτρα στύψιμο αλλά χωρίς μαλακτικό για 120 λεπτά τι πιθανότητες του δίνεται. Μαζί με το κινητό "έπλυνα" και το πορτοφόλι που είχε μέσα μερικά λεφτά(ευτυχώς σώα),το πάσο(ότι απόμεινε από αυτό) και κάτι κάρτες (από πλαστικό οπότε δε κατάλαβαν τίποτα).Το μόνο που με καίει είναι το κινητό,πάσο θα πάω να βγάλω αύριο.

 

Είσι μάλλον στο 0...

Αλλα δεν ξέρεις τι γίνεται.. άτιμα πράγματα τα ηλεκτρονικά...

Βγάλε την μπαταρία άμεσα (αν και είναι αργά τώρα) και άάάάάάάάάστο να στεγνώσει (και στον ήλιο αμα λάχει αλλα με την οθόνη προς τα κάτω..).

Επίσης ένα χέρι πιστολάκι θα ήτανε καλό...

Σιγουρέψου οτι στέγνωσε τέλεια ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ (ξεβιδωστο αν δεν βαριέσαι) και κάνε την δοκιμή σου...

Μην ελπίζεις σε πολλά πράγματα.. αλλα you never know.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα έβγαλα το κινητό μου (k700i) από το πλυντήριο στους 60 ,με έξτρα στύψιμο αλλά χωρίς μαλακτικό για 120 λεπτά τι πιθανότητες του δίνεται. Μαζί με το κινητό "έπλυνα" και το πορτοφόλι που είχε μέσα μερικά λεφτά(ευτυχώς σώα),το πάσο(ότι απόμεινε από αυτό) και κάτι κάρτες (από πλαστικό οπότε δε κατάλαβαν τίποτα).Το μόνο που με καίει είναι το κινητό,πάσο θα πάω να βγάλω αύριο.

 

Συγγνώμη αλλά τι σκεφτόσουν ακριβώς όταν τα έβαζες στο πλυντήριο????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙΚΑΙΩΜΑ:

 

γιατί σβήστηκε το (αποτυχημένο) αστειάκι που έγραψα για τον frenzy;;;

 

Δεν ήταν σοβαρά εννοούμενο.

 

Θείο mod τελικά μου σβήσατε το πόστ ή είμαι πιωμένος;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

klainmaingr@ Ευχαριστώ για τις συμβουλές και σε δυο μερούλες θα δοκιμάσω αν ζει ακόμα. Πάντως του έχω εμπιστοσύνη γιατί έχει τραβήξει πολλά και αντέχει(είναι σκληρό καρύδι :P )

poscaman@ IMMORTALFRANK@

Όχι τα έχω πάντα τα πράγματα μου στο τζιν και επειδή λερώθηκε είπα να το πλύνω αλλά ξέχασα να κοιτάξω τις τσέπες (η κακιά στιγμή) και τα πράγματα πήγαν για μπάνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...