Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
http://www.toriamos.com/

 

18 Ιουλίου 2007 στο Fly Beeyond Athens Festival (έτσι το γράφουν, έτσι το αντιγράφω - ανάθεμα κι αν κατάλαβα τι είν'αυτό...).

 

Όντως, τι στ'ανάθεμα είν'τούτο; Το'βαλα στο γούγλη... site δεν έχει, από διάφορες αναφορές όμως που μου βγάζει φαίνεται ότι παίζουν κάτι διαφοροι που δεν τους ξέρω και η... Avril Lavigne!!! Τι λες τώρα ρε φίλε; Δηλαδή εγώ για να δω την Tori Amos θα πρέπει να υποστώ και τη γελοία; Ώχου πού μπλέξαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, τι στ'ανάθεμα είν'τούτο; Το'βαλα στο γούγλη... site δεν έχει, από διάφορες αναφορές όμως που μου βγάζει φαίνεται ότι παίζουν κάτι διαφοροι που δεν τους ξέρω και η... Avril Lavigne!!! Τι λες τώρα ρε φίλε; Δηλαδή εγώ για να δω την Tori Amos θα πρέπει να υποστώ και τη γελοία; Ώχου πού μπλέξαμε...

 

ε πηγαινε στο τελος να δεις μονο αυτη. τι θα τραγουδησει η αλλη i am in love with the skater boy???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ticketnet.gr/beeyond.html

 

Line Up:

17 Ιουλίου:

AVRIL LAVIGNE - THE RASMUS

18 Ιουλίου:

JAMES - AIR - TORI AMOS

19 Ιουλίου:

PINK - SUGABABES

 

Material Defender 1032

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ, αυτό τα αλλάζει... Παλεύονται οι James, τους άλλους δεν τους θυμάμαι αν και κάτι μου λέει το όνομα.

Ευχαριστώ Material Defender.

 

οι air να δεις πως παλευονται....πολυ καλο το σχημα την συγκεκριμενη μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι και 2 κιλά στέλνεται σαν γράμμα. Η τιμή είναι ανάλογη του βάρους. Για όλη την Ελλάδα είναι το ίδιο.

 

Τα παραπάνω ισχύουν για τα ΕΛΤΑ.

 

όχι άλλο ΕΛΤΑ με γράμμα μου έχουν χάσει 2 δέματα το ένα απο ebay και το άλλο απο ελλάδα οπότε δε έχω σκοπό να το ξανακάνω μόνο συστημένο.

 

thx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι άλλο ΕΛΤΑ με γράμμα μου έχουν χάσει 2 δέματα το ένα απο ebay και το άλλο απο ελλάδα οπότε δε έχω σκοπό να το ξανακάνω μόνο συστημένο.

 

thx!

 

Υπάρχουν διάφοροι τύποι γράμματος. Απλό, συστημένο, express, ασφαλισμένο καθώς και διάφοροι συνδιασμοί τους. Οπότε υπάρχουν και συστημένα γράμματα.

 

Επίσης, μπορεί να είναι ένα μικρό κουτί, αλλά εφόσον είναι λιγότερο από 2 κιλά, λογίζεται ως γράμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

google:

1.ειναι ψυχιατρος και To όνομά του είναι Αντώνης Ευδαίμων (wiki:His real name is also unknown, although it is quoted in some Greek forums that it might be an Antonis Efdemon (Αντώνης Ευδαίμων), a doctor, psychologist or psychiatrist.)

2.υπηρχε μια φημη οτι ειναι καθηγητης αλλα μαλλον δεν ισχυει

3.επισης ειναι απο την αρκαδια αλλα αυτο ειναι μαλλον γνωστο

4.λεγεται αντωνης ευδαιμων αλλα ειναι οχι ψυχιατρος αλλα αρχιτεκτονας

5.(οχι σιγουρο) λεγεται αρης καστρινος (αρ.κας.) και παλι ψυχολογος

6.εχει απιστευτοτατα τελειο χιουμορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Luci βρήκε την υγειά του!!

Αντι να ψάχνει κάθε τρις και λίγο να κλειδώνει τις μαλακίες που ανοίγουμε, λέει

θα τους φτιάξω ένα τοπικ να μπαίνουν εκει μέσα να τα κάνουνε όσο π**τανα θέλουνε!!

 

Σωστοοοοο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα θα προτεινα και κατι αλλο που εχω δει σε ενα αλλο φορουμ την μαυρη τρυπα που βαζουνε μεσα θεματα και ποστς που ειναι εντελως κουλα και προσφερουν αφθονο γελιο βλεπε το παραδειγμα που ειχα δωσει με τον τυπο που εψαχνε την ξανθια. αλλα αφου δημιουργηθηκε αυτο μαλλον ειναι λιγο αργα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Luci βρήκε την υγειά του!!

Αντι να ψάχνει κάθε τρις και λίγο να κλειδώνει τις μαλακίες που ανοίγουμε, λέει

θα τους φτιάξω ένα τοπικ να μπαίνουν εκει μέσα να τα κάνουνε όσο π**τανα θέλουνε!!

Σωστοοοοο :)

 

 

Αυτό μάλλον ισχύει για ΚΑΠΟΙΟΥΣ χρήστες και για άλλους όχι !

Δύο μέτρα και δύο σταθμά !...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...