Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι όντος νεκρά κύτταρα της εξωτερικής στοιβάδας της επιδερμίδας. Αν όμως ο γνωστός σου πλενόταν πιο συχνά, τα νεκρά αυτά κύτταρα θα φεύγαν. Βέβαια παίζει ρόλο και ο τύπος του δέρματος κ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ωραία τα λές! Πές του να πάει να δει δερματολόγο (αν πλένεται κανονικά). Υπάρχουν δερματικές παθήσεις αλλά όχι έτσι ακριβώς που τα λές. Δηλαδή ναι μεν υπάρχει η φυσιολογική απόπτωση των κυττάρων που συμβαίνει αδιάκοπα στην επιδερμίδα, απλά όπως το περιγράφεις μου φαίνεται σαν να είναι παραπάνω απο το φυσιολογικό.

 

Εμένα μου μυρίζει λίγο μπίχλα, λίγο παραπάνω εφίδρωση με μια μικρή δόση απλυσιάς. :mrgreen:

 

Αλλά ας κάνει ένα check αν τον ενοχλεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όπως το σημειώσατε παραπάνω: παίζει ρόλο κι ο τύπος του δέρματος. Προφανώς έχει δέρμα που ξερένεται πράγμα που σημαίνει ότι θα ήταν καλό αν μετά το μπάνιο, έβαζε γαλάκτωμα σώματος. Έτσι η επιδερμίδα μένει φρέσκια και φυσικά ενυδατωμένη. Και μην γελάτε: το γαλάκτωμα δεν είναι γυναικεία υπόθεση, αλλά υπόθεση τους δέρματος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως αναφέρω και στο τοπικ, αφορά φιλάθλους-οπαδούς του Ολυμπιακού μόνο (για τυχόν παρεξηγήσεις)προσπαθώ απεγνωσμένα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω (το αυτί μου έλιωσε στο ηχοσύστημα)τι λένε στο συγκεκριμένο σύνθημα στο 2ρο κουπλέ

δηλ.στο 2ρο (ΕΕΕ ΟΟΟ) μετά το "ΕΕΕ ΟΟΟ" "*ΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΕΔΩ", στην συνέχεια απ΄οτι κατάφερα με υπεράνθρωπες προσπάθειες να ακούσω νομίζω στο τέλος λένε "να βάζετε μυαλό"αλλά δεν ειμαι 100%σίγουρος.!

Ωρίστε και τα links http://www.sendspace.com/file/2vid5e (και εδώ είναι το video απ'όπου πήρα τον ήχο (για περισσότερη βοήθεια)

 

Ξέχασα να πω ακούστε από 00:39-τέλος

 

 

Υ.Γ. Ευελπιστώ την απορία μου να την έβαλα στο σωστό μέρος..(το επέλεξα λόγω του ότι τα sites αφορούν ΝΕΤ)

 

Υ.Γ.2 Το σύνθημα βρέθηκε και για όποιον θέλει τους στίχους (ΕΕΕ ΟΟΟ **ΤΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΕΔΩ (Χ2) ΕΕΕΕ ΟΟΟ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΟ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΥΑΛΟ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2ρο, δεν έχει κάτσει αν και (από θέμα τv θά'λεγα το νιώθω τον αγώνα κοινώ τον ζω,αλλά δεν έχει κάτσει το γήπεδο ακόμα και μπορεί και γω να μην το'χω κυνηγήσει σωστά,anyway)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους.προσφατα πηρα διπλωμα και εχω παρει λιγη φορα.λεγαμε με εναν κολλητο να οργωσουμε τις αντιπροσωπειες και να κανουμε τεστ drive σε "ενδιαφεροντα" αμαξια.χρειαζομαι λοιπον πληροφοριες για τα εξης.

 

  • το διπλωμα το εχω βγαλει πριν 2-3 μηνες περιπου.μπορω να παω για τεστ drive η πρεπει να εχει περασει καποιο χρονικο διαστημα.
  • ποιες αντιπροσωπειες δινουν περισσοτερα?(εννοω,περισσοτερη ωρα το αυτοκινητο,χωρις τον αντιπροσωπο μεσα κλπ...)

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι παρομοιο, γι αυτο και ανοιγω θεμα, αν υπαρχει καπου και δεν το ειδα, πειτε το! βασικα ηθελα να ρωτησω, αν ξερει κανεις που μπορω να βρω απο αυτες τις στολες που φορανε τα κοριτσια που χορευουν το χορο της κοιλιας... υπαρχει κανενα μαγαζι που πουλαει; και ποσο μπορει να κοστιζουν;; ευχαριστω πολυ!!! :):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poscaman, εξαρταται απο την εκαστωτε αντιπροσωπια (οχι εταιρια). Για ολα αυτα που ρωτησες. Εχω την εντυπωση οτι για test drive ισχυει οτι και για την ενοικιαση αυτοκινητου. >21 ετων και >2 χρονια κατοχος διπλωματος. Σε ενα φιλο μου παντως ειχαν δωσει πολλα (19 χρονων ηταν τοτε).

Γιατι δεν θες τον αντιπροσωπο μεσα, εχεις πονηρους σκοπους? :mrgreen: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poscaman, εξαρταται απο την εκαστωτε αντιπροσωπια (οχι εταιρια). Για ολα αυτα που ρωτησες. Εχω την εντυπωση οτι για test drive ισχυει οτι και για την ενοικιαση αυτοκινητου. >21 ετων και >2 χρονια κατοχος διπλωματος. Σε ενα φιλο μου παντως ειχαν δωσει πολλα (19 χρονων ηταν τοτε).

Γιατι δεν θες τον αντιπροσωπο μεσα, εχεις πονηρους σκοπους? :mrgreen: :twisted:

 

οχι...απλα οταν παρεις ας πουυμε για test drive το opel corsa opc τοτε δεν θελεις τον αντιπροσωπο μεσα....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...