Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσπαθω να μπω στο gmail και δεν μπαινει με τπτ,ενω μπαινω κανονικα στο google λογαριασμο μου.καποιος με παρομοιο προβλημα???

τωρα το πρωι που ξυπνησα ολα δουλευουν ρολοι.

 

@χαπι.αυτο ειναι ειδικα για σενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
τωρα το πρωι που ξυπνησα ολα δουλευουν ρολοι.

 

 

@χαπι.αυτο ειναι ειδικα για σενα.

 

Γιατί το λες αυτό poscaman ? Σου έχω δώσει εγώ τέτοια εντύπωση ?:mrgreen:

(μια τρίμηνη θα ήταν ότι πρέπει αλλά κι ένας μήνας δε θα με χαλάσει.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σβήστηκαν post απο το insomnia? Το πρωί είχα 400+ και μετά απο λίγες ώρες 388. Έγινε και σε άλλους? Απο περιέργεια ρωτάω, δεν έβαλα καμια στεναχώρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Σβήστηκαν post απο το insomnia? Το πρωί είχα 400+ και μετά απο λίγες ώρες 388. Έγινε και σε άλλους? Απο περιέργεια ρωτάω, δεν έβαλα καμια στεναχώρια.

 

Μήπως έγινε κάποιο λάθος ή μήπως θυμάσαι λάθος; Στα σχετικά logs δεν φαίνονται δικά σου σβησμένα posts. :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι είμαι 100% σίγουρος. Ήταν 405 συγκεκριμένα στις 8:30 (δεν είναι και πολλά να μήν θυμάμαι) και μετά στις 2 που ξαναμπήκα ήταν 388. Μήπως ήταν comments σε παλιές ειδήσεις που σβήσατε ή κάτι τέτοιο. Κάτι παίχτηκε, δεν μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξέρετε πείτε μου με τι πάω εκεί από μετρό, προαστιακό ή λεοφωρείο.

Πόση ώρα θα μου πάρει και για την επιστροφή στο κέντρο(Αθήνα) και αν θα βρω εύκολα μέσο να γυρίσω.

 

Προσπάθησα να ψάξω στο google αλλά τίποτα.

Καλύτερα να μου πουν άτομα που ξέρουν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω καιρό να πάω αλλά νομίζω πως μπορείς να πας μέχρι γλυφάδα ή βούλα με λεωφορείο από ακαδημία και μετά παίρνεις ένα από τα τοπικά 114 - 115 - 116 (αν δεν κάνω λάθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω καιρό να πάω αλλά νομίζω πως μπορείς να πας μέχρι γλυφάδα ή βούλα με λεωφορείο από ακαδημία και μετά παίρνεις ένα από τα τοπικά 114 - 115 - 116 (αν δεν κάνω λάθος)

 

Σ'ευχαρίστω ;)

Θα ψάξω για περισσότερες πληροφορίες τις επομένες μέρες.

 

ps: Γιατί μεταφέρθηκε το ποστ μου? Σε οφφ τοπικ δεν το έβαλα? Καλά που το είχα κάνει μπουκμαρκ αλλιώς θα νόμιζα ότι είχε διαγραφεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σώστε με λίγο ρε παιδιά. Υπάρχει κάποιος τρόπος να εκτυπώσω ένα λογαριθμικό χαρτί απο τον υπολογιστή για να το χρησιμοποιήσω? Μήπως υπάρχει καμιά τέτοια επιλογή στο Excel ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...