Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ζωη loosers.... τρελα looseρια μιλαμε...

Η αληθεια ειναι οτι τελευταια δειχνουν τα δοντια τους...

 

...Με κατι ΑΠΟΕΛ, με κατι Ατλετικο Μαδριτης, με κατι Oσασουνες και κατι Σοσιεδαδ

 

Ασε να τους δουμε στο ελ κλασικο και βγαζουμε τα συμπερασματα μας μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί να ήταν για κλάματα και να το πήρε μόνος του ο Ρονάλντο, πάντως ήταν νίκη-πρωτάθλημα. Γενικά, το σκορ χθες ήταν πλασματικό και θα πρέπει να σοβαρευτεί πολύ για να κερδίσει τη Μπέγερν, παρόλο που δεν έδειξε τίποτα σπουδαίο στο ντέρμπυ. Αυτό που με εντυπωσιάζει είναι τα τρεξίματα των παιχτών της Ρεάλ, καμία σχέση με την κούραση που δείχνουν οι δικοί μας. Αναρωτιέμαι πόσο κλαταρισμένοι θα είναι τη νέα σεζόν, μόνο ο Μέσι θα τρέχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'μαι κι εγώ.. Καθόλου ουσία η ομάδα.. Σαν να βαριόντουσαν.. Ξεχωρίζει ο Benzema που κινείται άνετα με την μπάλα και από ατυχία δεν σκόραρε χθες. Αυτά που κάνει ο Cristiano τον τελευταίο καιρό δεν υπάρχουν. Γκολάρα μετά από γκολάρα.. Ειλικρινά μόνος του μας πάει σχεδόν.. Αυτό που δεν μου αρέσει είναι η σκουριά που διακρίνω σε μερικά σημεία.. Με σημαντικότερο τον Casillas.. Δεν περιμένω να μην τρώει ποτέ γκολ.. Απλά κάτι δεν μου κολλάει καθόλου.. Επίσης άρχισε να φαίνεται σοβαρά η χαμηλή ποιότητα που 'χουμε δεξιά με Arbeloa.. Τον αγαπώ αλλά χρειαζόμαστε δεξί back..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μονη ελπιδα που εχω πλεον ΜΗΠΩΣ κατι γινει και παρουμε πρωταθλημα ειναι οτι το ματς με τη μπιλμπαο.. αλλιως το εχει σηκωσει χαλαρα η ρεαλ. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Welcome back Wael..Πάνω κάτω συμφωνώ σε όσα λες.

Βλέπω μία πτώση στην απόδοση της ομάδας γενικά με πιο φανερή αυτή των Ozil, Alonso ενώ στην άμυνα έχουμε εμφανές πρόβλημα.

Θα ήθελα να δω τετράδα Marcelo, Pepe, Varane (Carvalho), Ramos

 

@Rabican: δε βλέπω τη Bilbao να στέκεται καλά με την όλη πορεία του Europa. αν δεν ξυπνήσει μέχρι τότε και να κυνηγήσει κανένα βαθμό πιστεύω δε θα έχουμε πρόβλημα στο San Mames.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω αυτης της αποψης ειμαι σαιγκνους. απλα νομιζω η μπιλμπαο ειναι η μονη που ΙΣΩΣ θα μπορουσε να την κοντραρει και να κοψει βαθμους. και παλι, δυσκολα.. δεν ειναι τοσο σταθερη στο πρωταθλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μόνο λόγς έδρας που θα μας δυσκολέψει, αλλά οι παίχτες δεν μπορούν να αποδώσουν, άλλωστε θα έχουν και το europa league, δεν πιστεύω. Τη Σεβίλη τη φοβάμαι λιγότερο.

Επίσης, δεν ξέω για ποιον λόγο, αλλά γιατί η Μπαρτσελόνα πιστεύετε οτι εύκολα θα τα πάρει όλα τα ματς; Πρώτον ένα Χ στο Καμπ Νου δεν είναι καθόλου απίθανο, αλλά και μια ισοπαλία στα άλλα ματς η Μπαρτσελόνα γιατί να μη το φέρει; Έχει Λεβάντε εκτός, ενώ στο Καμπ Νου έχει Μάλαγα και Εσπανιόλ, και εκεί μπορεί να γίνει κάτι.

Ακόμα και στο εκτός με τη Βαγιεκάνο, όλα γίνονται, όταν μιλάμε οτι πρέπει να συνεχίσει το σερί νικών που έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να ήταν για κλάματα και να το πήρε μόνος του ο Ρονάλντο, πάντως ήταν νίκη-πρωτάθλημα. Γενικά, το σκορ χθες ήταν πλασματικό και θα πρέπει να σοβαρευτεί πολύ για να κερδίσει τη Μπέγερν, παρόλο που δεν έδειξε τίποτα σπουδαίο στο ντέρμπυ. Αυτό που με εντυπωσιάζει είναι τα τρεξίματα των παιχτών της Ρεάλ, καμία σχέση με την κούραση που δείχνουν οι δικοί μας. Αναρωτιέμαι πόσο κλαταρισμένοι θα είναι τη νέα σεζόν, μόνο ο Μέσι θα τρέχει.

 

 

 

Οντως η ρεαλ εχει πολλα τρεξιματα οχι μονο εχθες.

Η Μπαρτσελονα που λες δειχνει ποιο πεσμενη αλλα μην σε ξεγελααει αυτο καπου χαλαρωνουν και εκεινοι γιατι δεν θα βγει η χρονια εξαλου Τσαβι,ινιεστα,μεσι που τραβανε και ολο το ζορι τις ομαδας παιζουν ασταματητα πολλες σεζον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...