Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαιζε σημερα ?

Δεν το προσεξα ...

 

νομιζω ηταν καπου στα αριστερα...καπου εκει ειδα φευγαλεα ενα γατακι να καθεται στην γωνιτσα του και να κλαιει που δεν του δινει ο κακουλης webb τα (ανυπαρκτα) φαουλ που ζηταει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

νομιζω ηταν καπου στα αριστερα...καπου εκει ειδα φευγαλεα ενα γατακι να καθεται στην γωνιτσα του και να κλαιει που δεν του δινει ο κακουλης webb τα (ανυπαρκτα) φαουλ που ζηταει

ε εγω ρωτησα πιο κοσμια! δεν ηθελα να πικαρω τοσο εντονα τους φιλους μερενχες!@! :mrgreen:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω ηταν καπου στα αριστερα...καπου εκει ειδα φευγαλεα ενα γατακι να καθεται στην γωνιτσα του και να κλαιει που δεν του δινει ο κακουλης webb τα (ανυπαρκτα) φαουλ που ζηταει

Ειδικα μια βουτια του ηταν τοσο απιστευτη που δεν επεσε απλως αλλά βουτηξε με αλμα προς τα πανω λες και επεφτε σε πισινα για βουτια. ΝΤΡΟΠΗ Ροναλντο μας βλεπουν. :mad: Πως ξεπεσες ετσι? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'ναι καλά οι φίλοι μας Far$elonistas που για ακόμα μια φορά πρέπει να κάνουν αισθητή την παρουσία τους κάπου που (θεωρητικά) δεν τους αφορά και την πληρώνουν μέλη σαν κι εμένα με μηνιαία bans που θέλουμε να μιλήσουμε για την ομάδα μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε εγω ρωτησα πιο κοσμια! δεν ηθελα να πικαρω τοσο εντονα τους φιλους μερενχες!@! :mrgreen:

 

δεν νομιζουν να εχουν διαφορετικη αποψη οι φιλοι των μερενχες..οτι φανελα και να φοραγε ουτως η αλλως τα ιδια θα λεγα..

μεγαλο κομπαρσιλικι σημερα και αυτο που μου την σπαει πιο πολυ ειναι οτι ειναι τοσο αθληταρας και πεφτει με ενα φου αντι να βαλει λιγη δυναμη και να κοντραριστει στα ισια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος ο γκομες παντως πολυ διαολος... αν περασουμε τελικο με τους γερμανους θα εχουμε θεμα! εδω ψηλα κορμια οπως ο πεπε δυσκολευονταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'ναι καλά οι φίλοι μας Far$elonistas που για ακόμα μια φορά πρέπει να κάνουν αισθητή την παρουσία τους κάπου που (θεωρητικά) δεν τους αφορά και την πληρώνουν μέλη σαν κι εμένα με μηνιαία bans που θέλουμε να μιλήσουμε για την ομάδα μας..

 

εμεις για ποιον μιλαμε?για τον αστερα εξαρχειων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'ναι καλά οι φίλοι μας Far$elonistas που για ακόμα μια φορά πρέπει να κάνουν αισθητή την παρουσία τους κάπου που (θεωρητικά) δεν τους αφορά και την πληρώνουν μέλη σαν κι εμένα με μηνιαία bans που θέλουμε να μιλήσουμε για την ομάδα μας..

 

Απλο πειραγμα ειναι φιλε μου ...

Δε χρειαζεται να μπανιαριστεις ..smilie.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'ναι καλά οι φίλοι μας Far$elonistas που για ακόμα μια φορά πρέπει να κάνουν αισθητή την παρουσία τους κάπου που (θεωρητικά) δεν τους αφορά και την πληρώνουν μέλη σαν κι εμένα με μηνιαία bans που θέλουμε να μιλήσουμε για την ομάδα μας..

Τι θελεις να πουμε για την Τσεκουριαλ Μαδριτης δηλαδη? Αφου παιζατε σαν νιντζα. :-(

Και επειδη αρχισες παλι την ιστορια με το να λες την Μπαρτσελονα, Φαρσελονα θα σας λεω και εγω με το πραγματικο σας ονομα Τσεκουριαλ Μαδριτης απο εδω και περα εκτός και εαν το αποσυρεις, γιατι αλλιως θα αρχισουμε τα ριπορτ και θα φας ακομα ενα μηνα. :rolleyes:

 

Να 'ναι καλά οι φίλοι μας Far$elonistas που για ακόμα μια φορά πρέπει να κάνουν αισθητή την παρουσία τους κάπου που (θεωρητικά) δεν τους αφορά και την πληρώνουν μέλη σαν κι εμένα με μηνιαία bans που θέλουμε να μιλήσουμε για την ομάδα μας..

Επισης μιλα για την ομαδα σου οσο θελεις ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟΥ!

ΕΔΩ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ!!

Ειναι η 5η φορα που το κάνεις, εχεις φαει και προειδοποιηση αλλά μυαλο δεν βαζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλο πειραγμα ειναι φιλε μου ...

Δε χρειαζεται να μπανιαριστεις ..smilie.png

Άλεξ, ξέρεις πως είναι να χάνει η ομάδα σου και να τσαντίζεσαι.. Αν ήθελα πείραγμα θα έμπαινα στο channel της ομάδας σου στο mIRC και θα με έβριζαν χιλιάδες άτομα, εδώ ήθελα απλά να συζητήσω όχι να τσαντιστώ περισσότερο.. Τέλος πάντων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περί "γατάκι Ronaldο", "τσεκούρια παίχτες της Real" και λοιπά γραφικά τα προσπερνώ γιατί είναι ανάξια σχολιασμού όπως και όσοι τα γράφουν.

Πολύ κακή εμφάνιση σήμερα και πραγματικά είναι ευτύχημα που βάλαμε το εκτός έδρας γκολ για να ελπίζουμε σε πρόκριση. Πολύ κακοί οι Ronaldo, Alonso, Coentrao και Ramos ενώ ελάχιστα ξεχώρισαν οι Ozil, Khedira και Benzema.

Απορώ με τις αλλαγές Mourinho, Marcelo και Granero, καθώς η μόνη εξήγηση που βρίσκω είναι το επερχόμενο clasico.

Όλα για όλα τις επόμενες 7 μέρες λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περί "γατάκι Ronaldο", "τσεκούρια παίχτες της Real" και λοιπά γραφικά τα προσπερνώ γιατί είναι ανάξια σχολιασμού όπως και όσοι τα γράφουν.

Πολύ κακή εμφάνιση σήμερα και πραγματικά είναι ευτύχημα που βάλαμε το εκτός έδρας γκολ για να ελπίζουμε σε πρόκριση. Πολύ κακοί οι Ronaldo, Alonso, Coentrao και Ramos ενώ ελάχιστα ξεχώρισαν οι Ozil, Khedira και Benzema.

Απορώ με τις αλλαγές Mourinho, Marcelo και Granero, καθώς η μόνη εξήγηση που βρίσκω είναι το επερχόμενο clasico.

Όλα για όλα τις επόμενες 7 μέρες λοιπόν.

Benzema μόνο απόψε.. Η μισή ομάδα, συμπεριλαμβανομένου Iker, φέρνει ευθύνη στο 2ο ενώ γενικώς κοιμόντουσαν σε όλο το παιχνίδι.. Οι αλλαγές για κλάματα.. Αν παίξουμε το παιχνίδι μας στην Μαδρίτη θα τους πατήσουμε άνετα και θέλω να πιστεύω πως αυτό σχεδιάζει ο José.. Αλλιώς πάμε για άλλη μια χρονιά χαμένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήξερα οτι ο Κοεντραο δε θα βοηθήσει τον Ρονάλντο καθόλου μπροστά. Αλλά δεν εκανε και άμυνα.

Ο Μπενζεμά ο καλυτερος μας, ενώ γενικά η Ρεάλ έπαιξε στο 75% και η Μπάγερν στο 105%.

Αν παίξουμε στο 95% μας στο Μπερναμπεου και η Μπαγερν κάνει το παιχνίδι που κανει στα εκτός έδρας θα περάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...