Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενταξει εσυ εισαι ο τυπικος κολλημενος οπαδος. :-(

 

 

Πόσο ποιο τραγικος μπορεις να γινεις? :shock: Δικαιολογεις αυτο που εκανε ο Ροναλντο! Δικαιολογεις τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ του!!

Που δεν εδωσε σε ενα 10χρονο κοριτσακι αυτογραφο επειδη φορουσε φανελα της Μπαρτσελονα!

Και το κοριτσακι αρχισε να κλαιει. Και δικαιολογεις εσυ τον Ροναλντο και χλεβαζεις και ειρωνευεσαι μαλιστα το κοριτσακι και τον πατερα της. :eek:

Ε ρε ξυλο που θελουν μερικοι πραγματι..... :mad:

 

Καλα μιλαμε αρρωστια.... :eek: :-( Εγω σε λυπαμαι αλλά λυπαμαι και τον κοσμο που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι με τετοια νοοτροπια.

 

 

Εσενα λυπαμαι γιατι ειναι αρρωσια, πραγματικη αρρωστια αυτο το πραγμα.

Να δικαιολογεις τον Ροναλντο σε ο,τι ασχημο και τραγικο κανει μόνο και μόνο επειδη παιζει στην Ρεαλ.

Τραγικα πραγματα....

Δικαιολογεις τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ του Ροναλντο!!

Που δεν εδωσε σε ενα 10χρονο κοριτσακι αυτογραφο επειδη φορουσε φανελα της Μπαρτσελονα!

Και το κοριτσακι αρχισε να κλαιει.

 

Αυτα ειναι απιστευτα πραγματα....

 

 

Το αν τρεχει σε φιλανθρωπιες δεν αναιρει το γεγονος οτι ειναι απειρως κομπλεξικος και δεν εδωσε αυτογραφο σε 10χρονο κοριτσακι επειδη φορουσε την φανελα της Μπαρτσελονα.

 

Το "ελεεινοι" δεν το προσπερασα BTW....

 

 

Δηλαδη αν εσυ πηγαινες για αυτογραφο και επειδη δεν ειχες κουρευτει οπως αυτος δεν στο εδινε δεν θα σε πειραζε?γιατι ο λογος που δεν το εδωσε σε ενα 10χρονο!!!κοριτσακι ηταν εξισου γελειος με αυτον που σου ανεφερα!αα και μαγκια ειναι να κανεις φιλανθρωπιες στα κρυφα,οχι να διατυμπανιζεις μονο και μονο για να πουν κατι πορωμενοι σαν εσενα αχχ τι καλος!αν ηταν οντως φιλανθρωπος θα το εδινε αλλα απο οτι φαινεται!απο τις μεγαλυτερες βλακειες που εχει κανει και ο cristianoloveronaldo7halarealmadrid κλπ σπευδει να υποσυηριξει την καφριλα και βλακεια που κουβαλαει αυτος ο ανθρωπος..τ χανουμε με την κριση το μυαλο!!

 

Sent from my Nexus S using Insomnia

 

Από το ότι είναι άπειρα κομπλεξικός μέχρι το ότι μαγκιά είναι να είσαι φιλάνθρωπος ΚΡΥΦΑ (λες και σε έπαιρνε τηλέφωνο ο Cristiano να σου πει 'ψιτ, σήμερα έδωσα €1 σε 2 παιδάκια')

 

Παρ' τε κόμπλεξ και αφού θέλετε και κρυφές φιλανθρωπίες, πείτε μου πόσοι γνωρίζατε για το παρακάτω γεγονός;

 

Cristiano Ronaldo donated 30M Euros to Somalia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το ότι είναι άπειρα κομπλεξικός μέχρι το ότι μαγκιά είναι να είσαι φιλάνθρωπος ΚΡΥΦΑ (λες και σε έπαιρνε τηλέφωνο ο Cristiano να σου πει 'ψιτ, σήμερα έδωσα €1 σε 2 παιδάκια')

 

Παρ' τε κόμπλεξ και αφού θέλετε και κρυφές φιλανθρωπίες, πείτε μου πόσοι γνωρίζατε για το παρακάτω γεγονός;

 

Cristiano Ronaldo donated 30M Euros to Somalia

Οκ CR74life.........δηλαδη εσυ πως το ξες?το οτι δεν ασχολειται καποιος με το Ροναλντο δε σημαινει πως δε μπορει να μαθει!εσυ πως το βρηκες?στο τουιτερ πως ειναι γνωστο?σε πηρε μηπως εσενα τηλ ο Ροναλντο και στα ειπε?κομπλεξα και αυτος και οι οπαδοι του που τον εχουν σα θεο..βαζει 10 γκολ στην Αλμερια και κατι εγινε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πολλά δεν είναι; Για ποιο σκοπό τα έδωσε;

Τσέκαρε και facebook, το 'βαλα στην σελίδα μας.. Και η Unicef προσπαθεί να συγκεντρώσει χρήματα για τον ίδιο σκοπό, υπάρχουν τεράστια προβλήματα πείνας ενώ οι συνθήκες ζωής είναι άθλιες.. Σε σημείο να υπολογίζουν πόσα παιδιά θα πεθάνουν τους επόμενους μήνες..

 

Οκ CR74life.........δηλαδη εσυ πως το ξες?το οτι δεν ασχολειται καποιος με το Ροναλντο δε σημαινει πως δε μπορει να μαθει!εσυ πως το βρηκες?στο τουιτερ πως ειναι γνωστο?σε πηρε μηπως εσενα τηλ ο Ροναλντο και στα ειπε?κομπλεξα και αυτος και οι οπαδοι του που τον εχουν σα θεο..βαζει 10 γκολ στην Αλμερια και κατι εγινε...

Διάβασε το post σου ρε αγόρι και τις ερωτήσεις σου καλά κι άσε το αποτυχημένο trolling..

 

hatersgonnahate.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι η Ισπανία που είναι πολύ χειρότερα από εμάς, χρεοκοπημένη που το επίπεδο ζωής τους είναι σαν το δικό μας πριν 20 χρόνια

 

παρ'όλα αυτά έχει τις 2 μεγαλύτερες ομάδες (ας πούμε), μπράβο της....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι η Ισπανία που είναι πολύ χειρότερα από εμάς, χρεοκοπημένη που το επίπεδο ζωής τους είναι σαν το δικό μας πριν 20 χρόνια

 

παρ'όλα αυτά έχει τις 2 μεγαλύτερες ομάδες (ας πούμε), μπράβο της....

Τι είναι η Ισπανία; Αυτά τα λες για να νιώσεις εσύ καλύτερα μήπως; Γιατί σε χειρότερη κατάσταση από εμάς δεν νομίζω πως είναι και σίγουρα δεν έχουν χειρότερο επίπεδο ζωής γιατί εδώ εμείς με 11M πλυθησμό και είμαστε ένα μπου*δέλο.. Αυτοί με 50Μ πως θα έπρεπε να 'ναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ειναι απιστευτος:

 

Δεν έπρεπε να κάνω αυτό που έκανα. Προφανώς δεν είμαι τρελός και πίσω από εκείνη την χειρονομία υπήρχε κάποιο κίνητρο, όμως έκανα λάθος, το παραδέχομαι.

Λέω πάντα στους παίκτες μου να ελέγχουν τα συναισθήματά τους, σε εκείνη την περίπτωση εγώ δεν τα κατάφερα. Το σημαντικό είναι πως αυτό που συνέβη, μένει στο παρελθόν.

Από το επόμενο ματς κιόλας εγώ και ο Βιλανόβα θα χαιρετιστούμε εγκάρδια και θα στείλουμε το μήνυμα πως δεν θα ξανασυμβεί ποτέ κάτι παρόμοιο.

 

Θα διαβασει κανενας αδαης τα bold και θα νομιζει οτι ο Μουρινιο συγχωρεσε τον Βιλανοβα κιολας... Ακομα και στην πρωτη προταση πιο πολυ δικαιολογειται, παρα απολογειται: "δεν ειμαι τρελος και υπηρχε λογος που το εκανα".

Κι αυτο που λεει για τους παιχτες του που δεν καταφερε ο ιδιος παλι ετσι το ερμηνευω σε στυλ: Σκεφτειτε οτι εμενα που συμβουλευω τους παιχτες μου να ειναι προσεκτικοι, με νευριασαν τοσο που δε συγκρατηθηκα.

 

:devil: Νταξει δεν τρολαρω αλλο. 1 χρονο μετα, ψευτοαπολογηθηκε για μια απο τις καμποσες αδιανοητες πραξεις του στο σουπερκαπ. Υποδειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρουσιάστηκε ως προπονητής της Barcelona, οπότε τον έμαθε :P

 

Στα σοβαρά τώρα, οι φάσεις από το χθεσινό φιλικό με τη Milan

http://www.dailymotion.com/video/xspbie_real-madrid-5-1-ac-milan-all-goals_sport

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...