Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι πολυ πονος φετος. Τα εχασα ολα.

 

 

Ουπς μπερδευτηκα!!! Με την αλλη ομαδα ειμαι εγω...

 

 

 

 

 

 

Το γεγονος παντως οτι αναφερεστε συνεχως στη Μπαγερν κατι δειχνει.

 

Καταρχην με επιβεβαιωνεται οσον αφορα για τα σχολια μου (περι πονου ο λογος). Αναφερεστε σε μια προκριση που χαθηκε στα πεναλτυ απεναντι σε μια απο τις καλυτερες ομαδες της Ευρωπης διαχρονικα, λες και αποκλειστηκε απο την κατω ραχουλα. Ηταν εκπληξη το αποτελεσμα αλλα ως εκει. Αποκλειστηκες απο την μπαγερν στα πεναλτυ!!!! Ελεος...

 

Απο την αλλη φυσιολογικο γιατι ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΙΤΕ. :-D :-D :-D

Ουτε το κυπελλακι δεν θα διεκδικουσατε αν δεν ειχαμε την σφαγη στο 2ο ματς (τα θυμηθηκα και συγχυθηκα παλι :angry: )

 

Αντε γεια παω να την πεσω.

Καληνυχτα και ελπιζω να μην εχετε εφιαλτες.

 

Που παω και βαζω photo του Ζοζε βραδιατικα. Sorry δεν ηθελα να χαλασω τον υπνο κανενος

...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχουν να πουν τιποτα λεει οι της Μπαρτσελονα για την Ρεαλ (!) και γιαυτο επικαλουνται την Μπαγερν (!!). Σντοινγκ...

 

Καιρο ειχα να δω τετοιο φανταστικο κοσμο στο νου ενος ανθρωπου παντως...Ας ειναι. Oταν καποιος ειναι τοσο φανατισμενος με μια ομαδα που εχει υποφερει τα τελευταια χρονια απο τον μισητο του αντιπαλο, πρεπει να αναπτυξει καποιες αμυνες, εστω και στη φαντασια του. Κατανοητο.

 

ΥΓ. Το φετινο πρωταθλημα που σου δινει βημα να αρθρωσεις 2-3 κουβεντες και εσυ κανεις σαν να κατεκτησες 5 τροπαια σε μια χρονια, δειχνει ποση πιεση εχεις υποστει απο προπερσυ και ποση αναγκη ειχες μισο τιτλο για να την αποβαλεις οσο μπορεις. Το προβλημα ειναι οτι εκει που ειχες απογειωθει ψυχολογικα σε προσγειωσε αλλος ανωμαλα και εφετος και δωστου ξανα πιεση... Περαστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα τα post σου.

 

ΥΓ. Η φωτο του Μουρινιο ειναι στο αεροπλανο της επιστροφης απτο Μοναχο? Τοτε που ειχες κλειδωσει την προκριση?

 

ΥΓ. Κλειδωσε τελικα η προκριση με τη Μπαγερν? :mrgreen:

 

Την ιδια σιγουρια εβγαζες και για το οτι ειχες κλειδωσει προκριση επι της Μπαγερν, οποτε αν λαβουμε στα σοβαρα το παραπανω ποστ σου, ειναι βεβαιο οτι η Μπαρτσελονα θα γλεντησει καλα τα επομενα χρονια :devil:

 

Το προβλημα ειναι οτι εκει που ειχες απογειωθει ψυχολογικα σε προσγειωσε αλλος ανωμαλα και εφετος και δωστου ξανα πιεση... Περαστικα

 

4 post 4 αναφορες σε μπαγερν. Κατα τα αλλα μοκο...

Και εγω μπορουσα να γραψω για Τσελσι αλλα δεν χρειαζεται να οικιοποιηθω επιτυχιες τριτων για να πικαρω. Μου φτανουν τα κερασματα που σας εκανε ο Ζοζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι μου σβηνουν τα μηνυματα. Σωστο το παραδεχομαι αλλα καταλαβετε και εμενα.

 

Οταν οι συνομιλητες μου θεωρουν πως ο αποκλεισμος απο την Μπαγερν στα πεναλτυ θεωρειται μεγα αποτυχια,

οταν λενε πως για τον δικο τους αποκλεισμο (αυτη by the way ειναι οντως αποτυχια) φταιει το αντιποδοσφαιρο της Τσελσι,

οταν λενε ισως τον καλυτερο κοουτς αυτη τη στιγμη στον κοσμο μεταφραστη,

οταν δεν παραδεχονται την καθαρη ανωτεροτητα μιας ομαδας (τι αλλο να κανει???),

οταν λενε πως ο Μεσι ειναι ο μεγαλυτερος ποδοσφαιριστης ever,

οταν δεν βλεπουν το καθαρο σπρωξιμο της ομαδας τους ιδιως σε κρισιμα παιχνιδια,

οταν λενε πως το πεναλτυ με την Μιλαν ηταν πεναλτυ,

οταν λενε πως η χρονια ειναι πετυχημενη γιατι ηδη εχουν κερδισει 3 τιτλους (ντοινγκ!!!!),

οταν προσπαθουν να σε πεισουν πως 1+1 κανει 3

 

ε δεν μπορω να μιλησω σοβαρα. Θα λεω οεο κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι μου σβηνουν τα μηνυματα. Σωστο το παραδεχομαι αλλα καταλαβετε και εμενα.

 

Οταν οι συνομιλητες μου θεωρουν πως ο αποκλεισμος απο την Μπαγερν στα πεναλτυ θεωρειται μεγα αποτυχια,

οταν λενε πως για τον δικο τους αποκλεισμο (αυτη by the way ειναι οντως αποτυχια) φταιει το αντιποδοσφαιρο της Τσελσι,

οταν λενε ισως τον καλυτερο κοουτς αυτη τη στιγμη στον κοσμο μεταφραστη,

οταν δεν παραδεχονται την καθαρη ανωτεροτητα μιας ομαδας (τι αλλο να κανει???),

οταν λενε πως ο Μεσι ειναι ο μεγαλυτερος ποδοσφαιριστης ever,

οταν δεν βλεπουν το καθαρο σπρωξιμο της ομαδας τους ιδιως σε κρισιμα παιχνιδια,

οταν λενε πως το πεναλτυ με την Μιλαν ηταν πεναλτυ,

οταν λενε πως η χρονια ειναι πετυχημενη γιατι ηδη εχουν κερδισει 3 τιτλους (ντοινγκ!!!!),

οταν προσπαθουν να σε πεισουν πως 1+1 κανει 3

 

ε δεν μπορω να μιλησω σοβαρα. Θα λεω οεο κλπ

Ένα συμπέρασμα μπορώ να βγάλω από τα τελευταία posts εδώ.

Υ.Γ

Ούτε Μπάρτσα είμαι ούτε Ρεαλ αλλά κανείς δεν μπορεί να αμφιβάλει πως η Μπάρτσα είναι η πιο πετιχυμένη ομάδα και η καλύτερη τα τελευταία χρόνια ( όχι μόνο από την Ρεαλ ) , αλλά και ούτε πως φέτος η Ρεαλ ήταν πιο σταθερή ομάδα και δίκαια πέρνει το πρωτάθλημα.

Για τον Μέσι ουδεν σχόλιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι μου σβηνουν τα μηνυματα. Σωστο το παραδεχομαι αλλα καταλαβετε και εμενα.

 

Οταν οι συνομιλητες μου θεωρουν πως ο αποκλεισμος απο την Μπαγερν στα πεναλτυ θεωρειται μεγα αποτυχια,

οταν λενε πως για τον δικο τους αποκλεισμο (αυτη by the way ειναι οντως αποτυχια) φταιει το αντιποδοσφαιρο της Τσελσι,

οταν λενε ισως τον καλυτερο κοουτς αυτη τη στιγμη στον κοσμο μεταφραστη,

οταν δεν παραδεχονται την καθαρη ανωτεροτητα μιας ομαδας (τι αλλο να κανει???),

οταν λενε πως ο Μεσι ειναι ο μεγαλυτερος ποδοσφαιριστης ever,

οταν δεν βλεπουν το καθαρο σπρωξιμο της ομαδας τους ιδιως σε κρισιμα παιχνιδια,

οταν λενε πως το πεναλτυ με την Μιλαν ηταν πεναλτυ,

οταν λενε πως η χρονια ειναι πετυχημενη γιατι ηδη εχουν κερδισει 3 τιτλους (ντοινγκ!!!!),

οταν προσπαθουν να σε πεισουν πως 1+1 κανει 3

 

ε δεν μπορω να μιλησω σοβαρα. Θα λεω οεο κλπ

 

 

μετα μην λες γιατι σβηνονται τα Posts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λενε πως για τον δικο τους αποκλεισμο (αυτη by the way ειναι οντως αποτυχια) φταιει το αντιποδοσφαιρο της Τσελσι,

Προφανως και αυτο φταιει. Οτι επαιζε αμυνα αμυνα αμυνα και τιποτα αλλο.

 

Αηδιαστικος τροπος παιχνιδιου για τον ουδετερο θεατη ποδοσφαιρου. Περασε δικαια βεβαια αλλά μην λεμε οτι αυτο ειναι ωραιο και πρεπει να γινεται. Γιατι αν ολοι ηταν σαν την Τσελσι και τον Μουρινιο και επαιζαν αμυνα με πουλμαν μπροστα απο την εστια ολο το 90λεπτο, τοτε θα εμεναν το πολυ 30-40 φιλαθλοι να βλεπουν τους αγωνες. :-(

 

 

οταν λενε ισως τον καλυτερο κοουτς αυτη τη στιγμη στον κοσμο μεταφραστη,

Φυσικα και ΔΕΝ ειναι ο καλυτερος κοουτς στον κοσμο αυτη τη στιγμη. Υπαρχουν πολλοι αλλοι που αν ειχαν τα λεφτα και τους παικτες που ειχε στην διαθεση του ο Μουρινιο θα εκαναν πολυ περισσοτερα και ΚΥΡΙΩΣ θα επαιζαν ΠΟΛΥ καλυτερο ποδοσφαιρο απο αυτο που επαιξε ο Μουρινιο σε ολες τις ομαδες του(μόνο με την Πορτο τον παραδεχομαι).

Και δεν θα ειχαν τον Ετο πχ να παιζει μπακ και μετα να λεει οτι ευτυχως που εφυγε ο Μουρινιο γιατι ειχε καταληξει να παιζει αμυντικος!

 

οταν δεν παραδεχονται την καθαρη ανωτεροτητα μιας ομαδας (τι αλλο να κανει???),

Μα γιατι να παραδεχτει καποιος οτι η Ρεαλ ειναι καλυτερη της Μπαρτσελονα οταν αυτο ειναι φανερα λαθος?

Η Μπαρτσελονα ειναι προφανως πολυ πολυ καλυτερη ομαδα απο την Ρεαλ και απο οποιαδηποτε αλλη. Φαινεται στο γηπεδο.

 

Απλως το ποδοσφαιρο ειναι τετοιο οπου η αμυνα πλεον κατεχει τον κυριοτερο ρολο στο ποδοσφαιρο. Και ετσι οταν μια ομαδα παιζει αμυνα αμυνα αμυνα τοτε λογικα η Μπαρτσελονα θα δυσκολευεται. Ειναι τυχαιο αλλωστε που ΟΛΕΣ οι ομαδες απεναντι στην Μπαρτσελονα κλεινονται στο 1/3 του γηπεδου πισω?? Φυσικα και δεν ειναι τυχαιο και οφειλεται στο οτι παραδεχονται την ανωτεροτητα της και προσπαθουν με "κλεφτοπολεμο" να την κερδισουν.

Και μιας και φετος η αμυνα της Μπαρτσελονα ηταν για τα πανηγυρια(μπορει να δεχτηκε τα λιγοτερα γκολ αλλά η αναλογια γκολ ανα επιθεσεις που δεχομαι ηταν ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΗ!!) το εκμεταλλευτηκε αυτο και η Ρεαλ και πηρε το πρωταθλημα και η Τσελσι και περασε στον τελικο.

 

 

οταν λενε πως ο Μεσι ειναι ο μεγαλυτερος ποδοσφαιριστης ever,

Μα μπορει και να ειναι. Μπηκε στα 25 ετη και ηδη εχει κανει τα απιστευτα ρεκορ και εχει παιξει την απιστευτη μπαλα.

 

Και παντως αυτη τη στιγμη ειναι με τεραστια διαφορά ο καλυτερος στον κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και αυτο φταιει. Οτι επαιζε αμυνα αμυνα αμυνα και τιποτα αλλο.

 

Αηδιαστικος τροπος παιχνιδιου για τον ουδετερο θεατη ποδοσφαιρου. Περασε δικαια βεβαια αλλά μην λεμε οτι αυτο ειναι ωραιο και πρεπει να γινεται. Γιατι αν ολοι ηταν σαν την Τσελσι και τον Μουρινιο και επαιζαν αμυνα με πουλμαν μπροστα απο την εστια ολο το 90λεπτο, τοτε θα εμεναν το πολυ 30-40 φιλαθλοι να βλεπουν τους αγωνες. :-(

 

 

 

Φυσικα και ΔΕΝ ειναι ο καλυτερος κοουτς στον κοσμο αυτη τη στιγμη. Υπαρχουν πολλοι αλλοι που αν ειχαν τα λεφτα και τους παικτες που ειχε στην διαθεση του ο Μουρινιο θα εκαναν πολυ περισσοτερα και ΚΥΡΙΩΣ θα επαιζαν ΠΟΛΥ καλυτερο ποδοσφαιρο απο αυτο που επαιξε ο Μουρινιο σε ολες τις ομαδες του(μόνο με την Πορτο τον παραδεχομαι).

Και δεν θα ειχαν τον Ετο πχ να παιζει μπακ και μετα να λεει οτι ευτυχως που εφυγε ο Μουρινιο γιατι ειχε καταληξει να παιζει αμυντικος!

 

 

Μα γιατι να παραδεχτει καποιος οτι η Ρεαλ ειναι καλυτερη της Μπαρτσελονα οταν αυτο ειναι φανερα λαθος?

Η Μπαρτσελονα ειναι προφανως πολυ πολυ καλυτερη ομαδα απο την Ρεαλ και απο οποιαδηποτε αλλη. Φαινεται στο γηπεδο.

 

Απλως το ποδοσφαιρο ειναι τετοιο οπου η αμυνα πλεον κατεχει τον κυριοτερο ρολο στο ποδοσφαιρο. Και ετσι οταν μια ομαδα παιζει αμυνα αμυνα αμυνα τοτε λογικα η Μπαρτσελονα θα δυσκολευεται. Ειναι τυχαιο αλλωστε που ΟΛΕΣ οι ομαδες απεναντι στην Μπαρτσελονα κλεινονται στο 1/3 του γηπεδου πισω?? Φυσικα και δεν ειναι τυχαιο και οφειλεται στο οτι παραδεχονται την ανωτεροτητα της και προσπαθουν με "κλεφτοπολεμο" να την κερδισουν.

Και μιας και φετος η αμυνα της Μπαρτσελονα ηταν για τα πανηγυρια(μπορει να δεχτηκε τα λιγοτερα γκολ αλλά η αναλογια γκολ ανα επιθεσεις που δεχομαι ηταν ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΗ!!) το εκμεταλλευτηκε αυτο και η Ρεαλ και πηρε το πρωταθλημα και η Τσελσι και περασε στον τελικο.

 

 

 

Μα μπορει και να ειναι. Μπηκε στα 25 ετη και ηδη εχει κανει τα απιστευτα ρεκορ και εχει παιξει την απιστευτη μπαλα.

 

Και παντως αυτη τη στιγμη ειναι με τεραστια διαφορά ο καλυτερος στον κοσμο.

+1! Όλα ορθά όσα είπες φίλε. Άσε που και ο Μουρίνιο όταν έπαιζε Μπάρτσα-Ίντερ το ίδιο πράγμα με Chelsea έκανε, άρα μην λέμε ότι θέλουμε κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και αυτο φταιει. Οτι επαιζε αμυνα αμυνα αμυνα και τιποτα αλλο.

 

Αηδιαστικος τροπος παιχνιδιου για τον ουδετερο θεατη ποδοσφαιρου. Περασε δικαια βεβαια αλλά μην λεμε οτι αυτο ειναι ωραιο και πρεπει να γινεται. Γιατι αν ολοι ηταν σαν την Τσελσι και τον Μουρινιο και επαιζαν αμυνα με πουλμαν μπροστα απο την εστια ολο το 90λεπτο, τοτε θα εμεναν το πολυ 30-40 φιλαθλοι να βλεπουν τους αγωνες. :-(

Ειπα εγω πως ο τροπος παιχνιδιου της Τσελσι φερνει κοσμο στο γηπεδο, ή πως ειναι ο ωραιος και σωστος τροπος παιχνιδιου?

Ειπα πως για τον αποκλεισμο της Μπαρτσελονα δεν φταιει το αντιποδοσφαιρο της Τσελσι. Για τον αποκλεισμο φταει η ανικανοτητα της να σπασει μια αμυνα. Και αυτη η ανικανοτητα στο συγκεκριμενο παιχνιδι απορρεει απο τον τροπο παιχνιδιου της. Μπορουσε πολυ ευκολα να σπασει την αμυνα. Δεκα συρτες σεντρες να εκανε απο πλαγια (και μπορουσε να τις κανει ανετα) εφταναν. Αν επι 90 λεπτα αλλαζεις πασουλες εξω απο την περιοχη μεχρι να βρεις μπαλια τρυπα στην αμυνα οχι δεν μπορεις να της σπασεις την αμυνα.

Επομενως για τον αποκλεισμο δεν φταιει το αντιποδοσφαιρο της Τσελσι αλλα (ο κουραστικος πλεον) τροπος παιχνιδιου της Μπαρτσελονα.

 

Φυσικα και ΔΕΝ ειναι ο καλυτερος κοουτς στον κοσμο αυτη τη στιγμη. Υπαρχουν πολλοι αλλοι που αν ειχαν τα λεφτα και τους παικτες που ειχε στην διαθεση του ο Μουρινιο θα εκαναν πολυ περισσοτερα και ΚΥΡΙΩΣ θα επαιζαν ΠΟΛΥ καλυτερο ποδοσφαιρο απο αυτο που επαιξε ο Μουρινιο σε ολες τις ομαδες του(μόνο με την Πορτο τον παραδεχομαι).

Και δεν θα ειχαν τον Ετο πχ να παιζει μπακ και μετα να λεει οτι ευτυχως που εφυγε ο Μουρινιο γιατι ειχε καταληξει να παιζει αμυντικος!

Τα επιτευγματα του Μουρινιο δεν εχουν πλησιαστει απο κανενα αλλο κοουτς. Πηρε uefa και chl με την Πορτο (παει το παραμυθι πως με τα λεφτα που διαχειριζεται ολοι θα το εκαναν).

Πηρε chl με την Ιντερ. Εδω η ομαδα ΄΄αξιζε΄΄ καμποσα μυρια. Αλλα ποσες ομαδες αξιζουν και πατωνουν. Η κατακτηση με την Ιντερ θεωρω πως ειναι ακομα μεγαλυτερο επιτευγμα σε σχεση με την Πορτο. Αυτην η ομαδα αν δεν ειχε τον Μουρινιο προπονητη μπορει να μην περνουσε ουτε τους ομιλους. Αυτο το chl ανηκει αποκλειστικα στον Ζοζε.

Τσελσι. Chl μπορουσε να παρει αλλα δεν πηρε. Πηρε ομως πρωταθληματα με μια ομαδα που ειχε να παρει 50 χρονια. Μεγαλο το μπαζτετ συμφωνοι αλλα δεν φτανει μονο αυτο οπως βλεπουμε συνεχως και σε πολλες ομαδες. Επαιζε και μπαλαρα.

Ρεαλ. Μετα τον 1ο αναγνωριστικο χρονο, η Ρεαλ επαιξε φετος διαστημικο ποδοσφαιρο, πηρε το πρωταθλημα περιπατο, αποκλειστηκε οπως αποκλειστηκε στο κυπελλο, και δεν εφτασε στο παρα 5 τελικο chl.

Πες μου ποιος αλλος εχει καταφερει τοσα τα τελευταια χρονια. Και προσεξε. Αν βγαλεις την Ρεαλ οι υπολοιπες ομαδες που ειχε απουσιαζαν απο τιτλους χρονια και δεν θεωρουνται καν απο τις μεγαλες ευρωπαικες ομαδες. Εσυ ποιον θεωρεις κορυφαιο κοουτς των τελευταιων ετων?

 

Μα γιατι να παραδεχτει καποιος οτι η Ρεαλ ειναι καλυτερη της Μπαρτσελονα οταν αυτο ειναι φανερα λαθος?

Η Μπαρτσελονα ειναι προφανως πολυ πολυ καλυτερη ομαδα απο την Ρεαλ και απο οποιαδηποτε αλλη. Φαινεται στο γηπεδο.

 

Απλως το ποδοσφαιρο ειναι τετοιο οπου η αμυνα πλεον κατεχει τον κυριοτερο ρολο στο ποδοσφαιρο. Και ετσι οταν μια ομαδα παιζει αμυνα αμυνα αμυνα τοτε λογικα η Μπαρτσελονα θα δυσκολευεται. Ειναι τυχαιο αλλωστε που ΟΛΕΣ οι ομαδες απεναντι στην Μπαρτσελονα κλεινονται στο 1/3 του γηπεδου πισω?? Φυσικα και δεν ειναι τυχαιο και οφειλεται στο οτι παραδεχονται την ανωτεροτητα της και προσπαθουν με "κλεφτοπολεμο" να την κερδισουν.

Και μιας και φετος η αμυνα της Μπαρτσελονα ηταν για τα πανηγυρια(μπορει να δεχτηκε τα λιγοτερα γκολ αλλά η αναλογια γκολ ανα επιθεσεις που δεχομαι ηταν ΤΡΑΓΙΚΟΤΑΤΗ!!) το εκμεταλλευτηκε αυτο και η Ρεαλ και πηρε το πρωταθλημα και η Τσελσι και περασε στον τελικο.

Καλυτερη ηταν η Μπαρτσελονα? Απο που και ως που. Που το ειδες αυτο? Επειδη εχει μεγαλυτερη κατοχη σε καθε αγωνα? Για εξηγησετε το.

 

Μα μπορει και να ειναι. Μπηκε στα 25 ετη και ηδη εχει κανει τα απιστευτα ρεκορ και εχει παιξει την απιστευτη μπαλα.

 

Και παντως αυτη τη στιγμη ειναι με τεραστια διαφορά ο καλυτερος στον κοσμο.

 

Παλι παραφραζεται οτι λεω. Οτι μπορει και να γινει το δεχομαι (αμφιβαλλω αλλα χαριν της συζητησης το δεχομαι). Οτι ειναι ο καλυτερος συτη τη στιγμη το δεχομαι.

Οι αλλοι βγαινουν και λενε πως ειναι ο καλυτερος ποδοσφαιριστης ολων των εποχων!!!! Εχει χαωδη διαφορα το ενα με το αλλο. Τωρα απεναντι σε αυτα τα ατομα τι να πεις? Απλα γελας και λες οεο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οι αλλοι βγαινουν και λενε πως ειναι ο καλυτερος ποδοσφαιριστης ολων των εποχων!!!! Εχει χαωδη διαφορα το ενα με το αλλο. Τωρα απεναντι σε αυτα τα ατομα τι να πεις?

Μα είναι λογικό να ακούς τέτοια κυρίως από νεαρά άτομα καθώς δεν έχουν γνωρίσει τις παλιές εποχές και τους ποδοσφαιριστές, και εγώ μικρός είμαι, δεν έχω δει ποτέ μου Μαραντόνα, Πελέ ή Βαν μπαστεν(ίσα ίσα όταν ήμουν μικρός).

 

Τωρα απεναντι σε αυτα τα ατομα τι να πεις? Απλα γελας και λες οεο!!!

Τίποτα απολύτως δεν λες :-D Γιατί απλά δεν θα τους αλλάξεις την γνώμη,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να πάρουμε Φαλκάο ναι, αλλιώς όχι.

Δεν έχω διαβάσει κάτι για Φαλκάο αλλά ο μόνος που μου αρέσει και που βλέπω οτι αν τον ήθελε πολύ η Ρεάλ μπορούσε να τον πάρει.

 

Απο την άλλη είναι κρίμα και ο Higuain να παίζει πάγκο. Εντάξει φέτος πήρε συμμετοχή αλλά έχει ικανότητες και μπορεί να βελτιωθεί κι άλλο, και όταν παίζεις αλλαγή δεν βλετιώνεσαι όσο θα ήθελες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...