Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα νομίζω πως ένιωθε περίεργα και στην προπόνηση, έτσι είχε πάρει το ματι μου.

Κακώς δεν ήθελε να προφυλαχτεί. Δεν είναι πολύ μακριά ο τελικός, γιατί στον τελικό πρέπει να είσαι 101% έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε πλέον νομίζω ότι και μετά από δεύτερη συνεχόμενη γκέλα το πρώταθλημα έχει χαθεί οριστικά... Καλή επιτυχία στην Ατλέτικο, εύχομαι να το πάρει το πρώταθλημα γιατί το αξίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τώρα που τις κάναμε τις μ@λ@κίες μας, θα τρελαθώ αν κάνει γκέλα ξανά η Ατλέτικο.

Ευχομαι να μην ξανακανουμε αλλη γκελα και να κερδισουμε μεσα στην Βαρκελωνη αλλα και στην Πορτογαλια(CHL).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην με στενοχωρεις τωρα. :-)

 

Γιατι? Γεμιζεις αγχος? Εχεις την ΦΟΒΕΡΗ ευκαιρια να παρεις το νταμπλ. Να παρεις και πρωταθλημα Ισπανιας και Τσαμπιονς Λιγκ!!

Αγχωθηκες? Μα ειναι αληθεια.

Αντε πρωταθλημα Ισπανιας ειναι πολυ μικροτερης αξιας απο Τσαμπιονς Λιγκ αλλά και παλι και αυτο πανδυσκολο ειναι. Πότε θα ξαναεχεις αραγε την ευκαιρια να διεκδικησεις ως το τελος, μετα απο 38 ολοκληρους αγωνες, πρωταθλημα απο την Μπαρτσελονα και την Ρεαλ Μαδριτης?? Πότε?? Απο την αλλη επισης, πότε θα ξαναεχεις την ανεπαναληπτη ευκαιρια να πας σε τελικο και να διεκδικησεις το τροπαιο του Τσαμπιονς Λιγκ????

Εχεις λοιπον την ευκαιρια, την τεραστια ευκαιρια να παρεις ΚΑΙ πρωταθλημα Ισπανιας ΚΑΙ Τσαμπιονς Λιγκ!!

 

Απο την αλλη ομως.......υπαρχει και μεγαλη πιθανοτητα να τα χασεις και τα 2!! Και να μην παρεις τιποτα! Και να κλαις την μοιρα σου γιατι ειχες την τεραστια αυτη ευκαιρια, να παρεις και τα 2 ή εστω ενα, και τελικα να μην παρεις τιποτα!!

Αντε καλο βραδυ και σκεψου τα αυτα.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα κανω ρε δεν με νοιαζει οτι κι αν γινει.Εγω καλο ματς θελω να κι ας κερδισει ο καλυτερος.

Δεν εχω για ομαδες τετοια θεματα ωστε ν'αγχωθω.Προσπαθω να το διασκεδασω οσο περισσοτερο γινεται γιατι αυτο εχει σημασια(για μενα κυριως).

Σε ολα τα υπολοιπα που συζηταμε εδω μεσα κουβεντα να γινεται,να κανουμε καλαμπουρι και να περναει επισης η ωρα ευχαριστα.

Κι ας τα παρει ολα η Ατλετικο στην τελικη γιατι οι αλλοι δυο εχουν πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν μπορώ να πιστέψω ότι μέσα σε τρεις μέρες κάναμε δύο ισοπαλίες και βγήκαμε εκτός διεκδίκησης πρώταθληματος... Και μη μου πει κανείς ότι ακόμα δεν τελείωσε τίποτα... Νομίζω ότι δεν πρόκειται να μας κάνουν αλλά δώρα... Το χειρότερο βέβαια είναι ότι το πρώταθλημα από το πουθενά θα καταλήξει στην Μπαρτσελόνα και νευριάζω ακόμα περισσότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κι εμένα αυτο μου την δίνει. Ότι τους κάνουμε δώρο ένα πρωταθλημα. Ότι δεν θα το πάρει η Ρεάλ το είχα δεδομενο καθώς είχα δεδομενο ότι θα τον δωσει τον αγώνα η Μπαρτσελόνα,αλλα τωρα ειναι 50-50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τον τελικό δεν είναι ο αγώνας πρωταθλήματος? Αν ναι τότε το πρωτάθλημα απομακρύνεται από Μαδρίτη...

2 αγώνες μένουν για το πρωτάθλημα, στις 11 και 18 Μαΐου. Ο τελικός είναι στις 24.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, απο αυτό ακριβώς που είπες βγαίνουν τρομακτικά συμπεράσματα.

Το βασικό είναι οτι η Ατλέτικο δείχνει πραγματικά οτι το θέλει περισσότερο.

Και καλείται να το αποδείξει για ακόμα μια φορά αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...