Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάτι έβλεπε ο Μουρίνιο και ο Άγιος έτρωγε πάγκο...

 

 

Για το γαμωτο ήθελα να το πάρει η ατλετικο, αλλα όταν τελειώνουν τα πνευμόνια μιλάει η ποιότητα (όχι βέβαια του κλαψιάρη,ούτε φυσικα η υποτιθέμενη του αλόγου που τυγχάνει να ναι ποδοσφαιριστής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ντε σαν πολύ είχε κολλήσει από πίσω στον άλλο ....

Νταξ οι κακές γλώσσες τα λένε αυτά η γλώσσα του Αλόνσο πάλι κάνει άλλα

 

 

hqdefault.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κασίγιας τώρα που βλέπω το βίντεο, εντάξει, πραγματικά δεν μπορώ να το χωνέψω οτι έκανε τέτοιο λάθος. Δεν γίνεται.

 

Ξέχασα να πω μπράβο στην Ατλέτικο. Απίστευτο πάθος και θέληση που ξεπερνά την ποιότητα των παιχτών και γι' αυτό έφτασε ως εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μη τα πιστεύετε οσα βλέπετε στις φωτό. είναι οφθαλμαπάτες. Απο καποια αλλη γωνια μπορεί να φαίνεται οτι δεν εχει μπει η γλωσσα στο στόμα αλλα στο αφτι... :devil:

 

υ.γ πωπω τι ειπα παλι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη θελω να ειμαι δικαιος βαση της εικονας ολου του Τ.Λ. δικαια το πηρε η καλυτερη ομαδα ασχετα που ο τροπος ηταν και αρκετα τυχερος

καποια στιγμη θα το επαιρνε και φανηκε οτι ηταν η χρονια της φετος

 

ο ροναλντο εχει καταφερει να γινει ο πιο αντιπαθητικος παιχτης ολων των εποχων

δε γινεται ρε νουμερο να εισαι ανυπαρκτος σε ενα τελικο και να πανυγηριζεις ετσι σε τελειωμενο ματς

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη θελω να ειμαι δικαιος βαση της εικονας ολου του Τ.Λ. δικαια το πηρε η καλυτερη ομαδα ασχετα που ο τροπος ηταν και αρκετα τυχερος

καποια στιγμη θα το επαιρνε και φανηκε οτι ηταν η χρονια της φετος

 

ο ροναλντο εχει καταφερει να γινει ο πιο αντιπαθητικος παιχτης ολων των εποχων

δε γινεται ρε νουμερο να εισαι ανυπαρκτος σε ενα τελικο και να πανυγηριζεις ετσι σε τελειωμενο ματς

το έκανε για τις φωτό αύριο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μην τρελαθουμε, δεν ειναι και για αποσυρση ο Κασιγιας. Ενα λαθος εκανε, τραγικο μεν αλλα οκ.

 

Καρβαχαλ, Κεντιρα απαραδεκτοι, Μοντριτς, Ντι Μαρια εξαιρετικοι.

 

Εχω βαλει και ξαναβλεπω το παιχνιδι και παροτι αρχικα ειπα οτι ηταν ανυπαρκτος ο Ροναλντο, θα αλλαξω γνωμη. Οποιος δει φασεις, εχει πανω του παντα κρεμασμενους 2 παιχτες. Συνεχως ομως. Αυτος που δεν εκανε τιποτα ηταν ο Μπειλ, εντελως εκτος κλιματος. Θα μπορουσε να ειχε τελειωσει το παιχνιδι πολυ πριν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λινκιν, παιχτες επιπεδου, οπως λενε τον εν λογω τυπο, και με 15 ατομα θα κανουν κατιτίς. Τεσπα, δεν θελω να γινω αρνητικός πουστης :P

 

Εγώ γιατί πιστεύω πως το παιχνίδι άλλαξε με το που μπήκε ο μαρσέλο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μην τρελαθουμε, δεν ειναι και για αποσυρση ο Κασιγιας. Ενα λαθος εκανε, τραγικο μεν αλλα οκ.

 

Καρβαχαλ, Κεντιρα απαραδεκτοι, Μοντριτς, Ντι Μαρια εξαιρετικοι.

 

Εχω βαλει και ξαναβλεπω το παιχνιδι και παροτι αρχικα ειπα οτι ηταν ανυπαρκτος ο Ροναλντο, θα αλλαξω γνωμη. Οποιος δει φασεις, εχει πανω του παντα κρεμασμενους 2 παιχτες. Συνεχως ομως. Αυτος που δεν εκανε τιποτα ηταν ο Μπειλ, εντελως εκτος κλιματος. Θα μπορουσε να ειχε τελειωσει το παιχνιδι πολυ πριν.

τα ιδια λεγαμε και για το μεσσι παρολου που η αμυνα της ατλετικο ηταν προσαρμοσμενη πανω του οπως και στο ροναλντο σημερα

παρολαυτα δεν δοκιμασε ουτε καν μια ατομικη ενεργεια να ανοιξει χωρους

 

και ο ντιμαρια ειχε πολλες φορες 2 παιχτες τους παιρναγε ομως

 

γενικα δεν ειναι μυστικο οτι ο ροναλντο οπως και ο μπειλ δυσκολευονται πολυ σε κλειστους χωρους μιας και τα πλεονεκτηματα τους ειναι η ταχυτητα και η εκρηξη,

συνηθως δεν τριπλαρουν τον αντιπαλο απλα πετανε την μπαλλα μπροστα και τρεχουν πιο γρηγορα,

το χουμε δει απειρες φορες αυτο

 

θα διαφωνισω για μπειλ,

εν μερει εχεις δικιο αλλα απο τους 3 της επιθεσης ηταν ο μονος που επειρνε θεσεις και προσπαθουσε και ηταν μεσα σε ολες τς καλες στιγμες της ρεαλ για γκολ

λινκιν, παιχτες επιπεδου, οπως λενε τον εν λογω τυπο, και με 15 ατομα θα κανουν κατιτίς. Τεσπα, δεν θελω να γινω αρνητικός πουστης :P

 

Εγώ γιατί πιστεύω πως το παιχνίδι άλλαξε με το που μπήκε ο μαρσέλο;

ρωταγα τον διπλανο μου γιατι δε τον ξεκιναει και απορουσα

ετσι  κιαλλιως αμυνα θα επαιζε η ατλετικο για ποιο λογο εβαλε μεσα τον πιο αμυντικογενη κοεντραο τι φοβηθηκε?

η αλλαγη ηταν απλα δεδομενη στο σημειο που εγινε και ηταν και δεδομενο οτι ολες οι επιθεσεις θα πανε απο κει μιας και καρβαχαλ δε μπορει επιθετικα

 

τελικα αντεξε απο κεινη την πλευρα την πιεση η ατλετικο αλλα το φαγε οπως το φαγε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η πρώτη χρονιά του Καρλέτο στον ηλεκτρικό πάγκο της Ρεαλ κρίνεται επιτυχημένη

 

2/3 τίτλους Champions league και Copa del Rey.

 

Σε 61 παιχνίδια με τη Ρεαλ 47 / 8 / 6 (Ν / Ι / Η) με γκολ 161 / 49 και 77.05% ποσοστό νικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...