Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχαρητήρια στην ομάδα του μπασκετ για την κατάκτηση του πρωτάθληματος με 3-0 απέναντι στην Μπαρτελονα. Μετά απο τόσα χρόνια που πήραμε πολύ καλά μαθήματα ήρθε η ώρα της δικαίωσης με την κατάκτηση 4 τίτλων. Να μας γίνει μάθημα και να ακολουθήσουμε τον ιδιο δρομο στην μπάλα, μήπως και δουμε και απο εκει κανα τρεμπλ...

 

Edit: Δεν ξέρω αμα είδατε τον αγώνα ( βασικά αν παρακολουθειτε καθόλου την μπασκετικη ομάδα) αλλα η στιγμή που π Ρεγιες σηκώνει το τρόπαιο του πρωτάθληματος στο παλαου μπλαουγκρανα είναι ηδονή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μπασκετική Real έκανε φέτος ουσιαστικές προσθήκες στο ρόστερ που της έδωσαν το κάτι παραπάνω για να κατακτήσει τίτλους. Συν ότι, τουλάχιστον όπως φαίνεται προς τα έξω, υπάρχει πολύ καλό κλίμα στα αποδυτήρια.

Η ποδοσφαιρική Real έκανε ακριβώς τα αντίθετα και τα αποτελέσματα γνωστά. Και δυστυχώς βλέπω το πάθημα να μην έχει γίνει μάθημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

<p>35 εκ για Kovacic. lol γελανε και τα μπιφτεκια, εφυγε καλη προμηθεια εκει. Αστειος μεταγραφικος σχεδιασμος, once again.</p>

 

Τα λεφτά όντως είναι πολλά... Αλλα είναι καλός παίχτης κ σε μικρή ηλικία.

Βέβαια τώρα έχετε τρία 10αρια κ ακούγεται οτι ίσως φύγει ο Ισκο μέχρι τ χρόνου τ καλοκαίρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσαμε 100Μ για Bale και σας πείραξαν τα 35Μ για Kovacic. Ο οποίος είναι πολύ καλή κίνηση και για το μέλλον και για να αντικαταστήσει τον Modric που με την απουσία του πάθαμε μπλακ αουτ πέρσι.

Πλέον δεν πρέπει να φύγει ο Benzema για κανένα λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αντικαταστησει τον Μοντριτς ? Καλο αστειο ... :P

Δε νομιζω οτι υπαρχει παιχτης αυτη τη στιγμη να αντικαταστησει το μηχανακι που ακουει στο ονομα  Μοντριτς.

Πρεπει να ψαξω πολυ για να μου ερθει καποιος στο μυαλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λεφτά όντως είναι πολλά... Αλλα είναι καλός παίχτης κ σε μικρή ηλικία.

Βέβαια τώρα έχετε τρία 10αρια κ ακούγεται οτι ίσως φύγει ο Ισκο μέχρι τ χρόνου τ καλοκαίρι..

 

Οτι εχει μικρη ηλικια οκ, το οτι ειναι καλος παιχτης δεν εχει αποδειχτει ακομα. Ειδικα σε ενα ροστερ οπου εχουμε 30 παιχτες με παρομοια χαρακτηριστικα και οταν εχει σκασει λεφτα πριν λιγους μηνες για τον Silva.

 

Δώσαμε 100Μ για Bale και σας πείραξαν τα 35Μ για Kovacic. Ο οποίος είναι πολύ καλή κίνηση και για το μέλλον και για να αντικαταστήσει τον Modric που με την απουσία του πάθαμε μπλακ αουτ πέρσι.

Πλέον δεν πρέπει να φύγει ο Benzema για κανένα λόγο.

 

Τα 35 εκ για τον Kovacic ειναι παρα πολλα χρηματα. Μιλαμε για εναν παιχτη ο οποιος δεν επεισε στην inter τον οποιο τον φεραμε να αντικαταστησει τον καλυτερο παιχτη της ομαδας. Ουτε καν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και γω την γνώμη μου για τον κοβα.επειδής βλέπω σε διπλανό αθλητικό σαιτ σχόλια τύπου, πω τι παίχτη πήραμε και τα συναφή.σε 3 σεζόν στην Ίντερ με κανέναν προπονητή δεν μπόρεσε να καθιερωθεί 11αδα, όπου ήδη υπήρχαν πολλοί τυφλοί,90 λεπτό δεν μπορεί να βγάλει σε συνεχόμενα παιχνίδια, σε πολλά παιχνίδια με μέτριες ομάδες δεν έβγαλε μάτια και έκανε λάθη.Δεν τον βλέπω να έχει τσαγανό.Δεν αναφέρω την ποιότητα και τα προσόντα, είναι δεδομένα.απλά περιμένω να δω εάν δικαιωθεί ο ματζαρι που τον κατηγορούσε ότι δεν δουλεύει αρκετά για τα εφόδια που διαθέτει.Μην βγει κακα Ν2 μόνο, κρατάτε μικρό καλάθι.πάντα σε σχέση με τον μπροζοβιτσ όπου είναι σκυλί μαύρο και τον γκνουκουρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι οτι βλέπω το ιδιο και για εμάς...

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί ο Μπενιτεθ ξεκίνησε τον Χεσε αντι του Χαμες? Τι δουλειά έχει ο Χεσε να παίζει ψευτοενιαρι? Το παιδί δεν αγγίξε μπαλα στο πρωτο ημίχρονο. Μεγάλο φαουλ και είμαστε ακομα στην πρώτη αγωνιστική... Ο Μπειλ ξεκίνησε δυναμικά πάλι χάνοντας γκολ με άδεια εστία... Κακός δεν έφυγε για united φέτος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ειδα το ματς απο την αρχη, βασικα ειδα απο το 70 και μετα.

Ειδα μερικες προσπαθειες, δεν μπορω να εχω αποψη, αλλα ναι, για ποιον λογο δεν ξεκινησε ο James;

Επισης, απο το λιγο που ειδα, ειδα τον Kovacic να κανει καλη δουλεια δεν ξερω.

 

Έχουμε προβλημα γενικά, ελπίζω να φτιάξει σύντομα.

Σαν διάταξη μου αρεσε που μπήκε ο Bale αριστερα, ο Ρονάλντο μπροστα, αλλά αν μου λετε οτι ο Bale παλι δεν προσεφερε κατι, εκει υπαρχει εταραστιο προβλημα αληθεια. Κι εγω οσο ειδα δεν εκανε κατι, αλλα εκει το εχουμε δεδομενο οτι με κλειστες αμυνες προς το τελος του παιχνιδιου δεν κανει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...