Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και ο Kovacic κατόπως γράφει η AS δεν θα παίξει σήμερα λόγω ενοχλήσεων απο το πρωί λέει.

Τι να πω, μακάρι να πάρουμε το Χ. Θα εξαρτηθεί απο το κατά πόσο και ποια ομάδα θα κυριαρχήσει στο κέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά εύκολα ήρθε το Χ ενώ θα μπορούσαμε να πάρουμε και το διπλό.

Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι παρουσιάσαμε την ίδια εικόνα με Atletico. Δηλαδή, πρώτο ημίχρονο αρκετά καλό και με κυριαρχία στο παιχνίδι και δεύτερο ημίχρονο παθητικό ρόλο χωρίς όρεξη για πολλές επιθέσεις. Απλά με Atletico ήταν αρκετά πιο εμφανές.

Δε ξέρω αν είναι μέρος της τακτικής ή έλλειψη φυσικής κατάστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στην Ατλέτικο ήταν πιο εμφανές, δώσαμε χώρο, κλειστήκαμε.

Εχθές δεν ξέρω.

 

Δεν περίμενα καλή εμφάνιση εγώ, γι αυτό είμαι ικανοποιημένος, και απο την εμφάνιση και απο το αποτέλεσμα.

Μου άρεσε πολύ ο Casemiro, ο Isco πέρυσι έπαιζε καλύτερα, έκανε καλύτερες επιλογές, φέτος δεν του βγαίνουν αρκετά πράγματα. ο Vazquez φαίνεται να έχει μέλλον. Για τόσο νέος εχθές καλά έπαιξε.

Καλοί και οι κεντρικοί μας αμυντικοί.

 

Ελπίζω να γυρίσουν και οι τραυματισμένοι σιγά σιγά. Θα ήταν πολύ καλύτερα εχθές αν είχαμε James, Benzema, Modric.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιες εμφανίσεις τερματοφύλακα έχουμε πολύ καιρό να δούμε.

 

Δεν είδα όλο το ματς. Είδα πρώτο ημίχρονο.

Δεδομένων των απουσιών απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα στην έδρα της καλά τα πήγαμε. Κάναμε αρκετά λάθη όμως.

Αν ήμασταν πιο προσεχτικοί σε άμυνα και επίθεση θα ήταν καλύτερα.

 

Ο Bale δεν λείπει, αλλά James και Benzema βοηθούν και οργανωτικά και στην αποτελεσματικότητα που επίσης λείπει.

 

Να δούμε, καλό εποτέλεσμα σήμερα, καλο που βάλαμε 3 γκολ. Πρέπει να χτίζουμε σιγά σιγά φόρμα και να γυρίσουν και οι τραυματίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Χωρίς τίτλο και πάλι φέτος. Υπό άλλες συνθήκες θα έλεγα έχει χρόνο, 6 βαθμοί δεν είναι κάτι το τελειωμένο. Αλλά ακόμα και στις νίκες η φετινή Ρεαλ δεν πείθει. Σίγουρα άξιζε την νίκη η Μπαρτσα. Και πήρε και η Ρεαλ σφυρίγματα. Θα έμπαινα και δίπλα αλλά, το παραδέχομαι, δεν είμαι ούτε τόσο αντικειμενικός ούτε τόσο ήρεμος. Πάμε για άλλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπολα θα παθουμε χοντρε.... ΕΜΠΟΛΑ

Πλήρης ανυπαρξια σε ΟΛΟΥΣ τους τομείς.

Οσο για τους γνωστούς-αγνωστους που μιλανε για διαιτησία σε ενα ματς με σκορ 0-4, απλα προσφέρετε άφθονο γέλιο. Και εδω που τα λεμε παλι καλα που ειναι και αυτοί και γελάμε λίγο αλλιώς θα μας επερνε απο κάτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε μεγάλη ομάδα δικαιούται να κάνει κύκλους στην πορεία της. Αλλά δεν δικαιούται μια μεγάλη ομάδα να παίζει τόσο βρώμικα. 

 

Συγχαρητήρια στον κόσμο της Ρεάλ που ήταν υπόδειγμα.

Ντέρμπι στην Ισπανία, ντέρμπι στην Αγγλία, ντέρμπι στην Γερμανία, ντέεμπι στην Ιταλία,   "ντέρμπι"   και στην Ελλάδα και η μελαγχολία  σ' αυτή την χώρα δεν έχει τέλος. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει χρονο για να μαζευτουν τα κομματια που εχει αφησει ο Μουρινιο στη συγκεκριμενη ομαδα. Καταστροφικο το περασμα του ...

 

Εσυ ή εισαι δικος μας και τους τρολαρεις ή εισαι τελειως μπουφος. :-D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...