Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλη ντροπή αυτό που έγινε χθες. Κύριοι BBC δε θέλουμε να σκοράρετε πολλάκις και να πανηγυρίζετε μέχρι το 90+ με την κάθε Rayo, παίζει δεν παίζει με αριθμητικό μειονέκτημα.

Σας θέλουμε με την Barcelona, την Atletico, την PSG και γενικά στα μεγάλα ματς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά δεν χρειάζεται να λέμε τα αυτονόητα. Ή μήπως χρειάζεται;

Δεν είναι Ρεάλ αυτό.

Δεν είδα όλο το ματς. Με του που έδωσε την δεύτερη κόκκινη φυσικά όλοι οι οπαδοί ξενέρωσαν. Μαζί κι εγώ.

Αλλά οτι θα έβαζαν γκολ μέχρι το 90, και θα πανηγύριζαν, δεν τους το χα αλήθεια.

 

BBC, Rafa, Perez εκτός.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις ρε @raikkonen ότι δεν άλλαξε τπτ αγωνιστικά ή δεύτερη κάρτα;;;

Ίδιο να παίζεις με 10 και ίδιο με 9 παίχτες?

 

Πάντως είναι ευχάριστο οτι οι οπαδοί των ομάδων αντιδρούν σε τέτοιες περιπτώσεις..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν αλλαξε ΤΙΠΟΤΑ αγωνιστικά. Οταν είσαι η Ραγιο και παίζεις εναντια στην Ρεαλ ξερεις από πριν οτι θα φας πολλά γκολ. Ειτε με 11, ειτε με 10 ειτε με 9. Ψαξε λιγο το ιστορικό μεταξυ των δυο ομαδων και συγκεκριμένα τους 10 τελευταίους αγώνες. Αυτα τα ματς το εχω πει πολλες φορες οτι ειναι αστεια και απλά δίνουν στους παίκτες ευκαιρία να βάλουν πολλα γκολ και να βλετιωσουν τα στατιστικά τους. Επίσης να πω ότι σεβασμός στο ποδόσφαιρο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. Οι παίκτες πληρώνονται καποια εκατομμύρια τον μηνα για να βαζουν την κ@λ@μπαλα στο αντιπαλο τερμα. Από την αλλη η συμπεριφορά του bbc χθες ηταν αστεία. Δεν γίνεται να παίζεις με την Ραγιο, να νικας 8-2 και να πανηγυρίζεις σαν τρελός. Βαλε το γκολ και παρε την μπαλα στην ασπρη βουλα στο κεντρο να συνεχίσει το παιχνίδι να τελειώνουμε. Ολα τα αλλα ειναι παραμύθια για να εχουν να ασχολουνται οι διαφοροι αθλητικοι δημοσιογραφισκοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν αλλαξε ΤΙΠΟΤΑ αγωνιστικά. Οταν είσαι η Ραγιο και παίζεις εναντια στην Ρεαλ ξερεις από πριν οτι θα φας πολλά γκολ.

Μέχρι τη 2η αποβολή, ούτε οι παίχτες το Ράγιο το ήξεραν ούτε της Ρεάλ. Μετά το έμαθαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρ φανέλα... Την δεύτερη την εβγαλαν στην φορα ?

Όχι ακόμα,το μόνο που ξέρουμε είναι οτι θα είναι μόβ.

Επεξ/σία από blazexX23Xx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

raikonnen ακομα πιστευεις οτι ειμαστε κομπλεξικοι και γραφικοι?

 

η ομαδα σου σερνεται και τα τελευταια 2 ματς δεν εχει σταματησει να γιουχαρει το μπερναμπεου μ αυτα που γινονται και δινονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκολο παιχνιδι γενικα, δυστηχως το χαλασε ο διαητητς. Καθαρο πεναλντυ του Πεπε στον Ζονας στην αρχη του ματς αλλα και το πεναλντυ στον Μπενζεμα που επεσε μονος του. Το δευτερο πεναλντυ ειναι στην κριση του εκαστοτε διαιτητη. 100 διαιτητες να ρωτησεις θα παρεις 100 διαφορετικες απαντησεις. Το σκορ πλασματικο. Ο Ροναλντο χανει τα αχαστα ( εβαλε ενα πολυ ωραιο ομως με το αριστερο) και ο Ρουγι κατεβασε ρολα και τους γλιτωσε απο διασυρμο.

 

EDIT: Γουσταρω πολυ που τρωνε γιουχα στην μαπα... Ισως καταλαβουν μερικοι οτι ειναι ωρα να παρουν δρομο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ, κόβει την μπάλα με το πόδι και η μπάλα παίρνει τροχιά... προς τον Θεό, όχι προς το τέρμα, όχι προς τον Ρονάλντο, προς τα πάνω. Τί πρέπει να κάνει εκείνη τη στιγμή ο αμυντικός; Να κόψει το χέρι του; Μήπως, ξέρω γω, το είχε σε αντικανονική θέση; Μήπως, ξέρω γω, είχε πρόθεση; Μήπως, ξέρω γω, προλάβαινε να το μαζέψει; Τί διάολο λάθος έκανε για να πρέπει να τιμωρηθεί με την έσχατη ποινή; Την ημέρα που η Μπάρτσα πήρε ένα λάθος πέναλτυ, η Ρεάλ έδειξε πάλι ποιός είναι το αφεντικό στην Ισπανία και πήρε 2!  Ή 3, δε ξέρω, χάνεται το μέτρημα με αυτήν την ομάδα, χάνεται και η λογική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει το δικο μας ηταν ακομα πιο μουφα αλλα μιλαμε για ματς που εληξε 4-0 με 5 δοκαρια και εδειχνε οτι η μπετις δε μπορουσε να κανει και πολλα

 

στο ματς της ρεαλ μιλαμε οτι εχουν δωθει 2 μουφα πεναλτι και ενα καθαρο στη  αντιπαλο δε δωθηκε θα μπορουσε το ημιχρονο να ειναι 0-2

 

δε νομιζω να πει κανεις οτι το ματς της μπαρτσα το εκρινε ο διαιτητης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μεγάλες ομάδες παίρνουν τέτοια σφυρίγματα και θα παίρνουν μέχρι να σκοτεινιάσει ο Ήλιος (star wars φάση). Εγώ εξέτασα τη συγκεκριμένη φάση γιατί το θέμα "χέρι" στο ποδόσφαιρο είναι ένα θέμα για το οποίο συζητάμε χρόνια τώρα και άκρη δε βγάζουμε, ενώ θεωρητικά είναι απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...