Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διθυράμβους διαβάζω, που ακόμα δεν τον είδαμε, Γιάννη τον εβγάλαμε. Και δε μιλάω για την Ρεάλ, αλλά για το γνωστό φαινόμενο που παρατηρούμε κάθε φορά που μεγάλη (ή και μικρότερη ομάδα) προσλαμβάνει νέο προπονητή. Στρατευμένοι και μη οπαδοί-ΑΡΔ να αναλύουν το "πόσο καθοριστική είναι η συμβολή του νέου κόουτς στη δραματική -προς το καλύτερο- μεταστροφή του παιχνιδιού της ομάδας, στο κέφι και την επιθετική διάθεση των παιχτών, οι οποίοι είναι φανερό ότι ξαναβρίσκουν τον καλό εαυτό τους". Θα γράψουν τα πάντα για να χαϊδέψουν τα αυτάκια των απανταχού οπαδών, για τα κλικς, τα φύλλα, την τηλεθέαση, τα ολόφρεσκα μπλουζάκια, τα κασκόλ κλπ. Τα έχω δει άπειρες φορές και στον Ολυμπιακό και πραγματικά το έχω σιχαθεί! Όσο μεγαλύτερη η ομάδα, τόσο εντονότερη η παπαρολογία. Καταλαβαίνει, κανείς, σε τι δυσθεώρητα μεγέθη φτάνει σε περιπτώσεις συλλόγων όπως η Ρεάλ, η Μάν. Γιουνάιτεντ, Μπάρτσα κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κύκλος του Πέρεθ έκλεισε (ξανά). Η Ρεάλ θέλει ταυτότητα ξανά και να σταματήσει να παίζει υπό την σκιά του Ρονάλντο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διθυράμβους διαβάζω, που ακόμα δεν τον είδαμε, Γιάννη τον εβγάλαμε. Και δε μιλάω για την Ρεάλ, αλλά για το γνωστό φαινόμενο που παρατηρούμε κάθε φορά που μεγάλη (ή και μικρότερη ομάδα) προσλαμβάνει νέο προπονητή. Στρατευμένοι και μη οπαδοί-ΑΡΔ να αναλύουν το "πόσο καθοριστική είναι η συμβολή του νέου κόουτς στη δραματική -προς το καλύτερο- μεταστροφή του παιχνιδιού της ομάδας, στο κέφι και την επιθετική διάθεση των παιχτών, οι οποίοι είναι φανερό ότι ξαναβρίσκουν τον καλό εαυτό τους". Θα γράψουν τα πάντα για να χαϊδέψουν τα αυτάκια των απανταχού οπαδών, για τα κλικς, τα φύλλα, την τηλεθέαση, τα ολόφρεσκα μπλουζάκια, τα κασκόλ κλπ. Τα έχω δει άπειρες φορές και στον Ολυμπιακό και πραγματικά το έχω σιχαθεί! Όσο μεγαλύτερη η ομάδα, τόσο εντονότερη η παπαρολογία. Καταλαβαίνει, κανείς, σε τι δυσθεώρητα μεγέθη φτάνει σε περιπτώσεις συλλόγων όπως η Ρεάλ, η Μάν. Γιουνάιτεντ, Μπάρτσα κλπ

 

E καλα, και εκπλησσεσαι? Να φανατιστει λιγο ο λαος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

https://cdn.streamable.com/video/mp4-mobile/o7t6.mp4

 

ασχετα με τα αποτελεσματα ειναι η 5η φορα που το κανει φετος και η δευτερη συνεχομενη.

δλδ τι αλλο πρεπει να κανει για να τιμωριθει ειτε κατα τη διαρκεια του ματς ειτε απο το βιντεο

 

κατανταει γελοιο.οτι θελει κανει

 

https://www.youtube.com/watch?v=Uq0EbDV7ZQU

 

αυτο ηταν την προηγουμενη ακριβως αγωνιστικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μαγικός ο επόπτης στη φάση του γκολ του Ρονάλντο. Υπέροχος, μοναδικός. Νταξ, ήταν δύσκολη η φάση, δε λέω. Δεν είναι και εύκολο να δεις οφσάιντ σε στημένο με τον επιθετικό ξεχασμένο πίσω από την άμυνα. Ίσως χρειάστηκαν και... 0 replays να καταλάβουμε τι έγινε, οπότε δεν του καταλογίζω ευθύνη. Άριστα 10! Άξιος!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μαγικό το σχόλιο σου. Υπέροχο, μοναδικό. Δεν είναι και εύκολο να κρατήθεις και μην πεις κάτι ειδικά με την σιγή που υπήρχε τον τελευταίο καιρό. Ειμαι σίγουρος οτι έβλεπες αποκλειστικά και μονο Ρεαλ μήπως και δες κάποια αμφίβολη φαση, μήπως και βρεις κατι λάθος ωστε να μπορέσεις και εσυ να πεις κατι. Ισως χρειάστηκαν και 0 δευτερόλεπτα σκέψιματος για να το γράψεις αυτό. Αριστα 10! Αξιος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σχολιάζω την Ρεάλ, ούτε τον Ρονάλντο, μόνο τον επόπτη για μια συγκεκριμένη φάση. Δεν θα μπω ποτέ να γράψω στο θέμα της ότι ευνοηθηκε πάλι η Ρεάλ κλπ. Μην το παίρνεις προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ράϊκονεν ή Ρεαλ ποτέ δεν παίρνει υπέρ της σφυριγμα, πάντα κατά. Θα έπρεπε να είχατε 25 βαθμούς παραπάνω από τις αδικίες που έχετε υποστεί.

Ευχαριστημένος τώρα; Είστε ή μοναδική ομάδα π βαζετε τέτοια γκολ κ μιλάς κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου μια φορά που εγω είπα οτι η Ρεαλ δεν παίρνει σφυριγματα η οτι την αδικουν οι διαιτητες. Μην λεμε και οτι θέλουμε τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...