Προς το περιεχόμενο

το χειροτερο μεθυσι σας


disqualified

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον δεν ξερω αν εχει υπαρξει παρομοιο thread αλλα οι αναφορες θα ηταν ενδιαφερουσες.

 

το δικο μου χειροτερο ηταν σιγουρα στο πατρινο καρναβαλι δε θυμαμαι χρονια και αυτο που θυμαμαι ειναι να μαι στην παρελαση να φτανουμε πλ γεωργιου και μετα να ανοιγω τα ματια μου σε μια καρεκλα σε ενα σπιτι που δεν ξερω εχοντας χασει κανα δυορακι, ποιος κοιταει τα ρολογια τετοιες ωρες...απλα μετα συγκεντρωνα υλικο και φωτο για το τι ειχα κανει κατα τη διαρκεια του black out

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Επισκέπτης

εγώ συνήθως έχω να φροντίσω άλλους, οπότε δε θυμάμαι να έχω μεθύσει ποτέ σε βαθμό να μην μπορούν να με σηκώσουν (βέβαια έχω μεθύσει σε σημείο να μην μπορούν να με μαζέψουν, αλλά αυτό καμιά φορά ισχύει και χωρίς να πιω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κακό μεθύσι. Υπάρχει κακό hangover.

 

ελα ντε στο μεθυσι σου απανω μαχαιρωνεις και τον χαρο. μετα στο χανγκοβερ σε πηδαει ο χαρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια φορά κάναμε ενα surprise party την ώρα του μαθήματος σε ενα καθηγητή στο φροντιστήριο. Εγώ ανέλαβα να φέρω τα ποτά. Ποια ποτά δλδ μια βότκα. Την οποία κατά τη διάρκεια του πάρτυ τίμησα απερίσκεπτα :?

 

 

Μετά έπρεπε να περπατήσω δεκαπέντε - είκοσι λεπτά για το σπίτι. Στο δρόμο έκανα κανά δυο εμετούς και κατέληξα με σκισμένο τζιν και ματωμένα γονατα. Ούτε και ξέρω πόσες φορές έπεσα κάτω.

 

Γαμώ. Τουλάχιστον δεν ήταν κανείς σπίτι όταν γύρισα. Πάλι καλά. :P

 

 

=Υπάρχει κακό μεθύσι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε 'συ, που διαφωνείς;

 

Γιατί υπάρχουνε μεθύσια μέσα στην καλή χαρά και υπάρχουνε και μεθύσια επικίνδυνα για τον πότη και τους γύρω του. Και δεν εννοώ να πιάσει ο πότης τιμόνι μετά.

 

Η εμπειρία μού λέει ότι αν αρχίσεις να πίνεις με κακή διάθεση-αιτία, τότε το μεθύσι κατά πάσα πιθανότητα γίνεται κακό, πολύ κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δν έχεις παίξει μπουνιές μεθυσμένος, δν έχεις παίξει μπουνιές.

 

Γενικά, μια απόδειξη για το πως το μεθύσι είναι καλό και το χανγκόβερ κακό είναι το σεξ: όταν είσαι ντίρλα, δε θες να κάνεις σεξ, είσαι ΤΟΣΟ πλήρης. Όταν έχεις χανγκόβερ θες, αλλά ο πονοκέφαλος, θεέ, ο πονοκέφαλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας απο τους λογους που εκοψα το ποτο σχεδον μαχαιρι και πινω μονο ενα ποτηρι οταν βγω ειναι η επομενη μερα. πραγματικα δεν παλευτε με τιποτα ο οργανισμος υποφερει προσπαθοντας να αποβαλει αυτο το δηλητηριο. τι να το κανω να ειμαι για ενα βραδυ μεσα στην τρελη χαρα και να βλεπω πεταλουδες και την αλλη μερα να ξερναω και να καταριεμαι την ωρα και την στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ανοιχτει και κανα thread για τροπους αντιμετωπισεις hangover, εμενα παντως το λιτρο νερο πριν κοιμηθεις εχει φερει ικανοποιητικα αποτελεσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι με πιάνει πολύ δύσκολα το ποτό, δεν έχω μεθύσει ποτέ σκληρά... Άντε να ζαλιστώ ναι... αλλά όχι να κάνω και εμετό....

 

 

πιες μισο μπουκαλι βοτκα και μετα καμμια 10αρια μπυρες κ τα λεμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Οι οδηγίες για μεθύσι με όσο το δυνατόν λιγότερο hangover λένε:

 

Τρως καθώς πίνεις και πίνεις και πολύ νερό (το νερό είναι σίγουρα το φάρμακο για τον πονοκέφαλο). Επίσης, δεν ανακατεύεις διαφορετικά ποτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...