Προς το περιεχόμενο

το χειροτερο μεθυσι σας


disqualified

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Νια, ωραίο είναι. Αν και προτιμώ το "παιχνίδι με τα σφηνάκια". Μαζευόμαστε 3-4 σελέκτ άτομα, βγάζουμε 4 σφηνάκια, ό,τι ποτό υπάρχει, από μαύρο αψέντι μέχρι οινόπνευμα για εντριβές και παίζουμε. Το παιχνίδι πάει ως εξής, βάζεις μια λεκάνη στη μέση. Ο καθένας φτιάχνει στον άλλο ένα σφηνάκι όπως θέλει. Μπορεί να βάλει μέχρι 4 ποτά μέσα, όποια θέλει εκείνος και ο επόμενος το πίνει. Όποιος ξεράσει τελευταίος νικάει.

 

Κοίτα να δεις παιχνίδια που παίζει ο κόσμος. Και εγώ μόλις σταμάτησα να παίζω με τα LEGO!

 

καλοοοοοοοο

 

εμπειρια τωρα δεν προλαβαινω να γραψω...

 

παρ'ολα αυτα θελω να μου πειτε κατι σε πιο kinky καταστασεις με στοιχηματα strippin' κλπ που να εχουν και την καταλληλη δοση αλκοολ...αντε,αντε...

 

Φτιάχτηκες εσύ ε; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις παιχνίδια που παίζει ο κόσμος. Και εγώ μόλις σταμάτησα να παίζω με τα LEGO!

εεε...πιτσιρικά...:mrgreen::mrgreen:

Φτιάχτηκες εσύ ε; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

εχω ακουσει κατι ιστοριες αλλα δεν εχω δοκιμασει κατι τετοιο.επισης ειμαι στανταρ οτι οι ινσομνιακς θα εχουν βρει την λυση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως συνήθως κρατάω αποστάσεις από αυτό το δηλητήριο .. ;P

Δηλαδή εντάξει, πέρα από την μπύρα η οποία είναι σχεδόν θείο δώρο, άντε κ το κρασάκι, γενικά αποφεύγω τα υπόλοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Lucifer με έψησες να το παίξω αυτό το παιχνιδάκι, πάντως κι εγώ ξέχασα να αναφέρω ότι είμαι 90 κιλά και πίνω πάντα φαγομένος... Μια και φαίνεσαι γνώστης αν λες γκέη την κόκκινη άμπσολουτ που εμένα μου άρεσε, πες μου 2 βότκες καλύτερες απ'αυτήν... (σοβαρά ρωτάω, για να διευρύνω τις γνώσεις μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι διαφορετικο, πριν απο κατι χρονια εγινε,

ειχα παθει οτιτιδα και επερνα καθε μερα παυσιπονα (mesulid, k.a.) και ετυχε να παω μαζι με κατι φιλους μου σε ενα clubaki, ξεχασα οτι δεν κανει να πιεις αν εχεις παρει φαρμακα και μετα απο 3,4 μπυρες ηταν σαν να μου κατεβασαν τα φωτα. Εκει που καθομουν ξαφνικα επεσα κατω και κοιμηθηκα :D

παλι καλα που τα παιδια με πηγαν σπιτι μου

 

την επομενη μερα παντως δεν ειχα hangover ουτε τιποτα, η χημικη αντιδραση ηταν που με τιναξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Lucifer με έψησες να το παίξω αυτό το παιχνιδάκι, πάντως κι εγώ ξέχασα να αναφέρω ότι είμαι 90 κιλά και πίνω πάντα φαγομένος... Μια και φαίνεσαι γνώστης αν λες γκέη την κόκκινη άμπσολουτ που εμένα μου άρεσε, πες μου 2 βότκες καλύτερες απ'αυτήν... (σοβαρά ρωτάω, για να διευρύνω τις γνώσεις μου)

 

 

H εξής μία: Мед и перец (Nemiroff - Honey Pepper).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπίτι από ένα φίλο μου πρίν βγούμε για ποτό κατεβάζαμε άσπρους πάτους υποβρύχια με amstel και μια βότκα γκορμπαστόφ(όυτε μπίλια δεν είχε). Από τότε μίσησα την μπύρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η χειροτερη μου φαση ηταν προχτες.ειχε γενεθλια μια φιλη,ημουν με τη κοπελα μου,το κολλητο μου και την παρεα της φιλης μου.(κοριτσακια που μολις βγηκαν απ το αυγο και κατι χλεχλεδες.ανοιγει η serkova αδειαζουν το μισο μπουκαλι οι υπολοιποι και το αλλο μισο το πλακωνω με τον κολλητο μου.μετα ακολουθησε μια absolut, (κατεβασαμε τα 3/4 της με τον κολλητο) μετα πλακωσανε τα σφηνακια...ε,μετα,εχασα τη μπαλα...θυμαμαι τα παντα,αλλα δε μπορω να θυμηθω απο κει και περα τι πιναμε...η κοπελια μου επαθε μια μικρη φρικη (δε με ειχε ξαναδει ετσι)η επομενη μερα ηταν απλα αθλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Lucifer με έψησες να το παίξω αυτό το παιχνιδάκι, πάντως κι εγώ ξέχασα να αναφέρω ότι είμαι 90 κιλά και πίνω πάντα φαγομένος... Μια και φαίνεσαι γνώστης αν λες γκέη την κόκκινη άμπσολουτ που εμένα μου άρεσε, πες μου 2 βότκες καλύτερες απ'αυτήν... (σοβαρά ρωτάω, για να διευρύνω τις γνώσεις μου)

 

Πάρε μια Grey Goose να ξεκινήσεις σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΛΛΟ αλκοόλ (ποτά εννοόντας), ΑΛΛΟ μπύρα. Η μπύρα είναι κάτι που έχει συγγένεια με τα άλλα ποτά, ο θεϊκός του ξάδερφος. Είμαι που είμαι offtopic, ίσως η μπύρα σηκώνει δικό της thread (αν δεν υπάρχει ήδη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...