Προς το περιεχόμενο

Official Beer Topic


soturin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 όνειρα έχω ως προς τα ταξίδια:

1. να πάω eurodisney να δω τον αγαπημένο μου γκούφυ από κοντά (περιμένω τον γιό μου να μεγαλώσει, να πάμε παρέα),

2. να πάω λαπωνία να δω τον αη βασίλη (χλωμό, η γυναίκα είναι κρυουλιάρα...),

3. να πάω μια φορά σε oktoberfest, όχι τόσο για τα 6.000.000 λίτρα μπύρας, όσο για τους 100,000 μπυροπότες...

το 1 και το 3 είναι προγραμματισμένα...(όχι για φέτος βέβαια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχμ οι 100.000 χιλιάδες είναι οι καθιστοί...σκέχψου πόσοι είναι ακόμα όρθιοι γύρω γύρω..:P:p

 

Πάντως άμα καταφέρεις να βγεις περίπου νηφάλιος απο εκεί μέσα, το τι γέλιο ρίχνεις με τους υπόλοιπους μεθυσμένους δεν περιγράφεται...hahaha είναι πολύ γαμάτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

το πηρε χτες ενας φιλος και το τελειωσαμε το βαρελακι το πεντολιτρο! Οντως απαιχτο. 270 πολλα ειναι ομως, πιο φτθηνα θα μου ερθει να μετακομισω στο φιλαρακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρε χτες ενας φιλος και το τελειωσαμε το βαρελακι το πεντολιτρο! Οντως απαιχτο. 270 πολλα ειναι ομως, πιο φτθηνα θα μου ερθει να μετακομισω στο φιλαρακι.

 

Εγώ τι νομίζεις οτι έκανα;;;; :mrgreen: Όντως ρε γαμώτο είναι πολλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη χαλάσει η στατιστική να πω ότι εγώ είμαι από τους περίεργους που δεν πίνω μπύρα.

 

Κρασί το χειμώνα όχι εμφιαλωμένο και ούζο το καλοκαίρι από Μυτιλήνη πχ. Veto.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τι λέτε εγώ πάντως το τριήμερο που πέρασε το ξόδεψα όλο στο να πίνω μπίρα με τα φιλαράκια :) γεμίσαμε ένα αμάξι μπίρες pals corona και άλλες διαφορες και από το lidl 5-6 καφάσια και φύγαμε ούτε φαΐ ούτε τίποτα :P 3 μέρες λιώμα :P anyway είχαμε μια μπιραρία στην παλιά μου γειτονιά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα ( έχω να πάω πάνω από 2 χρονια ) ο τύπος που την είχε τον φωνάζανε κανίβαλο από τα ποτά που έπινε :) εκεί έχω δοκιμάσει μπίρες και μπίρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...