Προς το περιεχόμενο

Τι παίζεται με το Internet;


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν ακούστε τι παίζει. Είχε η κοπέλαμ πρόβλημα με το ιντερνΕτ, μετά τις τηλεφωνικές προσπάθειες για εξακρίβωση του τι φταίει, παραιτήθηκα, της είπα να πάρει τηλ τον πάροχο (φόρθνετ) να δει τι παίζει.

 

Η φορθνετ λοιπόν της απάντησε πως όλη η Ελλάδα με εξαίρεση την όμορφη πρωτεύουσα και το εξωτικό Ηράκλειο, είναι ψόφια. όχι μόνο όσοι έχουν φόρθνετ, όλοι. ενώ είχα ακόμη αμφιβολίες, με πήρε τηλ και ο κολλητόsch και με ρώτησε αν την παλεύω εγώ με το web, γιατί αυτός είχε νεκρώσει και έμαθε λέει πως η οτενέτ (πάροχός του) δν υπάρχει καν σήμερα.

 

τι ξέρετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φίλε μου όλο το λεκανοπέδιο σήμερα καθώς και όλη η Ελλάδα, ψόφησε όπως αναφέρεις λόγο της φωτιάς που έχει ξεσπάσει παντού. Οι καημένες εγκαταστάσεις πως να τη γλυτώσουν από όλο αυτό το ολοκαύτωμα; Εκεί σύμφωνα με τις πληροφορίες που έχω εστιάζεται το πρόβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

apo oti 3erw kophkan/epesan 2-3 grammes tou oteglobe...

 

kai alles toses grammes gia syndesh me e3wteriko...

 

symfwna me atomo apo otenet den eftaigan oi pyrkagies...who knows...

 

to fainomeno einai panelladiko...se arketes perioxes den exei oute kan sta8ero thlefwno...

 

pantws forthnet full llu paizei ok olh mera

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο και στην Άρτα αλλά και παντού. Το ηχογραφημένο μήνυμα της OTENET λέει ότι η διακοπή είναι σε όλη την Ελλάδα.

 

Με έσωσε (πάνω στην ώρα) η κάρτα της Wind. 40kbit, αλλά έχω net!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
H vivodi στα Χανιά πάει μπούνια. Άλλοι φίλοι όμως με Οτενετ έχουν πολλά προβλήματα. Δεν τους ανοίγει σελίδα.

 

nai giati h vivodi ekane anadromologhsh ths kinhshs ths sta kwklwmata ths Seaebone (h opws legetai) symfwna me ta paidia sto adslgr.com :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...